СВЯЖИТЕСЬ НАПРЯМУЮ

Друк на самоклеючій плівці в Києві

Друкарня «ОнПрінт» в Києві пропонує свої послуги з друку на самоклеючій плівці. Також у нас можна замовити банери, наклейки, композиції, панно, етикетки та іншу продукцію. Ми пропонуємо вигідну вартість друку на самоклеючій плівці і гарантуємо швидке виконання завдань (можливо термінове виготовлення). З плівки можна виготовляти різні вироби для реклами і навігації, для оформлення вітрин, конструкцій, інтер’єрів. Це універсальний матеріал, що відрізняється чудовими властивостями і привабливим зовнішнім виглядом.

ПЕРЕВАГИ ПЛІВКИ:

  • стійкість до ультрафіолетового впливу;
  • стійкість до вологи: плівку можна клеїти на фасади та
  • зовнішні сторони конструкцій;
  • моментальне приклеювання до поверхні;
  • відсутність деструкції покриття: плівковий матеріал не пошкоджує поверхню, на яку він приклеюється.

ЕКО-СОЛЬВЕНТНИЙ ДРУК НА ПЛІВЦІ

Самий широко поширений і популярний варіант, який підходить для будь-якого використання.

ПРЯМИЙ УФ ДРУК НА САМОКЛЕЮЧІЙ ПЛІВЦІ

Рідкісна, але можлива ультрафіолетовий друк стійко виносить сонячні промені і застосовується при суворих умовах використання.

ЛАТЕКСНИЙ ДРУК НА ПЛІВЦІ

Це відносно нова технологія друку на різних матеріалах і форматах. Для нанесення зображення використовуються латексні чорнило, створеними на водній основі.

У ВАС ЗАЛИШИЛИСЯ ПИТАННЯ?

ЗАЛИШТЕ ЗАЯВКУ НА КОНСУЛЬТАЦІЮ!Вимоги до макетів

Вимоги до макетів

Tiff, Ai, Eps, Pdf, Psd, Cdr, Jpeg

Вимоги до файлів

– Колірна модель CMYK;
– Всі шари повинні бути зведені в єдиний шар Background, без додаткових альфа-каналів (Channels), шляхів (Paths);
– Растрові зображення повинні бути в натуральну величину (1:1);
– Дозвіл для широкоформатного друку (3*6м і більше) 50-72 dpi;
– Дозвіл для інтер’єрного друку (наприклад 1,6*1,2 м) 150-200 dpi.;
– Чорний колір повинен бути складеним C – 50%, M50%, Y50%, K100%

Порядок відправлення та передачі макетів:

Макети для друку приймаються по e-mail, доданими до листа, і за посиланням із загальнодоступних файлообмінного сервісу drive.google.com.

Ми не приймаємо претензії до відбитків, якщо вони виконані за вашим макетом та/або без попередньої обробки.

Якщо у вас немає готового макета або ви сумніваєтеся в його правильності, наш дизайнер допоможе Вам.

Друк на самоклеючій плівці в Києві

Самоклеюча плівка є універсальним сировиною для виробництва будь-якої рекламно-інформаційної продукції. Вона має у своєму складі різновиди речовин з будь-якими технологічними якостями, а тому застосовується повсюдно. Сьогодні це один з найпопулярніших і затребуваних видів широкоформатного друку. За допомогою вінілової плівки виготовляються всілякі зображення, призначення яких включає наступну накатку на гладкі та жорсткі поверхні. Повнокольоровий друк на самоклеючій плівці вимагає ретельного обмірковування. Так як вона має різну клейову основу і товщину. Вибір залежить від цілей і методів подальшої експлуатації. Для оформлення вагонів і станцій метро використовується друк великого формату. Для частої заміни полотна подібний вид матеріалу є найбільш гідною кандидатурою, так як легко знімається і не залишає слідів. У багатьох інших випадках використовується сировина з постійним клейовим шаром. По-перше, монтаж на основу проводиться для довгострокових цілей. А по-друге, передбачає більшу стійкість і збереження картинки при будь-яких умовах. Таким методом виготовляються конструкції для вулиці: вивіски, написи, щити, короба та інші продукти, наприклад, реклама на підлозі, покажчики.

Особливості широкоформатного друку на самоклеючій плівці

Серед усіх послуг компанії «OnPrint» широкоформатний друк на самоклеючій плівці займає особливе місце. Вона застосовується для зовнішнього і внутрішнього використання. На вітринах, а також на підлозі магазинів Ви напевно помічали яскраві і барвисті рекламні зображення – підлогову графіком. Найякісніші з них ми виробляємо методом широкоформатного друку на самоклеючій плівці. У випадку з вітринами використовується всіма відома і популярна транслюцентного або прозора плівка, у другому випадку – спеціальна для підлоги. У нашому асортименті є великий вибір будь-яких матеріалів. Ви можете замовити у нас друк великоформатних виробів до 1,5 м в ширину і необмежених в довжину. Для створення полотен більшого масштабу застосовується з’єднання встик, невидиме при найближчому розгляді. Ця технологія дозволяє декорувати поверхні на багато квадратні метри. Ми виробляємо кольоровий друк  на самоклеючій плівці як в один / два кольори, що значно економить бюджет наших замовників, так і повнокольоровий. Можливості сучасного обладнання дають можливість наносити зображення на будь-яку фактуру з дотриманням всіх пантонов. Більш того, ми можемо виконати замовлення і за добу. Ваше виріб буде готове в лічені години за фактом розміщення та оплати замовлення. У Вашому розпорядженні наші термінові послуги з друку на рулонних матеріалах будь-яких типів.

Друк реклами на  самоклеючій плівці

Плівка популярна в сфері виробництва реклами. Це обумовлено декількома причинами. По-перше, на цю фактуру відмінно лягає фарба. По-друге, додає виробу міцності. А головне – це клейовий шар, зручний для монтування і зняття, а також невидимий для всіх відвідувачів і перехожих. У своїй роботі ми використовуємо тільки відомі марки, такі як: оракал (Oracal), Orajet (Ораджет), Avery (Авери). Широке поширення отримала, звичайно, марка Oracal (Оракал). Саме вона однією з перших з’явилася на ринку Києва. Друк на плівці – це дійсно ефективний варіант транслювання рекламного повідомлення. Більш того, привабливими є і доступні ціни та кінцеву якість, а також простота монтажу і добра передача кольору  на самоклеючій плівці.

Можливості друку на прозорій самоклеючій плівці

Також особливою популярністю користується інтер’єрний друк на прозорій плівці, що самоклеїться. Ми створюємо тільки професійні зображення ідеальної якості, без різкого запаху, що в інтер’єрних умовах застосування дуже важливо. Терміни експлуатації можуть досягати одного року. Найширше поширення вона набула в області світлової реклами. На другому місці йдуть магазини. Ми кожен день бачимо яскраві вітрини, оформлені зазначеним методом. Дана технологія забезпечує тривале і міцне зчеплення з поверхнею, завдяки чому виріб виглядає не тільки якісно, ​​але і надійно.

Ваше ім'я*
Ваш телефон*

Обратный звонок