СВЯЖИТЕСЬ НАПРЯМУЮ

Виготовлення конвертів з логотипом в Києві

Сьогодні все менше людей відправляють паперові листи, віддаючи переваги електронним листам. Але, тим не менш, конверти все ще користуються попитом у багатьох компаніях і організаціях, тому що, конверт — це один з важливих елементів фірмового стилю та діловодства компанії. Виготовлення конвертів на замовлення приносить багато користі для кожної компанії. Конверти на замовлення можуть знадобитися як приватним особам, так і компаніям. Оперативна поліграфія Uaprint виготовляє конверти на замовлення будь-яких видів, форм, розмірів і з будь-яких матеріалів:

ВИДИ ДРУКУ НА КОНВЕРТАХ

Конверти з логотипом служать візитною карткою в при відправці документів клієнтам і партнерам, з цього варто неодмінно замовити виготовлення фірмових конвертів. Всі іміджеві атрибути компанії, в тому числі і конверти з логотипом, допомагають уявити дану компанію в кращому світлі перед партнерами та клієнтами. Замовити друк фірмових конвертів в Києві недорого і якісно ви можете в нашій друкарні прямо зараз

ЦИФРОВИЙ ДРУК КОНВЕРТІВ

Даний спосіб друку ідеально підходить для виготовлення невеликої кількості корпоративних конвертів

ОФСЕТНИЙ ДРУК КОНВЕРТІВ

Цей спосіб друку застосовується при виготовленні великого тиражу. Перевагою даного виду друку є те, що чим більше кількість конвертів потрібно надрукувати, тим дешевше виходить вартість одного конверта

ДРУК МЕТОДОМ ШОВКОГРАФІЇ

Даний спосіб друку застосовується для виготовлення оригінальних фірмових конвертів, що однозначно допоможе виділити ваш лист з безлічі інших. Наприклад, такі красиві фірмові конверти використовуються при розсилці запрошень на всілякі заходи

У ВАС ЗАЛИШИЛИСЯ ПИТАННЯ?

ЗАЛИШТЕ ЗАЯВКУ ДЛЯ КОНСУЛЬТАЦІЇ!Вимоги до макетів

Вимоги до макетів

Tiff, Ai, Eps, Pdf, Psd, Cdr, Jpeg

Вимоги до файлів

– Колірна модель CMYK;
– Всі шари повинні бути зведені в єдиний шар Background, без додаткових альфа-каналів (Channels), шляхів (Paths);
– Растрові зображення повинні бути в натуральну величину (1:1);
– Дозвіл для широкоформатного друку (3*6м і більше) 50-72 dpi;
– Дозвіл для інтер’єрного друку (наприклад 1,6*1,2 м) 150-200 dpi.;
– Чорний колір повинен бути складеним C – 50%, M50%, Y50%, K100%

Порядок відправлення та передачі макетів:

Макети для друку приймаються по e-mail, доданими до листа, і за посиланням із загальнодоступних файлообмінного сервісу drive.google.com.

Ми не приймаємо претензії до відбитків, якщо вони виконані за вашим макетом та/або без попередньої обробки.

Якщо у вас немає готового макета або ви сумніваєтеся в його правильності, наш дизайнер допоможе Вам.

Нанесення зображень на конверти в Києві

Конверти, які ви колись купували на пошті, вже не актуальні і мало кому цікаві. Правилами хорошого тону обумовлено відсилати свою кореспонденцію в спеціально віддрукованих для вашої компанії конвертах. Друк конвертів у вашому фірмовому стилі зайвий раз підкреслює індивідуальність компанії і позитивний імідж. При отриманні листа у вашому фірмовому конверті одержувач відразу може зрозуміти, від кого воно, лише глянувши на надрукований логотип.

Вартість друку на конвертах

Друк конвертів вартість у Києві яких не настільки велика, на відміну від іншої рекламної продукції, може здійснюватися офсетним або цифровим методом, на крейдованому папері або з використанням дизайнерського паперу з різними текстурами, на плівці або картоні високої щільності.

Формати конвертів для друку

Для друку конвертів підходять формати С6; Е65; С65; С5; С4; В4, які є стандартними і поширеними. Щоб підкреслити вашу індивідуальність, можна замовити друк конвертів абсолютно різної конфігурації, доручивши розробку унікального макета вашого персонального конверта фахівцям поліграфії OnPrint.

На зовнішній вигляд конверта так само дуже впливає його художнє виконання. Друк конвертів з використанням тисненій папери в кольорових тонах і фарбах, оброблених лаком буде вигідно відрізняти їх від іншої кореспонденції. Звичайно, якщо ви збираєтеся замовити друк конвертів в Києві величезним тиражем для розсилки широким верствам населення, то більше підійде тип друку 1+0 2+0 на стандартному папері з вашим логотипом.

Методи друку на конвертах

Друк на конвертах в Києві будь-яким з методів: цифровим або офсетним, має свої принади і недоліки. Надрукувати якісні і красиві конверти для своєї компанії можна, лише правильно підійшовши до питання зовнішнього вигляду. Головне, прислухатися до порад наших фахівців, яких ви знайдете на нашому сайті. Вони порадять або розроблять макет конверта для друку, а так само надрукують конверти, за які потім не буде соромно.

Ваше ім'я*
Ваш телефон*

Обратный звонок