СВЯЖИТЕСЬ НАПРЯМУЮ

Виготовлення мобільних стендів в Києві

Компанія «ОнПрінт» знаходиться в Києві і займається виробництвом мобільних стендів, виставкового і POS-обладнання, різними видами внутрішньої реклами, широкоформатним друком і т.д. Мобільні стенди – це поширений багатофункціональний інструмент, який використовується як для рекламних, так і для інформаційних цілей. З його допомогою можна підвищити сприйняття товару або послуги потенційними покупцями за допомогою ефекту візуалізації. Компанія «ОнПрінт» виконає Ваше замовлення якісно, швидко і за доступними цінами.

ВИГОТОВЛЕННЯ МОБІЛЬНИХ ВИСТАВКОВИХ СТЕНДІВ

Головна особливість таких конструкцій – їх легковажність. Ідеальний виставковий стенд збирається за лічені хвилини і так само швидко збирається, його може легко перемістити з місця на місце одна людина. Конструкція складається з двох частин – алюмінієвої або пластикової опори і полотна з рекламною інформацією. Для складання виставкового стенду не потрібні спеціальні інструменти – опора розкладається, як парасолька і скріплюється спеціальними фіксаторами.

X-СТЕНД

X-стенд (“Джаз”), або L-банер. Зручний і економічний тип мобільних рекламних носіїв з опорою у формі літери Х. Висота конструкції регулюється за рахунок ніжки в нижній частині каркаса. Рекламне полотно в Х-стенді кріпиться за допомогою люверсів.

L-СТЕНД

L-стенд, або L-банер. Витончена і легка конструкція з L-образної опорою. Інформаційне полотно фіксується спеціальною кліпсою.

ROLL-UP

Roll-up. Цей тип мобільних стендів найкраще підходить для використання на різних семінарах і презентаціях. Інфоносітель в таких конструкціях згортається в спеціальний ролик у верхній або нижній частині каркаса.

У ВАС ЗАЛИШИЛИСЯ ПИТАННЯ?

ЗАЛИШТЕ ЗАЯВКУ НА КОНСУЛЬТАЦІЮ!Вимоги до макетів

Вимоги до макетів

Tiff, Ai, Eps, Pdf, Psd, Cdr, Jpeg

Вимоги до файлів

– Колірна модель CMYK;
– Всі шари повинні бути зведені в єдиний шар Background, без додаткових альфа-каналів (Channels), шляхів (Paths);
– Растрові зображення повинні бути в натуральну величину (1:1);
– Дозвіл для широкоформатного друку (3*6м і більше) 50-72 dpi;
– Дозвіл для інтер’єрного друку (наприклад 1,6*1,2 м) 150-200 dpi.;
– Чорний колір повинен бути складеним C – 50%, M50%, Y50%, K100%

Порядок відправлення та передачі макетів:

Макети для друку приймаються по e-mail, доданими до листа, і за посиланням із загальнодоступних файлообмінного сервісу drive.google.com.

Ми не приймаємо претензії до відбитків, якщо вони виконані за вашим макетом та/або без попередньої обробки.

Якщо у вас немає готового макета або ви сумніваєтеся в його правильності, наш дизайнер допоможе Вам.

Мобільні стенди в Києві

Виготовлення стендів на замовлення в Києві – відмінний спосіб прорекламувати свою продукцію або послуги, популяризувати бренд і надати споживачам певну інформацію. Даний варіант рекламної продукції є дуже ефективним, але при цьому не вимагає великих фінансових вкладень.

Виробництво стендів різних видів

Залежно від умов експлуатації вибирається матеріал і конструкція стендів. Фахівці компанії OnPrint завжди готові запропонувати клієнтам кілька якісних варіантів, серед яких можна вибрати оптимальний. Відповідно до призначення розрізняють стенди:

  • інформаційні;
  • рекламні;
  • торгові.

Можливо виробництво стендів стаціонарного або мобільного типу, а також конструкцій за стандартним або оригінальним макетом. Всі готові стенди відрізняються ексклюзивним, яскравим і естетичним оформленням.

Ми використовуємо сучасні матеріали, щоб конструкції мали невелику вагу, легко встановлювалися і підходили для тривалої експлуатації. Передбачуваний режим експлуатації (зовні або всередині приміщення) є вирішальним фактором при виборі матеріалу. Вуличні конструкції схильні до впливу несприятливих погодних факторів, тому найбільш доцільно використовувати міцні та довговічні матеріали, такі як оргскло, пластик і нержавіюча сталь. Виготовлення стендів з кишенями та печаткою актуально для використання всередині приміщення. Найбільш часто в якості матеріалів для таких конструкцій застосовують щільний картон, дерево або пінопласт.

Виготовлення мобільних стендів на замовлення в Києві

У нашій компанії можна замовити оперативне виготовлення стендів в Києві. Високий професіоналізм фахівців і творчий підхід до виконання кожного замовлення дозволяють гарантувати якість готових виробів. Для створення дійсно ефективної та надійної конструкції готується дизайн-проект, який затверджується замовником. Відповідно до побажань клієнта в макет вносяться доповнення і зміни, які дозволяють відобразити особливості рекламованих товарів або послуг.

Далі підбираються матеріали і проводиться попередній розрахунок вартості конструкції. Після узгодження всіх деталей з замовником фахівці компанії починають виготовлення стендів, вивісок з обов’язковим контролем якості на кожному виробничому етапі.

У компанії «ОнПрінт» застосовуються новітні технології та високоточне обладнання. Якісна широкоформатний друк стендів допомагає втілити в життя всі оригінальні дизайнерські рішення.

Ваше ім'я*
Ваш телефон*

Обратный звонок