СВЯЖИТЕСЬ НАПРЯМУЮ

Широкоформатний друк на папері в Києві

Чому ж друк на папері настільки затребувана? Та тому що папір — це екологічно чистий продукт, який виготовляється з целюлози. Крім того, широкоформатний друк на папері в Києві коштує дешево і користується великою популярністю. Сама широкоформатний друк здійснюється екосольвентними фарбами, що дозволяє отримати:

Высота (м)

Ширина (м)

Тип материала

Количество, шт

Качество печати

Изготовление макета

Ваше имя

Номер телефона

Предварительная сумма заказа


Як ми друкуємо?

Співпрацювати з OnPrint дуже вигідно і зручно. Ми допоможемо вам впоратися з проблемою друку тиражу «на вчора». При цьому друк на папері підвищеної щільності залишиться якісним і недорогим.
Ми не боїмося втілювати на щільному папері найсміливіші і креативні задуми замовників. Якщо ви вибираєте друк на папері складних зображень, ми використовуємо комбінування різних сучасних технологій друку.
Використання принтерів і плотерів останнього покоління дозволяє отримувати зображення підвищеної чіткості, домагаючись природної передачі кольору на щільному папері.

ВИГОТОВЛЕННЯ МАКЕТІВ

Додрукарська підготовка з розробкою дизайн-макета, і його узгодженням із замовником

БУДЬ-ЯКИЙ ВИД ПАПЕРУ

Друк на будь-яких видах паперу на сучасному обладнанні друкарні в Києв

ПІСЛЯДРУКАРСЬКА ОБРОБКА

Різка матеріалу, оформлення країв для отримання більш презентабельного вигляду виробів

У ВАС ЗАЛИШИЛИСЯ ПИТАННЯ?

ЗАЛИШТЕ ЗАЯВКУ ДЛЯ КОНСУЛЬТАЦІЇ!Вимоги до макетів

Вимоги до макетів

Tiff, Ai, Eps, Pdf, Psd, Cdr, Jpeg

Вимоги до файлів

– Колірна модель CMYK;
– Всі шари повинні бути зведені в єдиний шар Background, без додаткових альфа-каналів (Channels), шляхів (Paths);
– Растрові зображення повинні бути в натуральну величину (1:1);
– Дозвіл для широкоформатного друку (3*6м і більше) 50-72 dpi;
– Дозвіл для інтер’єрного друку (наприклад 1,6*1,2 м) 150-200 dpi.;
– Чорний колір повинен бути складеним C – 50%, M50%, Y50%, K100%

Порядок відправлення та передачі макетів:

Макети для друку приймаються по e-mail, доданими до листа, і за посиланням із загальнодоступних файлообмінного сервісу drive.google.com.

Ми не приймаємо претензії до відбитків, якщо вони виконані за вашим макетом та/або без попередньої обробки.

Якщо у вас немає готового макета або ви сумніваєтеся в його правильності, наш дизайнер допоможе Вам.

Нанесення зображень на папір в Києві

Ми настільки звикли до друку на папері, що часом не усвідомлюємо її важливості. Поліграфія супроводжує сучасну людину з молодих нігтів. Перші кубики-букви, розмальовки, картинки-витинанки. Пізніше додаються списані зошити, прочитана періодика, заповнені облікові форми.

А як поширена реклама на паперовій основі. Адже це дешевий, абсолютно безпечний, перевірений рекламоносій. Його поверхня перетворюється на безкрає поле, яке прийме будь-який дизайнерський проект, надруковану інформацію, барвисту картинку. Листівки, буклети, плакати, календарі легко перетворити в інформаційний посил, який лаконічно і доступно донесе цінну, важливу для вас інформацію.

Історія друку на папері

Паперовий друк Київ своїм корінням глибоко йде у вікову сивочолу історію. Починалося з перших примітивних друкованих пристосувань. Але сьогодні багато чого змінилося. Новітнє обладнання здатне випускати багатомільйонні тиражі за максимально короткі терміни. Але багато видавництва профілюють роботу з малими замовленнями. Адже не всі поліграфічна продукція потребує чисельних тиражах. Будь-який автор може замовити друк власної книги, брошури в потрібній кількості. Красиві заманюють обкладинки, ілюстровані вставки, надійна палітурка – це норма в подібному співробітництві.

Технологія друку на папері

Застосування інноваційних технологій регулярно знижує собівартість друкованої продукції. Друк на папері (київ) стає доступнішим. Мало того, роками вдосконалився сервіс. Різноманітні пропозиції дивують лояльними умовами контрактів. Поліграфічні видання перестали бути якимось дорогим продуктом. А це пряма фінансова вигода потенційних замовників.

Не можна недооцінювати і різноманітність розмірів паперового носія. Важко повірити, але малесенька етикетка і величезний вуличний банер “народжені” на одному верстаті. Застосування ламінування і покриття лаком примножили зносостійкість і вологостійкість паперової основи. Рекламоносій прослужить куди довше і довше збереже презентабельність зовнішнього вигляду.

Переваги друку на папері

Сучасний паперовий друк Київ-це створення багатобарвних колажів і можливість мікшування палітри відтінків. Вона дозволяє створювати шпалери, тривимірні зображення на фотошпалерах, наклейки на стіну. Їх абсолютна хімічна інертність, відсутність шкідливих фенольних випарів, екологічна чистота так сподобалася споживачам. Ось чому дизайнерські студії все частіше вдаються до подібного різновиду друку.

Поліграфічні видання, барвисті вироби з паперу довго будуть радувати вас, адже для цього розробники врахували всі важливі нюанси

Ваше ім'я*
Ваш телефон*

Обратный звонок