СВЯЖИТЕСЬ НАПРЯМУЮ

Виготовлення POS-матеріалів в Києві

Компанія OnPrint-найбільший виробник pos-матеріалів в Києві. У нас Ви можете замовити всі види POSM: офісні таблички, промо-стійки, підлогові стійки, зовнішні покажчики, інформаційні щити, стенди, штендери, стійки огородження, цінникотримачі, лототрони, монетниці, акрилові бокси, рамки для інформації, підставки під викладку товару, стелажі, презентаційні столи, акрилайти, повноколірний друк і аплікацію і багато іншого.

POS-матеріали в Києві

ПОС-матеріали – це один з ефективних способів просування товарів і послуг компанії. Яскрава та змістовна інформація привертає увагу відвідувачів і покупців, мотивуючи клієнтів придбати товари або скористатися пропонованими послугами. За ефективність і результативність використання дана продукція отримала назву «німий продавець».

РІЗНОМАНІТНІСТЬ МАТЕРІАЛІВ

 Ми пропонуємо продукцію з оргскла, полістиролу, ПВХ та інших матеріалів

ЯКІСТЬ

 Розробкою і виготовленням займаються досвідчені кваліфіковані майстри. Виробництво оснащене високотехнологічним сучасним обладнанням. Застосовуються інноваційні методи обробки сировини

ПРОДУМАНИЙ ДИЗАЙН

 Готовий виріб відрізняється естетичністю, продуманістю подачі інформації і ефективно виконує свої функції

У ВАС ЗАЛИШИЛИСЯ ПИТАННЯ?

ЗАЛИШТЕ ЗАЯВКУ НА КОНСУЛЬТАЦІЮ!Вимоги до макетів

Вимоги до макетів

Tiff, Ai, Eps, Pdf, Psd, Cdr, Jpeg

Вимоги до файлів

– Колірна модель CMYK;
– Всі шари повинні бути зведені в єдиний шар Background, без додаткових альфа-каналів (Channels), шляхів (Paths);
– Растрові зображення повинні бути в натуральну величину (1:1);
– Дозвіл для широкоформатного друку (3*6м і більше) 50-72 dpi;
– Дозвіл для інтер’єрного друку (наприклад 1,6*1,2 м) 150-200 dpi.;
– Чорний колір повинен бути складеним C – 50%, M50%, Y50%, K100%

Порядок відправлення та передачі макетів:

Макети для друку приймаються по e-mail, доданими до листа, і за посиланням із загальнодоступних файлообмінного сервісу drive.google.com.

Ми не приймаємо претензії до відбитків, якщо вони виконані за вашим макетом та/або без попередньої обробки.

Якщо у вас немає готового макета або ви сумніваєтеся в його правильності, наш дизайнер допоможе Вам.

Виготовлення POS-матеріалів в Києві

POS-матеріали в Києві відіграють найважливішу роль у виготовленні реклами. Призначені вони для просування бренду в місцях безпосереднього продажу товару. По своїй ефективності рівних їм немає, адже працюють вони над залученням уваги зацікавлених потенційних покупців. Зупинімося на найкращих, економічно виправданих варіантах рекламоносіїв.

Мобайли

Мобайлом називають таблички, які звисають зі стелі.  Придатний він як для великих залів, так і для вельми скромних площ. Ними позначають відділи у великих гіпермаркетах Києва, каси у фінансових установах, плавальні доріжки в критих басейнах.

При виготовленні рекламоносія розташовувати запечатується рекламне поле можна з двох сторін, рідше зустрічаються односторонні варіанти нанесення. Виробники реклами придумують всілякі форми, прикрашають мобайл різьбленням, наділяють багатою палітрою кольорів.

Дешевий пластик, вологостійка фанера, щільний картон, дерево – це вихідні матеріали й поле для нанесення печатки. Цінність такого РОЅ-матеріалу ще в присутності руху рекламного продукту, що примножує економічну його віддачу.

Диспансер

За основу диспансеру береться жорсткий матеріал. Конструкція встановлюється у вільному доступі клієнтів і обов’язково забезпечується зручною кишенькою, в якому розміщують листівки, буклети.

Банківські керівники, менеджери великих магазинних мереж, замовляють такі вироби все частіше, адже це корисний інструмент, який потенційних клієнтів ознайомить з діючими аукціонними пропозиціями, новими умовами, актуальними знижками.

Шелфтокери

Переклад цього слова красномовний. Звучить він як «говорить полку». Дійсно, в приголомшливому асортименті сучасних гіпермаркетів, змусити помітити малу групу товарів досить проблематично. Ефективніше прикрасити відрізок магазинної стійки, зробити її предметом розгляду, прикувати увагу повз проходить людини.

Зручність шелфтокера в тому, що його вільно можна прикріпити до магазинної стійки за допомогою двостороннього скотча. Подібна конструкція оформляється в яскравій і помітною колірній і відтіночній гамі. Мерчандайзерам полюбився вона за високий ступінь принесеної користі. Не можна не згадати простоту кріплення. Легкий монтаж, та й безслідний демонтаж, тільки популяризують конструкцію.

Досвідчені фахівці, виготовлення реклами в Києві перетворили на мистецтво. Вони вкладають напрацьований досвід, теплоту серця, широчінь душі. Вдалі проекти – це корисний, помітний, інформаційний рекламний посил. Ніщо так не сприяє наростанню обсягів продажів, як вдало проведена рекламна компанія.

Обратный звонок