СВЯЖИТЕСЬ НАПРЯМУЮ

Друк квитків і купонів в Києві

Поліграфічна компанія ОнПрінт надає послуги чорно-білої та повнокольорового цифрового та офсетного друку квитків і купонів. Ми приймаємо в роботу і здійснюємо виробництво квитків самих різних видів: театральні, лотерейні, квитки на спортивні заходи, концерти, в кінотеатр і багато іншого.

ТЕХНОЛОГІЯ ДРУКУ КВИТКІВ І КУПОНІВ

При виборі способу друку квитків ми пропонуємо замовнику найвигіднішу ціну при максимальній якості, яке ми можемо гарантувати. Терміни і вартість друку якраз і залежать від вибору способу друку: офсетний або цифровий.

Цифровий друк квитків проводиться швидше, і вартість тиражу зростає майже пропорційно його обсягу, при цьому при тиражах від 500 примірників офсетний друк стає більш вигідною, ніж цифрова, так як вартість одиниці продукції при офсетного друку знижується в кілька разів при зростанні обсягу тиражу. Ви можете самостійно оцінити вартість виробництва необхідного Вам тиражу квитків зателефонувавши нашому менеджеру.

КВИТКИ І КУПОНИ З ПЕРФОРАЦІЄЮ

Друк квитків і купонів з перфорацією – це виготовлення квитка з відривним корінцем, даний корінець відривається контролером при вході і залишається для проведення звітності, а основна частина квитка залишається у відвідувача

КВИТКИ І КУПОНИ З НОМЕРОМ

Друк квитків і купонів з нумерацією здійснюється з печаткою дати, час, номери ряду і номера місця, іноді ряд і місце пишуть вручну. До речі, досить часто замовляють квитки без печатки зовсім, тобто з того боку, де повинна бути надрукована інформація про дату і час проведення – порожнє місце, цей пов’язано з тим, що квитки друкують на цілий рік вперед

КВИТКИ І КУПОНИ З НОМЕРОМ І ПЕРФОРАЦІЄЮ

Друк квитків і купонів з нумерацією та перфорацією, сюди входить друк дати, час, номери ряду, номера місця і відривний корінець.

У ВАС ЗАЛИШИЛИСЯ ПИТАННЯ?

ЗАЛИШТЕ ЗАЯВКУ НА КОНСУЛЬТАЦІЮ!Вимоги до макетів

Вимоги до макетів

Tiff, Ai, Eps, Pdf, Psd, Cdr, Jpeg

Вимоги до файлів

– Колірна модель CMYK;
– Всі шари повинні бути зведені в єдиний шар Background, без додаткових альфа-каналів (Channels), шляхів (Paths);
– Растрові зображення повинні бути в натуральну величину (1:1);
– Дозвіл для широкоформатного друку (3*6м і більше) 50-72 dpi;
– Дозвіл для інтер’єрного друку (наприклад 1,6*1,2 м) 150-200 dpi.;
– Чорний колір повинен бути складеним C – 50%, M50%, Y50%, K100%

Порядок відправлення та передачі макетів:

Макети для друку приймаються по e-mail, доданими до листа, і за посиланням із загальнодоступних файлообмінного сервісу drive.google.com.

Ми не приймаємо претензії до відбитків, якщо вони виконані за вашим макетом та/або без попередньої обробки.

Якщо у вас немає готового макета або ви сумніваєтеся в його правильності, наш дизайнер допоможе Вам.

Друк квитків і купонів в Києві

Будь-який захід з обмеженою кількістю гостей не може обійтися без квитків, більш того, барвистий привабливий квиток може залучити відвідувачів на концерт або презентацію. Останнім часом величезну популярність отримали електронні квитки, які можна придбати в інтернеті, але в якості подарунка або запрошення краще використовувати паперовий пропуск на захід, який можна вручити близькій людині, клієнту, або партнеру по бізнесу.

Довгий час багато компаній використовували стандартні бланки для друку запрошень, іноді дата відвідування або місця для розміщення гостей вписувалися у квиток авторучкою. В даний час виготовленням квитків займаються спеціалізовані компанії, які мають у своєму штаті дизайнерів, які можуть розробити квитки на заходи за індивідуальним замовленням. У деяких випадках замовники самостійно надають макети для виготовлення перепусток на різні заходи. Деякі запрошення на заходи можуть приносити естетичне задоволення, крім того, багато людей прагнуть зберегти квитки пам’ятні заходи у своїх колекціях.

Залежно від побажання клієнта, квитки на заходи можуть мати серійний номер, додатковий захист або перфорацію. Серійний номер, надрукований на квитку, дозволяє дізнатися точну кількість продажів, що дозволяє спростити підрахунок прибутку у організаторів заходу. Додаткові засоби захисту на квитках можуть являти собою голограму, тиснення, мікрорельєфним друк, мікротекст або захист від ксерокопіювання, що дозволяє уникнути підробок пропусків на дорогі заходи. Квитки з перфорацією призначені для того, щоб спростити відрив контрольного купона, або, наприклад, купона для отримання дитячого подарунка.

Виготовлення квитків проводиться на високоякісному обладнанні, що дозволяє реалізувати найоригінальніші ідеї, які можуть з’явитися в організатора.

Вартість виготовлення квитків залежить від безлічі параметрів, починаючи від якості паперу, на якій буде надруковано запрошення, і закінчуючи тиражем квитків. Також необхідно враховувати, на скількох сторонах паперового листа буде надрукована інформація про захід, а також кількість згинів або, наприклад, необхідність додаткового конверта, в якому буде вручатися квиток. Іноді на квитках може бути надрукований штрих-код, який необхідно піднести до сканера для того, щоб потрапити на концерт або шоу. Даний спосіб контролю квитка дозволяє істотно прискорити прохід на різні заходи, на яких може бути присутньою велика кількість людей.

Обратный звонок