СВЯЖИТЕСЬ НАПРЯМУЮ

Виготовлення промостійок та промостолів в Києві

Цікаво організована, детально продумана і привабливо оформлена промо-акція є одним з найбільш ефективних рекламних ходів, що дозволяють в рази збільшити впізнаваність торгової марки, познайомити аудиторію з представленою продукцією, залучити нових і утримати постійних клієнтів. Однією з головних складових такого заходу є якісні промостіл і промостійки. POS матеріали подібного плану – не тільки зручне робоче місце для менеджера або промоутера, але ще і візитна картка промо-акції, красиво оформлена відповідно до загальної стилістики бренду. Купити стильні, практичні та неймовірно зручні промостіл і промостійки для рекламної продукції, виготовлені на замовлення компанією «ОнПрінт» в Києві – значить забезпечити високий рівень заходу та підвищити його привабливість для потенційних клієнтів.

ЕФЕКТНІ ПРОМОСТІЙКИ ТА ПРОМОСТОЛИ

Промостіл і промостійка дозволяє правильно подати інформацію про продукцію, а також надає можливість розташувати товар, матеріали рекламного характеру.

ЯСКРАВИЙ ДИЗАЙН

Промостійка та промостоли володіє яскравим дизайном, Який завжди привертає подивись й помітній здалеку. Проведення промо-акції з такою стійкою дозволяє залучити велику кількість потенційних покупців, Які дізнаються про ваш новий товар або Вже ротується продукті.

ЗРУЧНІСТЬ

Виробництво промостолів та промостійок передбачає можливість оснащення стійки полицею – це зручно, так як на неї можна покласти речі промоутерів, рекламований товар.

 

 

МОБІЛЬНІСТЬ

Стійки та столи вигідно відрізняються мобільністю. Стійку та стіл можна легко переносити, транспортувати. Середня вага становить від 7 кг.

У ВАС ЗАЛИШИЛИСЯ ПИТАННЯ?

ЗАЛИШТЕ ЗАЯВКУ НА КОНСУЛЬТАЦІЮ!Вимоги до макетів

Вимоги до макетів

Tiff, Ai, Eps, Pdf, Psd, Cdr, Jpeg

Вимоги до файлів

– Колірна модель CMYK;
– Всі шари повинні бути зведені в єдиний шар Background, без додаткових альфа-каналів (Channels), шляхів (Paths);
– Растрові зображення повинні бути в натуральну величину (1:1);
– Дозвіл для широкоформатного друку (3*6м і більше) 50-72 dpi;
– Дозвіл для інтер’єрного друку (наприклад 1,6*1,2 м) 150-200 dpi.;
– Чорний колір повинен бути складеним C – 50%, M50%, Y50%, K100%

Порядок відправлення та передачі макетів:

Макети для друку приймаються по e-mail, доданими до листа, і за посиланням із загальнодоступних файлообмінного сервісу drive.google.com.

Ми не приймаємо претензії до відбитків, якщо вони виконані за вашим макетом та/або без попередньої обробки.

Якщо у вас немає готового макета або ви сумніваєтеся в його правильності, наш дизайнер допоможе Вам.

Виготовлення промостолів та промостійок в Києві

Промостоли та промостійки  – економний, але чудовий варіант для проведення дегустацій і промо-акцією в магазині або ж на виставковому стенді. Ми зібрали кращі варіант промо-столів, будь-які конструкції Ви можете замовити у нас на сайті. З фризом і без нього, з коліщатками або стаціонарними ніжками, з пластиковим боксом або нерозбірні. Ви можете замовити будь-які промостійки та промостоли, навіть виконані за авторським проєктом ескізу. Щоб підібрати варіант для себе просто сформулюйте завдання і побажання і донесіть їх до наших менеджерів будь-яким зручним способом ми зможемо запропонувати Вам оптимальний варіант саме під вас!

Сьогодні навряд хтось буде сперечатися з тим, що галузь промисловості, пов’язана з випуском виставкових меблів, розвивається поступально і досить активно. Яскравий приклад тому – промостоли та промостійки, продаж яких ведеться активними темпами. Сьогодні ці вироби можна купити не тільки в такому центрі, як Київ, але і практично в будь-якому великому місті. Причому промостоли та промостійки  пропонуються найрізноманітніші, розраховані на будь-який смак і розмір бюджету.

Промостійки та промостоли – всі ці вироби мають загальні якості, які роблять їх популярними та затребуваними у тих, хто професійно займається організацією різного роду виставкових заходів. Перш за все, це конструкція. Згадані вироби легко розбираються і збираються, для їх монтажу не потрібно використання складного кріплення. У комплекті з рекламними стійками буклетницями – це промо обладнання може виконувати цілий комплекс завдань. Промостійки й подібні предмети виставкових меблів продумані та виготовлені з тим розрахунком, щоб їх можна було б використовувати практично в будь-яких умовах.

Звичайно, меблі для промо-акцій не вся однакова. Є, наприклад, зразки, основою для яких служить пластиковий каркас. Вони досить мобільні й легкі, а їх виготовлення займає досить мало часу. Такі рекламні промостійки легко перевозити з місця на місце і в лічені хвилини розгортати презентаційну частину експозиції на новому місці. Але в той самий час такі вироби відрізняються крихкістю, що не дозволяє їх використовувати при певних умовах експлуатації.

Для тих, хто віддає перевагу якісну надійність, організовано виробництво і продаж промо-меблів, в основі якої лежать металеві профілі. Такі промостійки більш надійні та довговічні, ніж складні зразки із пластику. Але і вартість їх трохи вище.

Особливості використання та виготовлення промостолів та промостійок

Наша компанія давно та успішно практикує виготовленням промостійок та промостолів  різних типів і конфігурацій. Крім цього в нашому асортименті є й інше обладнання, необхідне для проведення різних виставок і презентацій. Однак виготовлення промостійок  та промостолів є однією з важливих частин нашої виробничої діяльності. Наше виробництво організовано таким чином, що дозволяє робити саме ті конструкції, які мають попит споживачами в даний момент часу. На замовлення ми виробляємо мобільні, рекламні, складні та інші промостоли.

Промостоли та промостойки для промо-акцій

Ці види виставкових меблів допомагають проводити презентації і тому подібні виставкові заходи з максимальною ефективністю. Продумані конструктивно і грамотно розташовані в павільйоні Промостіл та промотійки для промо-акцій неодмінно привернуть увагу відвідувачів, особливо в поєднанні з банерними стійками й конструкціями та забезпечать успіх вашої рекламної компанії.

Виробництво таких виробів налагоджено і дозволяє враховувати всі вимоги виставкової кон’юнктури. При цьому промостіл і промостійки для промо-акцій можуть легко збиратися і встановлюватися на потрібне місце. Для їх транспортування використовують спеціально для цього виготовлені транспортувальні сумки, які не займають багато місця в будь-якому виді транспорту. Виготовлення виробів такого роду відбувається з таким розрахунком, щоб промостіл і стійки для промо-акцій були не тільки зручними в експлуатації, але і привабливими з естетичної точки зору. Яскрава і помітна здалеку стійка або виділяється своєю формою стіл дозволять зробити будь-яку промо-акцію цікавою і такою, що запам’ятовується для клієнтів. А це означає, що зацікавленість товаром у представників цільової аудиторії виникне вже на першому етапі знайомства з продуктом.

 

Ваше ім'я*
Ваш телефон*

Обратный звонок