СВЯЖИТЕСЬ НАПРЯМУЮ

Друк наклейок та етикеток в Києві

Друкарня «ОнПрінт» вважається на вітчизняному ринку одним з визнаних лідерів у виробництві самоклеючих наклейок. Колектив успішно освоїв сучасні цифрові та інші високопродуктивні технології їх випуску, завдяки чому друк  наклейок дає суперякісну, ефектну і довговічну продукцію. Важливо й те, що друк наклейок в Києві, як правило, дешевше, ніж у багатьох інших поліграфічних компаній.

Наклейки та етикетки будь-яких розмірів і форм

Ми здійснюємо друк наклейок та стікерів на самоклейкому  папері будь-якого формату і будь-яким тиражем. Малі форми і відносна складність носія завжди висувають підвищені вимоги до якості друку та обладнання. Різні наклейки та стікери є найменшою за розмірами продукцією, яка виробляється в друкарських умовах, а застосування їх настільки широко і різноманітно, що вимагає від творців максимально відповідального підходу. Друкарня OnPrint.com.ua здійснює друк наклейок в Києві на замовлення: якісно і в стислі терміни.

ЦИФРОВИЙ ДРУК НАКЛЕЙОК

Цифровий друк наклейок рентабельна при надмалих тиражах від 1 аркуша формату А3. Адгезія (здатність клеїться) наклейок після друку на цифровій машині нижче, ніж при друку усіма іншими способами.

ОФСЕТНИЙ ДРУК НАКЛЕЙОК

Офсетная печать наклеек возможна только на самоклеящейся бумаге. Офсетным способом обычно печатают большие тиражи наклеек и желательно (хотя и не обязательно) прямоугольной формы. Оптимально печатать от 100 листов формата А3 или от 70 кв.м общей площади наклеек. Чаще всего офсетным способом печатаются бумажные стикеры на стены, наклейки на упаковку.

ШИРОКОФОРМАТНИЙ ДРУК НАКЛЕЙОК

Широкоформатний друк наклейок в останні роки стала найбільш затребуваним способом виготовлення наклейок та стікерів, завдяки використанню екосольвентні чорнила, які дозволяють друкувати стійке зображення не тільки на папері, а й на плівці, так звані вінілові наклейки.

У ВАС ЗАЛИШИЛИСЯ ПИТАННЯ?

ЗАЛИШТЕ ЗАЯВКУ ДЛЯ КОНСУЛЬТАЦІЇ!Вимоги до макетів

Вимоги до макетів

Tiff, Ai, Eps, Pdf, Psd, Cdr, Jpeg

Вимоги до файлів

– Колірна модель CMYK;
– Всі шари повинні бути зведені в єдиний шар Background, без додаткових альфа-каналів (Channels), шляхів (Paths);
– Растрові зображення повинні бути в натуральну величину (1:1);
– Дозвіл для широкоформатного друку (3*6м і більше) 50-72 dpi;
– Дозвіл для інтер’єрного друку (наприклад 1,6*1,2 м) 150-200 dpi.;
– Чорний колір повинен бути складеним C – 50%, M50%, Y50%, K100%

Порядок відправлення та передачі макетів:

Макети для друку приймаються по e-mail, доданими до листа, і за посиланням із загальнодоступних файлообмінного сервісу drive.google.com.

Ми не приймаємо претензії до відбитків, якщо вони виконані за вашим макетом та/або без попередньої обробки.

Якщо у вас немає готового макета або ви сумніваєтеся в його правильності, наш дизайнер допоможе Вам.

Друк наклейок та етикеток в Києві

Наклейки відносяться до рекламної поліграфії, яка здатна ефективно просувати бренд і виробляти потрібне враження на потенційних покупців. Вони мають два шари: верхній включає в себе зображення або певну текстову інформацію, а нижній – клеїться основа. Наклейки – це рекламний помічник у розвитку Вашого бренду. Вони використовуються практично в будь-якій сфері: на вітринах, пакувальних коробках, кузовах автомобілів. За допомогою друку наклейок з логотипом на замовлення можна оформити рекламні каталоги, виставкові стенди, упаковку. Друк наклейок на папері, що самоклеїться дозволяє виготовити повнокольорові етикетки для продукції. Для автомобілів необхідно використовувати наклейки на самоклейкій основі зі знімним клеєм, так як при її видаленні не пошкоджується лакове покриття, а на склі не залишається слідів.

Звернувшись в друкарню ОнПрінт, Ви зможете замовити виготовлення наклейок, які відрізняються стильним дизайном, стійкістю до вигоряння і невисокою вартістю. Друк даної продукції здійснюється на сучасному обладнанні з використанням якісних матеріалів, зносостійких фарб і прозорої плівки полімерного типу. Це дозволяє застосовувати такий тип поліграфічної продукції всередині приміщення або на вулиці. Можливість оформити замовлення на виготовлення наклейок в Києві надається в онлайн-режимі або телефоном, зв’язавшись з нашим менеджером. У вартість виготовлення наклейок на замовлення входить самоклейка основа, друк, різання та упаковка. При необхідності фахівці нашої компанії допоможуть розробити оригінальний дизайн наклейок під замовлення.

Виготовлення та друк наклейок

Виготовлення та друк наклейок на самоклеючій плівці проводиться в два етапи: на першому етапі відбувається сама друк наклейок, а на другому – різання: на різаку або високоточному плоттері Mimaki. Ми пропонуємо клієнтам скористатися нашими поліграфічними послугами, які включають в себе не тільки оформлення наклейок з логотипом на замовлення, а й після друковану обробку. Наша компанія займається також трафаретною печаткою наклейок на самоклеючій плівці (метод шовкографії). Трафаретний друк – це спосіб нанесення зображення, що відрізняється яскравим і насиченим оформленням. Метод дозволяє наносити зображення на кольорові та металізовані плівки.

Ваше ім'я*
Ваш телефон*

Обратный звонок