СВЯЖИТЕСЬ НАПРЯМУЮ

Оперативний друк фотошпалер в Києві

Друк фотошпалер – це можливість створити настінні покриття, які будуть повністю відповідати вашим вимогам до дизайну приміщення. Для тих, хто хоче привнести в інтер’єр ексклюзивність, рекламно-виробнича компанія «ОнПрінт» пропонує послуги широкоформатного друку на шпалерах на замовлення. Професійне обладнання, якісні матеріали та досвід наших співробітників дозволяють виготовляти фотошпалери за індивідуальним замовленням в мінімальні терміни і за доступними цінами.

Высота (м)

Ширина (м)

Тип материала / Качество печати

Усиления края

Карманы, шт

Количество, шт

Люверсы, шт

Изготовление макета

Ваше имя

Номер телефона

Предварительная сумма заказа


Як замовити друк на банері?

  • ЗАМОВТЕ У НАС МАКЕТ АБО НАДІШЛІТЬ ГОТОВИЙ
  • РОЗРАХУЙТЕ ЦІНУ НА КАЛЬКУЛЯТОРІ І ПІДТВЕРДІТЬ ЗАМОВЛЕННЯ
  • ОПЛАТІТЬ ЗРУЧНИМ ДЛЯ ВАС СПОСОБОМ (РАХУНОК З ПДВ, БАНКІВСЬКА КАРТКА, ГОТІВКА)
  • НАШІ ФАХІВЦІ ОПЕРАТИВНО ВИКОНАЮТЬ ЯКІСНИЙ ДРУК І ПОСТДРУКАРСЬКУ ОБРОБКУ
  • ЗАБЕРІТЬ ГОТОВИЙ ТИРАЖ В ОФІСІ В КИЄВІ АБО ЗАМОВТЕ ДОСТАВКУ ПО КИЄВУ / ВІДПРАВКУ ПО УКРАЇНІ

ВИГОТОВЛЕННЯ МАКЕТІВ

Доопрацюємо ваш макет відповідно до вимог до друку
Розробимо індивідуальний дизайн
Підберемо колірну гамму або виконаємо кольорокорекцію

ПІСЛЯДРУКАРСЬКА ОБРОБКА

Є відвантаження в заданому розмірі або відвантаження в рулоні

ДОСТАВКА І МОНТАЖ

Упакуємо і доставимо кур’єром по Києву або будь-яким перевізником по Україні Зробимо поклейку фотошпалер будь-якої складності

Фотошпалери від 300 грн за кв. м.

Більше метрів вище знижка!Вимоги до макетів

Вимоги до макетів

Tiff, Ai, Eps, Pdf, Psd, Cdr, Jpeg

Вимоги до файлів

– Колірна модель CMYK;
– Всі шари повинні бути зведені в єдиний шар Background, без додаткових альфа-каналів (Channels), шляхів (Paths);
– Растрові зображення повинні бути в натуральну величину (1:1);
– Дозвіл для широкоформатного друку (3*6м і більше) 50-72 dpi;
– Дозвіл для інтер’єрного друку (наприклад 1,6*1,2 м) 150-200 dpi.;
– Чорний колір повинен бути складеним C – 50%, M50%, Y50%, K100%

Порядок відправлення та передачі макетів:

Макети для друку приймаються по e-mail, доданими до листа, і за посиланням із загальнодоступних файлообмінного сервісу drive.google.com.

Ми не приймаємо претензії до відбитків, якщо вони виконані за вашим макетом та/або без попередньої обробки.

Якщо у вас немає готового макета або ви сумніваєтеся в його правильності, наш дизайнер допоможе Вам.

Виготовлення фотошпалер в Києві

Компанія «ОнПрінт» приймає замовлення на друк фотошпалер. Ця послуга широко затребувана при дизайнерському оформленні офісних і житлових приміщень в Києві, Київській області. Незвичайні шпалери перетворюють інтер’єр, надають особливий стиль і підвищують естетику кімнати. Крім унікального дизайну, друк відбувається в високій якості на паперовій, флізеліновій або вініловій основі.

Вінілові шпалери

Щільні, важкі шпалери з чудовою передачею кольору і опрацюванням дрібних деталей. Мають матову поверхню з вираженою фактурою, добре приклеюються за рахунок додаткового шару з паперу. Матеріал досить міцний, що дозволяє по кілька разів приклеювати смуги, домагаючись ідеального стикування. Вінілові шпалери використовуються в дорогих інтер’єрах. Текстуру і візерунок можна підібрати під будь-який стиль: від суворої класики до промислового лофт. Часто застосовуються як фотошпалери.

Флізелінові шпалери

Міцний і легкий матеріал. Чи не розмокає, не тягнеться, наклеюється легко і швидко. Володіє гарною передачею кольору, відтворює дрібні деталі зображення, має напівглянсову поверхню. Бамбукові шпалери мають високу вогнестійкість і низьким коефіцієнтом димності. Волокниста структура забезпечує вільну циркуляцію повітря, дозволяючи стінам дихати і запобігаючи появі цвілі. Флізелін найчастіше застосовується в декоруванні житлових приміщень: друку патернів, малюнків, графіки і фотографій.

Самоклеючі шпалери

Даний вид шпалер вже має клейовий шар і монтується безпосередньо на поверхню, призначений для обклеювання скла, меблів, керамічної плитки, дверей, побутової техніки та ін., Може використовуватися у вологих і запилених приміщеннях. Шпалери дуже еластичні, мають матову гладку поверхню, підходять для друку фотозображень і реалістичних фотоімітацій дерева, цегли та інших фактур.

Важливі моменти при оформленні замовлення

Найважливіший і відповідальний момент у виробництві фотошпалер на замовлення – пошук потрібного зображення. Саме від якості вихідного файлу залежить, наскільки добре будуть виглядати шпалери на стіні, наскільки будуть відповідати вашим вимогам і очікуванням. Зображення для фотошпалер має істотну відмінність від звичайної фотографії – розмір, його потрібно надрукувати на дуже великій площі, іноді на всю стіну, а це означає, що якість і розміри вихідного файлу повинні бути дуже високим. Так, наприклад, для друку на текстурних шпалерах мінімальне рекомендоване дозвіл друку – 100 dpi, а для гладких – 150 dpi. Це означає наступне – для бездоганного друку фотошпалер розміром 2х3 метра потрібно не интерполированное вихідне зображення розміром приблизно 12000х8000 точок. Знайти такі фотографії досить складно, і коштують вони, як правило, досить дорого. Якщо ж претензії до якості картинки не такі високі, то можна піти на деякі «компроміси» і спробувати розтягнути зображення меншого розміру, принісши в жертву «різкість» і дрібні деталі зображення. Як правило, добре «тягнутися» сюжети з великими об’єктами і плавними градієнтами. У будь-якому випадку, можливості збільшення потрібно визначати в кожному конкретному випадку індивідуально, в цьому вам допоможуть наші фахівці.

У нас ви можете не тільки замовити оригінальні шпалери, але і послуги нашого дизайнера.

Ваше ім'я*
Ваш телефон*

Обратный звонок