СВЯЖИТЕСЬ НАПРЯМУЮ

ШИРОКОФОРМАТНИЙ ДРУК В КИЄВІ

Наше виробництво в Києві оснащене сучасними плоттерами для різних видів широкоформатного друку, холодними і гарячими ламинаторами, прецизійними довгомірними різаками, обладнанням для зварювання матеріалів, набивання люверсів та іншим технологічним обладнанням. Всі базові роботи мають чітку методологію і багатоступінчастий контроль якості.

ШИРОКОФОРМАТНИЙ ДРУК

Якісний повнокольоровий друк в Києві: будь-які обсяги точно в строк! Нашими кваліфікованими фахівцями виконується як зовнішня, так і інтер’єрна друк. Наше обладнання дозволяє отримувати широкоформатне зображення з роздільною здатністю до 1440 dpi. Ми підберемо для вас індивідуально оптимальний варіант за прийнятною ціною! Компанія «OnPrint» здійснює всі види друку на різних матеріалах.

ІНТЕР'ЄРНИЙ ДРУК

Рекомендована роздільна здатність зображення — 1440 точок на дюйм. Інтер’єрна друк актуальна для оформлення виставок, кафе і ресторанів, торгових площ. Тому ми застосовуємо інноваційні технології, щоб кінцевий продукт був не тільки ефектним, але і довговічним. Для цього ми використовуємо спеціальні сольвентні чорнило і ламінування. Головними достоїнствами інтер’єрної друку є коректна передача кольору, яка не змінюється з часом навіть під прямим впливом УФ-променів.

ШИРОКОФОРМАТНИЙ УФ-ДРУК

Оцініть всі переваги УФ-друку на плоских поверхнях і рулонних матеріалах: високу швидкість виконання, широкий спектр матеріалів, яскравість фарб, можливість випуску малих тиражів. До того ж, вона порівняно недорого обходиться нашим клієнтам. Компанія “OnPrint” надає послуги з прямого УФ-друку на різних матеріалах на вибір.

Банери "під ключ" від 150 грн за кв. м.

Більше метрів вище знижка!Ваше ім'я*
Ваш телефон*

Обратный звонок