СВЯЖИТЕСЬ НАПРЯМУЮ

Друк листівок в Києві

За бажанням клієнта, ми виготовимо нестандартні листівки всіляких розмірів і форм, за індивідуальним дизайном, листівки з персоналізацією, ламінуванням, УФ-лакуванням, тисненням, конгревом, вирубкою і т. д.
Папір для друку листівок може використовуватися крейдований щільністю від 200 г/м2 до 300 г/м2, яка може бути глянсовою або матовою, а також дизайнерські папери – металік, “шкіра”, “іній”, “льон”.

ЦІНА ВИГОТОВЛЕННЯ ЛИСТІВОК

Ціни на друк листівок залежать від:

тираж;
терміновості виготовлення;
використовуваного матеріалу.

Ціна друку і виготовлення листівок в Києві включає при узгодженні з клієнтом: вартість розробки і коригування дизайну, підрізування, висновок пробного відбитка, верстку. Оперативна перевірка макета замовника на відповідність вимогам друку, а також мінімальне коригування-безкоштовна послуга!

ОФСЕТНИЙ ДРУК

Офсетний друк відрізняється хорошою передачею кольору і точністю відтворення дрібних деталей
й

ЦИФРОВИЙ ДРУК

Це найвдаліший вибір, щоб надрукувати невеликі тиражі швидко і у відмінній якості

ПІСЛЯДРУКАРСЬКА ОБРОБКА

Післядрукована обробка – робить поліграфічну продукцію презентабельною, естетичною і надає їй більш привабливий зовнішній вигляд

У ВАС ЗАЛИШИЛИСЯ ПИТАННЯ?

ЗАЛИШТЕ ЗАЯВКУ НА КОНСУЛЬТАЦІЮ!Вимоги до макетів

Вимоги до макетів

Tiff, Ai, Eps, Pdf, Psd, Cdr, Jpeg

Вимоги до файлів

– Колірна модель CMYK;
– Всі шари повинні бути зведені в єдиний шар Background, без додаткових альфа-каналів (Channels), шляхів (Paths);
– Растрові зображення повинні бути в натуральну величину (1:1);
– Дозвіл для широкоформатного друку (3*6м і більше) 50-72 dpi;
– Дозвіл для інтер’єрного друку (наприклад 1,6*1,2 м) 150-200 dpi.;
– Чорний колір повинен бути складеним C – 50%, M50%, Y50%, K100%

Порядок відправлення та передачі макетів:

Макети для друку приймаються по e-mail, доданими до листа, і за посиланням із загальнодоступних файлообмінного сервісу drive.google.com.

Ми не приймаємо претензії до відбитків, якщо вони виконані за вашим макетом та/або без попередньої обробки.

Якщо у вас немає готового макета або ви сумніваєтеся в його правильності, наш дизайнер допоможе Вам.

Друк на листівках в Києві

Листівки давно зарекомендували себе як засіб зміцнення взаємин, підтвердженням дружби або лояльності. Персональні запрошення або листівки, надіслані адресату в Києві або Україні налаштовують його емоції в позитивне русло, підкреслює його значимість для відправника. Незалежно від заходу або свята, відправляючи листівку, ви даєте зрозуміти людині, що довіряєте йому і хотіли б бачити його в числі своїх друзів чи запрошених на вашу подію.

Друк листівок і запрошень в Києві сьогодні може нести в собі не тільки атмосферу свята, але і мати смислове рекламне навантаження. Наприклад, досить часто компанії вдаються до різного роду привітань або запрошень на своїй рекламній, барвисто оформленої листівці. Такий нехитрий маркетинговий хід дає можливість показати своє розташування, а заодно і зайвий раз нагадати про свою компанію або продукт. Зрозуміло, що самі листівки можуть бути запрошенням на різні акції, відкриття офісів та магазинів, благодійні та комерційні заходи.

Надрукувати листівки в нашій компанії OnPrint в Києві можна з практично будь-яким малюнком, тисненням, шовкографією або фольгуванням. Зображення можна нанести як цифровим, так і офсетним способом, кожен з яких підійде для певного випадку. Терміновий невеликий тираж можна здійснити цифровим друком, а великі тиражі з якісним нанесенням зображення краще друкувати офсетним. Чи будуть листівки згинатися чи ні, залежить від паперу. Друк листівок проводиться на якісному щільному папері від 200 до 350 г / м2 або дизайнерському картоні.

 Післядрукарська обробка листівок

На момент післядрукарської обробки листівок завжди є можливість використовувати тиснення, ламінацію, лакування або конгрев, вирубка або Висічка, що додасть листівкам і запрошенням ексклюзивності, підкреслить ваше ставлення до замовників, персоналу, родичів або керівництву. Звичайно, всі ці додаткові методи впливають на термін виконання і вартість замовлення. Якщо вам необхідно терміново надрукувати листівки невеликої партії за один день, то наша компанія OnPrint готова виконати ваше замовлення швидко і якісно,і ми дамо вам можливість вибрати найбільш підходящий варіант по ціні.

Ваше ім'я*
Ваш телефон*

Обратный звонок