СВЯЖИТЕСЬ НАПРЯМУЮ

Друк календарів з логотипом в Києві

Календар – відмінний спосіб прорекламувати свою продукцію і компанію. Якщо створити барвистий повнокольоровий календар з красивими зображеннями, який сподобається вашому клієнтові, партнеру, покупцю, будь-якій людині, якій його подарують, то він буде перебувати у нього перед очима впродовж всього року, отже, буде створюватися позитивний імідж і образ вашої компанії. Оперативна поліграфія в Києві OnPrint займається друком всіх типів календарів і розробкою їх дизайну під потреби замовника.
Ми готові виконати друк:
-кишенькових календариків;
-перекидних, квартальних і настільних календарів.

Календарі з логотипом компанії

Друк календарів у фірмовому стилі з логотипом компанії замовляють для проведення маркетингових акцій і в якості подарунка партнерам, клієнтам, співробітникам. Протягом цілого року вони будуть служити нагадуванням про Вашу компанію, працюючи як безкоштовний рекламщик.

ПЕРЕКИДНІ КАЛЕНДАРІ

Для друку перекидних календарів використовує тільки матеріали найвищої якості від перевірених виробників. Терміни виготовлення суворо дотримуються – ми жодного разу не підвели жодного клієнта

КАЛЕНДАРІ ПЛАКАТИ

Один з найбільш бюджетних видів календарів-календарі-плакати. По суті це звичайний аркуш паперу, на який з одного боку нанесено зображення і календарна сітка

НАСТІЛЬНІ КАЛЕНДАРІ

Календарі-будиночки найчастіше можна зустріти в сучасному офісі. Завдяки невеликому розміру і стійкої конструкції їх можна поставити на стіл. Такий календар на відміну від настінного завжди буде під рукою

У ВАС ЗАЛИШИЛИСЯ ПИТАННЯ?

ЗАЛИШТЕ ЗАЯВКУ ДЛЯ КОНСУЛЬТАЦІЇ!Вимоги до макетів

Вимоги до макетів

Tiff, Ai, Eps, Pdf, Psd, Cdr, Jpeg

Вимоги до файлів

– Колірна модель CMYK;
– Всі шари повинні бути зведені в єдиний шар Background, без додаткових альфа-каналів (Channels), шляхів (Paths);
– Растрові зображення повинні бути в натуральну величину (1:1);
– Дозвіл для широкоформатного друку (3*6м і більше) 50-72 dpi;
– Дозвіл для інтер’єрного друку (наприклад 1,6*1,2 м) 150-200 dpi.;
– Чорний колір повинен бути складеним C – 50%, M50%, Y50%, K100%

Порядок відправлення та передачі макетів:

Макети для друку приймаються по e-mail, доданими до листа, і за посиланням із загальнодоступних файлообмінного сервісу drive.google.com.

Ми не приймаємо претензії до відбитків, якщо вони виконані за вашим макетом та/або без попередньої обробки.

Якщо у вас немає готового макета або ви сумніваєтеся в його правильності, наш дизайнер допоможе Вам.

Друк календарів в Києві

Друк календарів в Києві є незамінною послугою для будь-якої сфери життєдіяльності і бізнесу. Не будемо пояснювати, що навіть звичайній людині необхідний календар. У бізнесі календарі необхідні ще більше, а різновидів цієї продукції для різних ситуацій дуже багато. Крім кишенькових календариків, бувають ще бухгалтерські, квартальні, церковні і просто плакати з календарями, перекидні або настільні. Наша друкарня друк календарів виробляють на дуже високому рівні, створюючи барвисті і яскраві екземпляри як святкового, так і рекламного виду і вони стають окрасою на стінах наших будинків і офісів.

Замовити друк календарів в нашій компанії в Києві можна в найкоротші терміни з будь-яким авторським або стандартним дизайном за необхідними розмірами. Обладнання OnPrint дозволяє надрукувати календарі з закругленими кутами, з рельєфним друком або шовкографією, на щільному папері або дизайнерському картоні. Сьогодні доступна так само друк календарів на пластику, дереві або металі.  Покриття може бути як глянець, так і матовим з використанням золотої або срібної фарби, або зовсім прозорим.

Дизайн для друку календарів

Взагалі, дизайн календарів, це окрема тема довгої розмови, лише після якої замовник отримує оригінальний авторський макет для друку. У нас дизайн календаря виконають в будь-якому стилі і напрямку вашої діяльності. Як і з усією поліграфічною продукцією, краще досконально опрацювати макет календаря, ніж потім шкодувати про помилки, надрукувавши тираж в 5000 шт. і більше.

Що б замовити друк календарів достатньо зателефонувати або заповнити форму. В кінцевому підсумку ви отримаєте свій тираж календарів саме таким, яким його уявляли собі, а з урахуванням високого рівня професіоналізму OnPrint, навіть краще.

Ваше ім'я*
Ваш телефон*

Обратный звонок