СВЯЖИТЕСЬ НАПРЯМУЮ

Виготовлення та друк рекламних воблерів в Києві

Друкарня «OnPrint» пропонує виготовлення всіх видів рекламної поліграфії за доступними цінами з доставкою по столиці, регіону. Київ – місто величезних можливостей і рекламою тут здивувати складно. Яскрава, нав’язлива – городяни втомилися від неї і часто просто не звертають уваги. Тому часто малі рекламні форми ефективніше величезних таблоїдів. Друкарня «OnPrint» пропонує виготовлення воблерів в Києві на замовлення в найкоротші терміни за доступними цінами. Це невеликі, але привертають увагу форми реклами; кріпляться на вертикальні поверхні (стіни, двері, вікна) в супермаркетах, на ринках, торгових центрах.

ОСОБЛИВОСТІ ПРОДУКЦІЇ

Існує кілька різновидів продукції:

 • плоскі і об’ємні;
 • одинарні та подвійні;
 • на ніжці, без ніжки або на пружині;
 • односторонні і двосторонні.

ПРИВЕРНЕННЯ УВАГИ

Яскравий рекламний воблер із зображенням товару або логотипу бренду добре видно на тлі «нескінченних» рядів супермаркету. Полку з викладенням виділяється на тлі інших, тому потенційний клієнт хоча б гляне в сторону вашої продукції, а це вже зачепив на продаж.

ЗУПИНЯЮЧА ДІЯ

Коли потенційний покупець «летить» між рядів, його складно зупинити. Товари на полицях зливаються в бічному зір, але щось виділяється здатне загальмувати людини. З цим завданням відмінно справляються яскраві зображення і фігури воблерів.

ІНФОРМУВАННЯ ПОКУПЦЯ

Нерідко воблери застосовуються для промоакцій. Рекламний матеріал з яскравим малюнком і цікавим рельєфом покаже, що зараз на товар діє знижка, або що за покупку можна виграти приз.

У ВАС ЗАЛИШИЛИСЯ ПИТАННЯ?

ЗАЛИШТЕ ЗАЯВКУ НА КОНСУЛЬТАЦІЮ!Вимоги до макетів

Вимоги до макетів

Tiff, Ai, Eps, Pdf, Psd, Cdr, Jpeg

Вимоги до файлів

– Колірна модель CMYK;
– Всі шари повинні бути зведені в єдиний шар Background, без додаткових альфа-каналів (Channels), шляхів (Paths);
– Растрові зображення повинні бути в натуральну величину (1:1);
– Дозвіл для широкоформатного друку (3*6м і більше) 50-72 dpi;
– Дозвіл для інтер’єрного друку (наприклад 1,6*1,2 м) 150-200 dpi.;
– Чорний колір повинен бути складеним C – 50%, M50%, Y50%, K100%

Порядок відправлення та передачі макетів:

Макети для друку приймаються по e-mail, доданими до листа, і за посиланням із загальнодоступних файлообмінного сервісу drive.google.com.

Ми не приймаємо претензії до відбитків, якщо вони виконані за вашим макетом та/або без попередньої обробки.

Якщо у вас немає готового макета або ви сумніваєтеся в його правильності, наш дизайнер допоможе Вам.

Друк рекламних воблерів в Києві

Просування товару, бренду або послуги в сучасному бізнесі ґрунтується на рекламних підходах. Одним з найшвидших способів звернути увагу на представлений об’єкт є установка на видних місцях воблерів. Яскравий і барвистий друк на воблерах-покажчиках націлена привернути моментальну увагу потенційного покупця. Поліграфічний центр «ОнПрінт» займається виготовленням і печаткою рекламних воблерів.

Воблер рекламний (wobbler) походить від дієслова to wobble – гойдатися з боку в бік; вихляти; трястися, тремтіти). Цей переклад дуже точно відображає суть цього рекламного матеріалу. Друк воблерів – це рекламний виріб або ж цінник фігурної форми, виготовлений з щільного паперу, картону або пластику. Відмінною особливістю виготовлення рекламних воблерів є гнучка пластикова ніжка, за допомогою якої він приклеюється до прилавка або до будь-якого іншого місця реклами товару. Воблер рекламний відрізняється своєю здатністю привертати увагу: від найменшого подиху вітру він починає гойдатися.

Друк рекламних воблерів відносяться до виготовлення POS-матеріалів, тобто до рекламної продукції, розміщеної в точках продажів товарів або послуг. Тому область застосування рекламних воблерів дуже широка, це продуктові та господарські магазини, торгові точки, державні установи, банки. Ці рекламні носії досить ненав’язливо будуть виконувати свою головну функцію – залучати покупців до товару чи послуги, виділяти їх із загальної маси, не займаючи при цьому ніякого місця.

Рекламні воблери виготовляються з картону, пластику або щільного паперу і найчастіше друкуються повнокольоровим друком (4 + 0), а для більшої яскравості, і в той же час додаткового захисту можуть покриватися лаком або ламінацією. Конструктивно рекламний воблер складається з двох основних елементів: рекламного поля і пластикової ніжки, за допомогою якої він кріпиться до вертикальної поверхні за допомогою двостороннього скотча. Конфігурація рекламного воблера і додаткових елементів може бути будь-якої форми: від простої – круглої, квадратної, до складної конфігурації з фігурною вирубкою. При друку воблера потрібно враховувати розмір. Розмір воблера для друку, як правило, не перевищує формату А4. Ніжки для кожного конкретного виду рекламного воблера виготовляються відповідно до його параметрам, що забезпечує правильне взаєморозташування рекламного воблера з несучою поверхнею. При використанні пластику в якості робочого матеріалу для самого рекламного воблера (пластиковий воблер), можна надрукувати воблер цільновирубним. Це коли рекламне поле воблера буде переходити в ніжку без додаткових кріплень. Такий пластиковий рекламний воблер прослужить набагато довше, ніж воблер з картону. Але виробництво картонного воблера з ламінуванням дешевше, ніж пластикового воблера.

Виготовлення рекламних воблерів відбувається в кілька етапів: спочатку друк на папері або картоні, потім додаткова постдрукарська обробка, це може бути ламінування або покриття лаком, для збільшення терміну служби рекламного воблера, потім – фігурна вирубка. І тільки після того, як всі операції виконані, відбувається ретельний підбір оптимальної довжини і ширини пластикової ніжки. Бо якщо підібрати ніжку неправильно, то воблер може горизонтально стирчати, або, навпаки, під своєю вагою сильно звисати, тим самим ефекту похитування від подуву вітру не буде. Так само цікавою дизайнерською знахідкою є виробництво воблера два в одному. Це коли до ніжки воблера кріпиться ще один маленький воблер, і вся ця конструкція прикріплюється до товару або полиці. Якщо перед Вами стоїть завдання збільшення продажів або просування товару або послуги в найкоротші терміни і з мінімальними витратами, рекламний воблер допоможе впоратися з цим завданням. Воблер є одним з найбільш недорогих POS матеріалів, а так само він легкий в установці, і в той же час є дуже ефективним рекламним носієм на ряду з нехенгерамі і шелфтокера. Ціна друку воблера залежить від його розміру, виду використовуваного матеріалу (папір або картон), форми воблера (найдешевше прямокутний воблер), і наявність ламінації на лицьовій стороні воблера (воблер з ламінуванням).

Для виробництва та друку рекламних воблерів друкарня «ОнПрінт» пропонує наступні послуги:

 • дизайн та розробку складних конструкцій рекламних воблерів;
 • повнокольоровий офсетний друк воблерів;
 • вирубку складних форм воблера;
 • проклейку ніжок на воблери. Пластикові та алюмінієві ніжки для рекламних воблерів;
 • ламінацію (матову або глянсову) на лицьовій частині;
 • воблера (ламінований воблер);
 • лакування (суцільне або вибіркове);
 • тиснення фольгою рекламних воблерах;
 • конгрев на воблери.

Щоб дізнатися, скільки коштує обраний вами тип воблера і потрібну кількість, надішліть запит на консультацію або зв’яжіться з нашим менеджером. Ми однаково якісно виконаємо як великий оптовий замовлення, так і партію малий наклад.

Ваше ім'я*
Ваш телефон*

Обратный звонок