СВЯЖИТЕСЬ НАПРЯМУЮ

Виготовлення табличок і вивісок у Києві

Компанія «ОнПрінт» пропонує виготовлення табличок, інформаційних і рекламних вивісок в Києві за вигідними цінами. Ми виробляємо адресні таблички, фасадні вивіски з назвою організації і режимом роботи, покажчики шляху. У нас також можна замовити вироби для внутрішніх дверей самого різного призначення: від напису на кабінеті керівника до таблички на туалет. Будь-яка вироблена у нас друк може бути забезпечена спеціальним захистом різного рівня складності.

ВИГОТОВЛЕННЯ ТАБЛИЧОК І ВИВІСОК

Грамотне виготовлення вивісок і табличок з металів, пластиків та інших матеріалів. Таблички призначаються фасадів, офісних, виробничих та складських приміщень. Створюють довіру до компанії, підвищують репутацію серед потенційних і існуючих клієнтів.

МЕТАЛЕВІ ТАБЛИЧКИ І ВИВІСКИ

Ми виготовляємо з латуні, дюралюмінію або нержавіючої сталі. Практичний і доступний варіант для оформлення будь-якого закладу. Вивіски з металу відрізняються довговічністю, вандал стійкістю і високою опірністю до негативного впливу атмосферних явищ. Для виготовлення металевих табличок застосовуються різні технології гравіювання і при необхідності їх спільне застосування на одному виробі. Також можливе нанесення інформації методами аплікації і розташування на табличці з металу об’ємних логотипів або букв.

ПЛАСТИКОВІ ТАБЛИЧКИ І ВИВІСКИ

Доступні вироби з яскравим привабливим дизайном. Призначаються для оформлення екстер’єру офісного або будь-якого іншого поміщений я. Нанесення зображень і тексту може бути здійснено або з допомогою прямої УФ-друку, або аплікацією плівкою, що самоклеїться, а в разі використання металізованого пластика – лазерним гравіюванням.

ТАБЛИЧКИ З НАТУРАЛЬНОГО СКЛА ТА ОРГСКЛА (АКРИЛУ)

Можуть бути як прозорі, так і непрозорі або пофарбовані в масі вироби, армовані пофарбованої підкладкою. Підходять до приміщень з будь-яким призначенням

У ВАС ЗАЛИШИЛИСЯ ПИТАННЯ?

ЗАЛИШТЕ ЗАЯВКУ НА КОНСУЛЬТАЦІЮ!Вимоги до макетів

Вимоги до макетів

Tiff, Ai, Eps, Pdf, Psd, Cdr, Jpeg

Вимоги до файлів

– Колірна модель CMYK;
– Всі шари повинні бути зведені в єдиний шар Background, без додаткових альфа-каналів (Channels), шляхів (Paths);
– Растрові зображення повинні бути в натуральну величину (1:1);
– Дозвіл для широкоформатного друку (3*6м і більше) 50-72 dpi;
– Дозвіл для інтер’єрного друку (наприклад 1,6*1,2 м) 150-200 dpi.;
– Чорний колір повинен бути складеним C – 50%, M50%, Y50%, K100%

Порядок відправлення та передачі макетів:

Макети для друку приймаються по e-mail, доданими до листа, і за посиланням із загальнодоступних файлообмінного сервісу drive.google.com.

Ми не приймаємо претензії до відбитків, якщо вони виконані за вашим макетом та/або без попередньої обробки.

Якщо у вас немає готового макета або ви сумніваєтеся в його правильності, наш дизайнер допоможе Вам.

Виготовлення табличок та вивісок у Києві

Таблички і вивіски супроводжують нас всюди, будучи незамінними атрибутами діяльності будь-якої компанії. Найчастіше вони несуть основну інформацію про діяльність фірми, графік роботи, назва і логотип. Фасадні вивіски розміщуються на вході у будівлі, офісні повідомляють відвідувачам про номер кабінету або посади працівників. Адресні, рекламні, інформаційні – вони стануть відмінним рішенням при виборі носія інформації. Така реклама – це обличчя Вашої компанії, то, що бачить в першу чергу клієнт, що приходить в організацію. А тому дуже важливо подбати про те, щоб цей атрибут виглядав належним чином, яскраво демонструючи замовнику, які послуги Ви надаєте. Таблички можуть виготовлятися з різних матеріалів, але найпоширеніші – це пластикові таблички. Такі вироби мають ряд переваг, що і робить їх найпопулярнішими у використанні. Вони мають невелику вагу, при цьому стійкі до атмосферних перепадів, морозо- і вологостійкі, досить міцні і, незважаючи на дешевизну даного матеріалу, мають солідний вигляд. Це відмінний варіант для тих, хто хоче заощадити гроші і при цьому отримати хороший результат. Вирізаються такі таблички на листовому ПВХ, товщиною 3 або 5 міліметрів. Поверх пластика накочується повнокольоровий самоклеящаяся плівка, також зображення може наноситься за допомогою плоттерной різання. За своїм функціоналом таблички на ПВХ нічим не поступаються дорожчим варіантам, про які піде мова далі.

Ваше ім'я*
Ваш телефон*

Обратный звонок