СВЯЖИТЕСЬ НАПРЯМУЮ

Виготовлення та друк шелфтокеров в Києві

Друкарня «OnPrint» пропонує виготовлення всіх видів рекламної поліграфії за доступними цінами з доставкою по Україні. Щоб наочно надати інформацію про товар, знадобиться Цінникоутримувачі для полиць (шелфтокер). Залежно від типу вітрини продається продукція може розміщуватися на профільних металевих, сітчастих, скляних, дерев’яних і інших поверхнях. Компанія «ОнПрінт» запустило виробництво і продає моделі різного типу для будь-якого торгового обладнання – шаф, стійок, холодильників і т.п.

ВИЗНАЧЕННЯ ТОРГОВИХ КОРДОНІВ

Шелфтокер тягнеться на всю довжину, належну вашої продукції. Якщо вашого товару мало, а конкурентского – багато, то мерчендайзер може зайняти трохи вашої оплаченої площі при викладенні. Шелфтокер ж чітко визначить межі, перетинати які не можна.

ПРИВЕРНЕННЯ УВАГИ

Яскравий рекламний шелфтокер із зображенням товару або логотипу бренду добре видно на тлі «нескінченних» рядів супермаркету. Полку з викладенням виділяється на тлі інших, тому потенційний клієнт хоча б гляне в сторону вашої продукції, а це вже зачепив на продаж.

ЗУПИНЯЮЧА ДІЯ

Коли потенційний покупець «летить» між рядів, його складно зупинити. Товари на полицях зливаються в бічному зір, але щось виділяється здатне загальмувати людини. З цим завданням відмінно справляються яскраві зображення і фігури шелфтокеров.

ІНФОРМУВАННЯ ПОКУПЦЯ

Нерідко шелфтокери застосовуються для промоакцій. Рекламний матеріал з яскравим малюнком і цікавим рельєфом покаже, що зараз на товар діє знижка, або що за покупку можна виграти приз.

У ВАС ЗАЛИШИЛИСЯ ПИТАННЯ?

ЗАЛИШТЕ ЗАЯВКУ НА КОНСУЛЬТАЦІЮ!Вимоги до макетів

Вимоги до макетів

Tiff, Ai, Eps, Pdf, Psd, Cdr, Jpeg

Вимоги до файлів

– Колірна модель CMYK;
– Всі шари повинні бути зведені в єдиний шар Background, без додаткових альфа-каналів (Channels), шляхів (Paths);
– Растрові зображення повинні бути в натуральну величину (1:1);
– Дозвіл для широкоформатного друку (3*6м і більше) 50-72 dpi;
– Дозвіл для інтер’єрного друку (наприклад 1,6*1,2 м) 150-200 dpi.;
– Чорний колір повинен бути складеним C – 50%, M50%, Y50%, K100%

Порядок відправлення та передачі макетів:

Макети для друку приймаються по e-mail, доданими до листа, і за посиланням із загальнодоступних файлообмінного сервісу drive.google.com.

Ми не приймаємо претензії до відбитків, якщо вони виконані за вашим макетом та/або без попередньої обробки.

Якщо у вас немає готового макета або ви сумніваєтеся в його правильності, наш дизайнер допоможе Вам.

Виготовлення та друк шелфтокеров в Києві

Шелфтокера називається різновид POS-матеріалів (в перекладі з англійської – полиця). Конструкція кріпиться до стелажу або прилавка з об’єднаним в одну групу товаром і служить для залучення уваги споживача до продукції одного бренду (товар) і виділення його з основного товарного асортименту. При горизонтальній і вертикальної викладки, шелфтокер орієнтує покупця і звертає увагу на різні товари одного бренду.

Особливістю даного виду рекламного матеріалу є те, що навіть при відсутності продукції, позначеної на шелфтокера, місце на полиці утримується від розташування на ній товарів конкуруючої фірми.

Отже, дана POS-продукція покликана:

  • звернути увагу відвідувачів торгового підприємства на певний товар;
  • зробити продукцію більш впізнаваною і цікавою для споживача;
  • інформувати про переваги товару, акційні пропозиції, знижки;
  • стимулювати попит споживача на анонсований товар;
  • мотивувати до миттєвої купівлі;
  • створити привабливе оформлення торгового стелажу (прилавка);
  • виділити товар або групу товарів серед конкуруючих;
  • рекламувати прихований товар (книги, відео та музичні диски, інший товар, встановлений торцем до покупця);
  • запобігти заповнення вигідної позиції на полицях товарами конкурентів.

Даний вид рекламної продукції не викликає відторгнення у відвідувачів торгового підприємства. Навпаки, покупці цінують його за допомогу в орієнтації між торговельних рядів і інформативність. Тому розміщена на шелфтокера реклама легко сприймається споживачами.

Які шелфтокери виробляє компанія «ОнПрінт»

Шелфтокери бувають двох видів: шелфстріпи і цінники. Шелфтокери-цінники кріпляться безпосередньо у конкретного товару. Традиційні шелфтокери-шелфстріпи виконуються з картону у вигляді куточка або вузької смужки висотою від п’ятдесяти до ста п’ятдесяти міліметрів, зігнутою в «Т» – або «Г» -образну форму. Вони закріплюються вертикально або горизонтально на торці стелажа з позначеної групою товарів.

Компанія «ОнПрінт» виробляє шелфтокери з пластика, металу, акрилу, паперу, картону різної щільності в традиційному вигляді, а також у формі літери «V», трикутні, плоскі, з підсвічуванням і інших видів. Кріплення до полиці здійснюється за допомогою:

двосторонньої липкою кріпильної стрічки (скотча);
спеціального замка (до передній стінці стелажа);
підвісів різноманітних конструкцій;
спеціальної ніжки.

На лицьову поверхню наноситься яскравий малюнок, що включає в себе зображення бренду, найменування товару, назва компанії. Компанія виготовляє продукцію за ескізом, представленому замовником, або розробляє макет з урахуванням всіх показників і побажань до продукції, що виробляється.

Як замовити шелфтокер і скільки він коштує

Перед тим, як замовити шелфтокери, замовнику потрібно визначитися з формою, варіантом кріплення, розміром рекламного поля для розміщення інформації, видом і величиною шрифту. Застосовуються максимально прості шрифти, так як текст повинен бути чітким і читатися без труднощів з декількох метрів. Залежно від матеріалу, з якого виготовлений шелфтофер, його форми, види постпечатной обробки (лакування суцільне і вибіркове, фольгування, ламінація, конгрев, тиснення) змінюється ціна за одиницю. Вартість шелфтокера з картону буде дешевше, ніж з оргскла або пластику, але термін служби останніх у багато разів довше. Впливає на вартість також розмір тиражу.

Обратный звонок