СВЯЖИТЕСЬ НАПРЯМУЮ

Друк на упаковці в Києві

Компанія OnPrint надає поліграфічні послуги з виготовлення упаковки в Києві. Співпраця здійснюється одноразово або на постійній основі. Ми пропонуємо нашим клієнтам виготовлення коробок та інших виробів з картону та пластику за індивідуальним проектом з урахуванням побажань замовника. Термін виробництва замовлення від 1 до 4 тижнів.

Упаковка на замовлення в Києві

Упаковка на замовлення в Києві виготовляється з самих різних матеріалів, сучасні технології дозволяють здійснювати друк практично на будь-якому матеріалі, тим самим не створюючи ніяких обмежень у створенні індивідуальної і оригінальної упаковки на замовлення. Найпопулярнішим видом упаковки є виготовлення коробок і коробочок з картону, при цьому існує багато різновидів цього матеріалу: звичайний картон, мікрогофрокартон, гофрокартон та інші. Виготовлення картонної упаковки в Києві підходить для безлічі товарів, різних габаритів і різної ваги. Не менш популярною є виготовлення пластикової упаковки, яка підходить практично для всіх видів товарів.

ХАРЧОВА УПАКОВКА

Харчова упаковка, виготовлення якої здійснює OnPrint, відповідає всім санітарно-гігієнічним нормам, має високі показники міцності і екологічності. У нас можна купити стандартні коробки або пакети, а також виконані на замовлення з нанесенням логотипу та інформації про виробника, повнокольоровим друком і декоративним оформленням.

ПРЕМІУМ УПАКОВКА

Преміум упаковка на замовлення в Києві-це оригінальні вироби з фігурною висічкою, післядрукарською обробкою, інтерактивними елементами, інтригуючою підсвіткою та іншою декорацією. Звертаючись за послугами в компанію OnPrint, ви отримуєте за невисоку вартість унікальні та неповторні пакувальні вироби.

ПРОМО-УПАКОВКА

Промо-упаковка з логотипом – відмінний рекламний інструмент для виділення із загальної маси і успішного проведення промо-акції своєї продукції. Виготовлені на замовлення фірмові коробки в рази підвищують ефективність маркетингу, сприяють просуванню і впізнаваності бренду.

Банери "під ключ" від 150 грн за кв. м.

Більше метрів вище знижка!Вимоги до макетів

Вимоги до макетів

Tiff, Ai, Eps, Pdf, Psd, Cdr, Jpeg

Вимоги до файлів

– Колірна модель CMYK;
– Всі шари повинні бути зведені в єдиний шар Background, без додаткових альфа-каналів (Channels), шляхів (Paths);
– Растрові зображення повинні бути в натуральну величину (1:1);
– Дозвіл для широкоформатного друку (3*6м і більше) 50-72 dpi;
– Дозвіл для інтер’єрного друку (наприклад 1,6*1,2 м) 150-200 dpi.;
– Чорний колір повинен бути складеним C – 50%, M50%, Y50%, K100%

Порядок відправлення та передачі макетів:

Макети для друку приймаються по e-mail, доданими до листа, і за посиланням із загальнодоступних файлообмінного сервісу drive.google.com.

Ми не приймаємо претензії до відбитків, якщо вони виконані за вашим макетом та/або без попередньої обробки.

Якщо у вас немає готового макета або ви сумніваєтеся в його правильності, наш дизайнер допоможе Вам.

Картонна упаковка

Тара з картону – це хімічно інертна, абсолютно безпечна, відносно легка упаковка. Але картон позбавлений презентабельного зовнішнього вигляду. Ось чому потрібно створити  дизайнерський проект, і нанести якісний друк.

Звичні гофровані коробки зустрічаються все рідше.  Їх замінили складні конструкції, які виділяють на магазинних полицях продавану продукцію, вигідно відрізняють від конкурентних товарів. Як добре виглядають подарункові набори цукерок, багатогранні новорічні дитячі подарунки, багаторівневі і багатокамерні коробки для дитячих іграшок.

Види товарів, для яких доцільно замовити картонну тару:

 • Упаковка для продуктів.
 • Косметика та парфумерії.
 • Алкогольні напої.
 • Збірка, склейка тиражів.
 • Упаковка подарунків.
 • Медичні препарати.
 • Одяг, взуття.

Тара й упаковка, поліетиленові пакети

На картонну упаковку можна наносити матову або глянцеву лакування. Окремо хочеться зупинитися на коробках для піци. Доставка піци стає все популярнішою. Але без відповідної тари подібної послуги немає. Одноразові бокси стали необхідністю, вони зобов’язані відповідати суворим санітарним нормативним документам. Картон – це кращий вибір в даному конкретному випадку. Тому виготовлення та друк коробки для піци стає важливою сходинкою в розширенні актуального бізнесу.

Поліетиленові пакети

Поліетилен частково витіснив картон. Він полюбився споживачам за малу вартість, легкість, міцність. Але і для компаній, різні види поліетиленових сумок з особистим унікальним логотипом, контактною інформацією, анонсуючим повідомленням допомагає формувати престижність. Поступово рекламна індустрія перетворила пакет в повноцінний, самодостатній рекламоносій.

Найчастіше використовують технологію трафаретопечати і шовкографії. Вони не деформують форму, не зменшують зносостійкість продукції, забезпечують стійке прикріплення пігментів. Ці способи застосовують як для повнокольорових моделей, так і для двоколірних варіантів. Як правило, розглядають тиражі від 100 штук. Це максимально наближає профільний ринок послуг до запитів дрібних і середніх фірм, до приватних підприємців, магазинів.

Етикетка

Етикетка на товарі – це його паспорт.  Її поверхня – це повноцінне рекламне поле, на яке наносять склад і назва товару, знак логотипу, торговий фірмовий знак, контактну інформацію відділу збуту. Етикетки виготовляються на:

 • самоклеючому папері;
 • вініловому стікері;
 • поліетилен;
 • поліпропілен;
 • паперовій основі;
 • пластик;
 • картон.

Самоклеючі етикетки можуть додатково вдосконалюватися:

 • Тиснення фольгою (холодне, гаряче).
 • Складна технічна висічка.
 • Конгрев.
 • Ламінація.
 • Лакування.

Для цього є обладнання, оснащене відеоконтролем, що виключає брак. Для малих тиражів використовують цифровий друк. Але економічну вигоду замовнику приносить флексодрук. Флексодрук має відмінну якість передачі кольору і працює на всіх вихідних матеріалах, узятих за основу рекламоносія. Термотрансферний друк дозволить пофарбувати майбутніх лейб тільки в 2 кольори.

Ваше ім'я*
Ваш телефон*

Обратный звонок