СВЯЖИТЕСЬ НАПРЯМУЮ

Печать пластиковых карт в Киеве

Наша компанія виконує повний спектр послуг з друку пластикових карт в Києві — від предтиражных робіт (перевірка і доопрацювання макета Замовника, розробка макету пластикової картки, цифрова кольоропроба, виготовлення пілотного зразка картки) до виробництва пластикових карт на замовлення.

ТИПИ КАРТ

Пластикові карти — це сучасний високотехнологічний носій інформації. Область використання виготовлення пластикових карт досить обширна і вона постійно зростає, проникаючи в усі нові сфери нашого життя: Інтернет і мобільний телефонний зв’язок, міжміський зв’язок, медицина і Страхування, Торгівля і транспорт, ідентифікація власника і контроль доступу, реклама та індустрія розваг.

ЗІ ШТРИХ-КОДОМ

Пластикова карта зі штрих-кодом служить унікальним ідентифікатором клієнта в дисконтній системі. Існує безліч штрих-кодування, часто використовуються формати – EAN-13, EAN-8, CODE-128, CODE-39. Вибір формату залежить від вимог облікової системи

З МАГНІТНОЮ СМУГОЮ

Картки з магнітною смугою є дуже популярними і поширеними, коли мова йде про дисконтних і клубних програмах, а також пропускних системах. Вони містять спеціальну доріжку на зворотному боці, на яку можна записати інформацію про власника

З ГОЛОГРАМОЮ

Нанесення голограми на пластикову карту є ефективним і надійним методом захисту від підробки. Голограма може мати унікальний дизайн, надаючи карті ексклюзивний вид. При виготовленні з руйнуються матеріалів виконує функцію гарантійної пломби

У ВАС ЗАЛИШИЛИСЯ ПИТАННЯ?

ЗАЛИШТЕ ЗАЯВКУ НА КОНСУЛЬТАЦІЮ!Вимоги до макетів

Вимоги до макетів

Tiff, Ai, Eps, Pdf, Psd, Cdr, Jpeg

Вимоги до файлів

– Колірна модель CMYK;
– Всі шари повинні бути зведені в єдиний шар Background, без додаткових альфа-каналів (Channels), шляхів (Paths);
– Растрові зображення повинні бути в натуральну величину (1:1);
– Дозвіл для широкоформатного друку (3*6м і більше) 50-72 dpi;
– Дозвіл для інтер’єрного друку (наприклад 1,6*1,2 м) 150-200 dpi.;
– Чорний колір повинен бути складеним C – 50%, M50%, Y50%, K100%

Порядок відправлення та передачі макетів:

Макети для друку приймаються по e-mail, доданими до листа, і за посиланням із загальнодоступних файлообмінного сервісу drive.google.com.

Ми не приймаємо претензії до відбитків, якщо вони виконані за вашим макетом та/або без попередньої обробки.

Якщо у вас немає готового макета або ви сумніваєтеся в його правильності, наш дизайнер допоможе Вам.

Нанесення зображень на пластикові карти в Києві

За останні пару десятків років використання пластикових карт в Києві та Україні стало буденною для нас річчю. Спочатку, згадана в розмові пластикова карта, ми мали на увазі обов’язково кредитну карту, як щось модне, нове і сучасне. Сьогодні ж вже ні кого не здивуєш різноманітністю різного роду пластикових карт в наших гаманцях, будинках і офісах Києва. Крім банківських карт, так званих кредитних, використання пластику застосовується у величезному масштабі і сьогодні з нього виробляють дисконтні, заправні і дисконтні карти, візитні пластикові картки, картки з магнітною смугою, смарт-карти та рекламні, скретч, календарі, міні-карти, картки-ключі і багато іншого, до чого ми вже давно звикли.

Переваги друку на пластикових картах

Друк пластикових карт в Києві і їх застосування практично для всіх сфер українського бізнесу пояснюється рядом цілком зрозумілих причин: вони зручні, довговічні, мають мініатюрний зовнішній вигляд, мають хорошу захист від зовнішніх пошкоджень і можуть зберігати необхідну інформацію. Не кажучи вже про те, що навіть звичайна SIM-карта у вашому телефоні або модемі, по суті, теж є пластиковою міні-карткою, зробленої за певною технологією. Сфера застосування всіляких пластикових і паперових карт дуже велика, також ж багатогранний може бути їх дизайн і технології виробництва, вірніше, нанесення певного зображення на пластик або папір. Кожен спосіб друку пластикових або паперових карт має свої переваги і нюанси, в яких зобов’язані розбиратися працівники поліграфічних компаній.

Тираж пластикових карт

Виробництво карток в Києві накладом 1000 штук краще проводити за допомогою офсетного друку, яка є класичним способом друку. Невеликі тиражі до 500-1000 карток, до яких вимоги експлуатації не пред’являються досить високі, можна використовувати цифровий друк пластикових карток. Сублімаційний технологія друку використовується при зовсім малих тиражах до 200 штук.

Розповісти про випуск і друку пластикових і паперових карток можна дуже багато, але краще зверніться до наших фахівців, які професійно дадуть відповіді на всі поставлені вами питання. Виходячи з ваших завдання і побажань, фахівці підберуть методи виготовлення вашого замовлення, щоб друк карток для вашої компанії залишила гарні враження у ваших клієнтів.

Ваше ім'я*
Ваш телефон*

Обратный звонок