СВЯЖИТЕСЬ НАПРЯМУЮ

Друк флаєрів в Києві

Шукаєте де замовити флаєри? Оперативна поліграфія OnPrint може здійснити друк флаєрів недорого, якісно і оперативно! Друк флаєрів в Києві можна замовити в будь-якій друкарні, але тільки в OnPrint Київ ви отримаєте більше, ніж розраховували: персональний фахівець, низькі ціни, висока якість і швидке виготовлення флаєрів ми Вам гарантуємо. Так що будьте впевнені, що замовлення флаєрів в нашій компанії зробить вас нашим клієнтом назавжди, тому, що клієнтоорієнтованість — це наше кредо. Обіцяємо, що ціни на флаєри вам сподобаються.

Тип печати

Количество

Качество

Изготовление макета

Ваше имя

Номер телефона

Предварительная сумма заказа


ЦІНА НА ДРУК ФЛАЄРІВ

Ціни на друк флаєрів і єврофлаєрів залежать від:

  • тираж;
  • терміновості виготовлення;
  • використовуваного матеріалу.

Ціна друку і виготовлення флаєрів в Києві включає при узгодженні з клієнтом: вартість розробки і коригування дизайну, підрізування, висновок пробного відбитка, верстку. Оперативна перевірка макета замовника на відповідність вимогам друку, а також мінімальне коригування – безкоштовна послуга!

ОФСЕТНИЙ ДРУК

Офсетний друк відрізняється хорошою передачею кольору і точністю відтворення дрібних деталей

ЦИФРОВИЙ ДРУК

Це найвдаліший вибір, щоб надрукувати невеликі тиражі швидко і у відмінній якості

ПІСЛЯДРУКАРСЬКА ОБРОБКА

Післядрукована обробка – робить поліграфічну продукцію презентабельною, естетичною і надає їй більш привабливий зовнішній вигляд

У ВАС ЗАЛИШИЛИСЯ ПИТАННЯ?

ЗАЛИШТЕ ЗАЯВКУ НА КОНСУЛЬТАЦІЮ!Вимоги до макетів

Вимоги до макетів

Tiff, Ai, Eps, Pdf, Psd, Cdr, Jpeg

Вимоги до файлів

– Колірна модель CMYK;
– Всі шари повинні бути зведені в єдиний шар Background, без додаткових альфа-каналів (Channels), шляхів (Paths);
– Растрові зображення повинні бути в натуральну величину (1:1);
– Дозвіл для широкоформатного друку (3*6м і більше) 50-72 dpi;
– Дозвіл для інтер’єрного друку (наприклад 1,6*1,2 м) 150-200 dpi.;
– Чорний колір повинен бути складеним C – 50%, M50%, Y50%, K100%

Порядок відправлення та передачі макетів:

Макети для друку приймаються по e-mail, доданими до листа, і за посиланням із загальнодоступних файлообмінного сервісу drive.google.com.

Ми не приймаємо претензії до відбитків, якщо вони виконані за вашим макетом та/або без попередньої обробки.

Якщо у вас немає готового макета або ви сумніваєтеся в його правильності, наш дизайнер допоможе Вам.

Виготовлення флаєрів в Києві

Друк флаєрів в Київі замовити не складно. Важко буває визначитися із зовнішнім виглядом флаєра, його форматом і видом друку. Навіть тип паперу, на якому буде проводитися друк флаєрів, може бути абсолютно різноманітною. На сторінках нашого сайту ви зможете розібратися в тонкощах друкованої продукції, отримати відповіді на виникаючі питання і замовити друк флаєрів, згідно з вашим побажанням і можливостям. Здавалося б, простий папірець-флаєр або листівка, може нести в собі масу рекламної інформації, здатної допомогти Вам повідомити про ваш захід або товар /продукції величезній кількості людей. Мало яка подія обходиться без використання цих надрукованих аркушів паперу.

Виготовлення макетів для флаєрів

Для того, що б почати друк флаєрів Київ ми повинні отримати від вас макет. Це найперший і основний етап співпраці з друкованою компанією, адже яким ви вирішите зробити макет флаєра, таким і буде весь тираж. А тиражі бувають від 50 до 10000 штук. На цьому етапі треба бути особливо уважним і педантичним, адже після пуску в тираж буде пізно щось змінити. Якщо у замовника немає макета, на нашому сайті ви знайдете дизайнера, який вам в цьому із задоволенням допоможе.

Друк флаєрів

Після виготовлення макета і затвердження його замовником можна переходити до вибору паперу і зовнішнього вигляду. Виробництво флаєрів в Києві не почне виготовлення поки ви не вирішите, на якому папері і якого сорту буде проводитися друк. Чи буде це звичайний офсет або вишукана дизайнерська папір – вирішувати вам, але від її щільності і якості залежить успішність заходу. У професійного друку багато дрібниць, які впливають на кінцевий результат. З кольором і кількістю квітів для друку ви вже визначилися на стадії макета, але повноколірний двосторонній сторонній флаєр має набагато більше шансів зацікавити потенційного клієнта, ніж скромний односторонній чорно-білий флаєр.

Друк флаєрів в Києві так само може проводитися на різних форматах паперу. У кожного формату є свої переваги і недоліки. Але в цілому є одне правило – флаєр повинен вмістити максимальну кількість інформації для розкриття змісту майбутньої події , будь то розпродаж товару, семінар чи тренінг.

Ваше ім'я*
Ваш телефон*

Обратный звонок