СВЯЖИТЕСЬ НАПРЯМУЮ

Друк на одноразових паперових стаканчиках в Києві

Паперові стакани з логотипами і індивідуальними дизайнами – хороша іміджева складова продукту, торгової марки або компанії в цілому. Вони служать ефективною рекламною площею, забезпечують широке охоплення цільової аудиторії і 100% довготривалий контакт з рекламним носієм. Наша компанія OnPrint пропонує повний комплекс послуг з виготовлення стаканчиків під приватною торговою маркою: від розробки дизайну до поставок готової продукції на склад покупця.

ПЕРЕВАГИ ВИКОРИСТАННЯ ОДНОРАЗОВИХ ПАПЕРОВИХ СТАКАНЧИКАХ

Екологічність

Склянки виробляються з натуральної сировини, вони легко утилізуються і можуть бути перероблені вдруге.

Нетоксичність

Папір безпечна для здоров’я людини. При нагріванні вона не виділяє запаху, не змінює смак і якість напою.

Низька теплопровідність

Завдяки низькій теплопровідності, одноразові склянки не занадто нагріваються від гарячого вмісту і не обпалюють руки, при цьому довше зберігаючи температуру вмісту.

Практичність використання

Паперовий стакан простий і зручний в застосуванні, він не деформується, не вислизає з рук, його не потрібно мити.

Естетичний зовнішній вигляд і приємні тактильні відчуття

Тактильні відчуття від дотику до паперу під час дегустації напою набагато приємніше, ніж від дотику до більш твердим матеріалам.

Ефективна рекламна площа

Можливість нанесення якісної повноколірного друку дозволяє робити одноразові стакани яскравими і барвистими, розміщувати будь-яке зображення, слоган або логотип. Стакан з оригінальним дизайном – прекрасний інструмент створення іміджу компанії або торгової марки.

Гігієнічність

Фізичні властивості склянок виключають можливість їх повторного використання.

НЕВЕЛИКІ ОДНОРАЗОВІ ПАПЕРОВІ СТАКАНЧИКИ

Невеликі паперові стаканчики з логотипом – ідеальний вибір для любителів підбадьорливого еспресо. Їх можна використовувати в офісах, пропонувати відвідувачам заходів і кафетеріїв. Завдяки охопленню, ефективність такої реклами буде дуже високою при щодо малих витратах.

СЕРЕДНІ ОДНОРАЗОВІ ПАПЕРОВІ СТАКАНЧИКИ

Середнього розміру паперові склянки з логотипом найкраще підходять для американо або, як його ще називають, кава по-американськи. Менш міцний, ніж еспресо, і настільки ж ароматний напій дуже популярний. Реклама на таких склянках – екологічний, доступний і дуже результативний спосіб просування бренду.

ВЕЛИКІ ОДНОРАЗОВІ ПАПЕРОВІ СТАКАНЧИКИ

Великі стаканчики з логотипом – улюблений продукт багатьох маркетологів. Цей універсальний розмір прекрасно підходить для капучино, чаю та інших теплих або холодних напоїв. Смачний напій і яскраве оформлення склянок дозволять справити приємне враження на цільову аудиторію.

У ВАС ЗАЛИШИЛИСЯ ПИТАННЯ?

ЗАЛИШТЕ ЗАЯВКУ НА КОНСУЛЬТАЦІЮ!Вимоги до макетів

Вимоги до макетів

Tiff, Ai, Eps, Pdf, Psd, Cdr, Jpeg

Вимоги до файлів

– Колірна модель CMYK;
– Всі шари повинні бути зведені в єдиний шар Background, без додаткових альфа-каналів (Channels), шляхів (Paths);
– Растрові зображення повинні бути в натуральну величину (1:1);
– Дозвіл для широкоформатного друку (3*6м і більше) 50-72 dpi;
– Дозвіл для інтер’єрного друку (наприклад 1,6*1,2 м) 150-200 dpi.;
– Чорний колір повинен бути складеним C – 50%, M50%, Y50%, K100%

Порядок відправлення та передачі макетів:

Макети для друку приймаються по e-mail, доданими до листа, і за посиланням із загальнодоступних файлообмінного сервісу drive.google.com.

Ми не приймаємо претензії до відбитків, якщо вони виконані за вашим макетом та/або без попередньої обробки.

Якщо у вас немає готового макета або ви сумніваєтеся в його правильності, наш дизайнер допоможе Вам.

Друк на одноразових паперових стаканах в Києві

Паперові стакани останнім часом стали користуватися небувалою популярністю у кав’ярень, кафе швидкого харчування та інших аналогічних закладів. Завдяки їм, після використання не потрібно мити посуд, що знижує собівартість напою. Крім того, такі стаканчики для кави або будь-якого іншого напою можна утилізувати, не завдаючи шкоди навколишньому середовищу, що важливо. Зробити такий предмет ще й носієм реклами продукту або бренду досить просто – виконати запам’ятовується друк на склянках, наприклад, логотипу, що запам’ятовується слогана, фірмового зображення і т.д. Вартість такої продукції буде невеликий, а ось ефективність досить високою, що вже неодноразово було перевірено відомими брендами, зробивши їх впізнаваними.

Виготовлення паперових склянок з логотипом – одна з послуг компанії «ОнПрінт». Тут ви зможете замовити брендовані стаканчики за вигідною вартості. Для друку продукції використовуються тільки безпечні, екологічно чисті матеріали, а друк здійснюється на сучасному обладнанні, із застосуванням новітніх технологій. До того ж, до послуг замовника досвідчений дизайнер друкарні, який розробить макет по його індивідуальними параметрами, що дозволяє виготовити ексклюзивні паперові склянки з логотипом, стінки яких матимуть жорстку форму, а зовнішній вигляд приверне увагу споживача з першого погляду. Вартість виробництва Ціна на стаканчики з логотипом залежить від декількох параметрів замовлення: наявність готового макету або необхідність в його розробці; від обсягу (від 110 мл. до 340 мл .; тип нанесення зображення; барвистість; тираж – чим він вищий, тим менше ціна одного примірника. Загальну суму, у скільки обійдеться виготовлення брендованих стаканчиків, менеджер зможе назвати тільки після того, як будуть відомі Та все це дані. Замовити виробництво паперових склянок «ОнПрінт» спеціалізується на виробництві поліграфічної продукції високої якості. Друк на паперових стаканах – одна з послуг компанії. Розуміючи наскільки сьогодні важлива індивідуальність, друкарня пропонує вам найпростіший, бюджетний, але досить ефективний спосіб реклами – виконати друк на паперових стаканах. Виробництво компанії «ОнПрінт» оснащено найсучаснішим обладнанням, що дозволяє виготовити такі паперові вироби під замовлення, а потім виконати нанесення логотипу. Паперовий брендований стакан відмінно підійде для проведення виставок, презентацій, конференцій, а також для кав’ярень та інших закладів, які цінують якісний пакувальний продукт. Для того, щоб почати співпрацювати, вам буде досить залишити заявку, зробивши це по телефону або відправивши по електронній пошті.

Ваше ім'я*
Ваш телефон*

Обратный звонок