ЗВ'ЯЖІТЬСЯ БЕЗПОСЕРЕДНЬО

У ВАС Є ПИТАННЯ?

ЗАЛИШТЕ ЗАЯВКУ ДЛЯ КОНСУЛЬТАЦІЇ!ТОП ПОСЛУГ

ОПЕРАТИВНА ПОЛІГРАФІЯ В КИЄВІ

Рекламно-виробнича компанія «OnPrint» спеціалізується на широкоформатному повнокольоровому друку для цілей створення зовнішньої реклами, а також інтер’єрного друку для оформлення інтер’єрів, виставкових стендів, виготовлення плакатів, афіш та друк на сувенірах.

Наша компанія успішно працює на ринку друку зовнішньої реклами багато років і надає повний спектр послуг — починаючи з розробки дизайну, закінчуючи післядрукарської обробки, аж до складання рекламних конструкцій. У нас ви можете замовити інтер’єрну або широкоформатний друк на різних типах матеріалів — банерної тканини та сітці, плівці, папері, трикотажному полотні й полотні.

Оперативний широкоформатний та інтер’єрний друк в Києві від компанії «OnPrint» — це не тільки максимально швидко і якісно виготовлені рекламні носії, але й успіх Вашої рекламної кампанії!

Компанія OnPrint є молодим успішним гравцем на ринку зовнішньої та інтер’єрної реклами. Якість виконання роботи високо оцінена нашими клієнтами.

Сьогодні сучасний світ важко уявити без реклами, і це стосується не тільки мегаполісів. Так, наприклад, відкриття нового торгового центру не може обійтися без зовнішньої реклами, бо потрібні вивіски, флаєра; виступи артистів у театрах і концертних залах — необхідно виготовлення афіш по всьому місту. Таких прикладів можна навести масу, але найважливіше – встигнути виконати все якісно, швидко і за прийнятними для клієнта цінами. Такого результату можна досягти лише за рахунок власного новітнього парку сучасного високотехнологічного обладнання.

На чому ж спеціалізується компанія OnPrint? Так, безумовно, широкоформатний друк займає основний пріоритет серед виробництва реклами, але компанія також займається виготовленням візиток, флаєрів, буклетів, спеціальних мобільних конструкцій. Крім того, компанія ОнПрінт також надає і супутні послуги, а саме всі види монтажних робіт, виготовлення і установка об’ємних букв, банерів і вивісок, обклеювання рекламних площин, в тому числі і автомобілів.

Усі виробничі потужності і офіс компанії знаходяться в центрі Києва, що дає можливість оперативно відвантажувати і здійснювати перевезення через транспортні організації і залізну дорогу в будь-яку точку країни. Крім того, існує служба доставки по Києву. Вся віддрукована продукція відвантажується щодня без прострочень і запізнень.

Відмінною особливістю компанії ОнПрінт є використання витратних матеріалів провідних світових виробників.

Основні переваги компанії «ОнПрінт»:

Висока швидкість виконання замовлень (2000 кв. м/добу) забезпечується власним високотехнологічним;
Конкурентні ціни;
Цілодобова робота виробництва;
Використання якісних витратних матеріалів, що гарантує довгий термін експлуатації готового виробу;
Налагоджена служба доставки.
Чекаємо Вас з вашими ідеями і з радістю допоможемо втілити їх в реальність.

Ваше ім'я*
Ваш телефон*

Обратный звонок