СВЯЖИТЕСЬ НАПРЯМУЮ

Друк на банерній сітці в Києві

Сітчаста структура банерної сітки дає головну перевагу перед банерними тканинами: вона зменшує вітрові навантаження, пропускаючи потік повітря через полотно. Ми виконуємо друк на банерній сітці з підкладкою щільністю 370 г/м. При виготовленні великих банерів зображення наноситься на смуги банерної сітки шириною 3 м, потім на спеціальному обладнанні смуги зварюються між собою в єдине полотно.

Высота (м)

Ширина (м)

Тип материала / Качество печати

Усиления края

Карманы, шт

Количество, шт

Люверсы, шт

Изготовление макета

Ваше имя

Номер телефона

Предварительная сумма заказа


Перевага банерної сітки

  • Добре пропускає світло – прозорість до 70%;
  • За рахунок сітчастої структури знижує вітрові навантаження;
  • Затримує будівельний пил і сміття;
  • Має великий показник міцності на розрив;
  • Дуже висока якість передачі кольору;
  • Термін служби на відкритому повітрі до 3 років;
  • Легкий монтаж завдяки малій вазі.

ДИЗАЙН І РОЗРОБКА

Професійне виготовлення оригінал-макета
Індивідуальне виконання відповідно до вимог замовника
Виготовлення макета від 1 години

ТЕРМІНОВЕ ВИГОТОВЛЕННЯ

У нашій компанії ви зможете замовити Терміновий друк банерів, що дозволить істотно заощадити Ваш час. Якщо банер невеликий, то друк може бути проведена навіть протягом 1 години, і в присутності замовника. Підклеювання краєм і установка люверсів на такий виріб теж не займе багато часу.
Вартість термінового друку банерної сітки може варіюватися, в залежності від завантаження виробництва

ДОСТАВКА І МОНТАЖ

Упакуємо і доставимо кур’єром по Києву або будь-яким перевізником по Україні
Зробимо монтаж (демонтаж) банерної сітки будь-якої складності

Банери "під ключ" від 150 грн за кв. м.

Більше метрів вище знижка!Вимоги до макетів

Вимоги до макетів

Tiff, Ai, Eps, Pdf, Psd, Cdr, Jpeg

Вимоги до файлів

– Колірна модель CMYK;
– Всі шари повинні бути зведені в єдиний шар Background, без додаткових альфа-каналів (Channels), шляхів (Paths);
– Растрові зображення повинні бути в натуральну величину (1:1);
– Дозвіл для широкоформатного друку (3*6м і більше) 50-72 dpi;
– Дозвіл для інтер’єрного друку (наприклад 1,6*1,2 м) 150-200 dpi.;
– Чорний колір повинен бути складеним C – 50%, M50%, Y50%, K100%

Порядок відправлення та передачі макетів:

Макети для друку приймаються по e-mail, доданими до листа, і за посиланням із загальнодоступних файлообмінного сервісу drive.google.com.

Ми не приймаємо претензії до відбитків, якщо вони виконані за вашим макетом та/або без попередньої обробки.

Якщо у вас немає готового макета або ви сумніваєтеся в його правильності, наш дизайнер допоможе Вам.

Друк на сітці

В даний час в Києві досить просто зробити рекламу видимою і ефективною. Один з поширених варіантів – замовити широкоформатний і якісний друк на сітці. Таке нанесення реклами – це один з нових напрямків в поліграфії. Якісний перенесення інформаційного посилу, завойовує все більшу популярність у сфері рекламного бізнесу.

Матеріал основи – сітка

Для друку різних зображень використовується такий матеріал, як сітка з вінілу або її аналог для виготовлення банерів. Подібний аксесуар, в першу чергу, використовується для захисту фасадів будівель, у тому числі і тих, які знаходяться в процесі будівництва або реконструкції.

Щоб надати «маскування» більш привабливий зовнішній вигляд, а заодно практично використовувати її, винайшли спосіб друку на сітці. Оскільки такий носій реклами в Києві та Україні має тривалий термін експлуатації й високу якість, то і зображення, нанесені на нього, тримаються дуже довгий час. Таким чином, фінансування реклами на сітці – це довгострокове і безпрограшне вкладення ваших коштів і зусиль.

Переваги друку на сітці

Сітка – великогабаритна площа. Таким чином, широкоформатна реклама, нанесена на сітку, виходить дуже яскравою і масштабною, її бачать багато. Мало того, запечатане поле від впливу опадів, вітру і різних погодних умов практично не страждає.

Передача кольорів при нанесенні на сітку досить точна. Цей факт дозволяє домогтися відмінного результату і зробити рекламу запам’ятовується і довговічною. Такий спосіб розміщення інформаційних матеріалів точно не залишиться непоміченим і приверне велику кількість зацікавлених клієнтів.

Збереження яскравості кольору на сітці

Передача кольорів при нанесенні друку на сітку в Києві досить точна. Цей факт дозволяє домогтися відмінного результату, зробити рекламу запам’ятовується і довговічною. Використовувані якісні й стійкі чорнило забезпечують привабливість і насиченість інформаційного рекламного поля. Виробництво таких масштабних поліграфічних виробів здійснюється на якісному та професійному обладнанні, яке дає можливість швидко і переносити необхідний текст і рисунок на великі за площею елементи.

Привабливий варіант розміщення реклами в Києві

Такий спосіб розміщення інформаційних матеріалів точно не залишиться непоміченим. Друк на сітці обов’язково приверне велику кількість зацікавлених клієнтів. Товар або послуга буде утримувати і розширювати ринок споживачів довгий час, адже реклама такого виду – одна з найбільш довговічних.

Ваше ім'я*
Ваш телефон*

Обратный звонок