СВЯЖИТЕСЬ НАПРЯМУЮ

Друк грамот, дипломів та сертифікатів в Києві

За бажанням клієнта, ми виготовимо нестандартні грамоти, сертифікати та дипломи всіляких розмірів і форм, за індивідуальним дизайном, грамоти, сертифікати та дипломи персоналізацією, ламінуванням, УФ-лакуванням, тисненням, конгревом, вирубкою і т. Д.
Папір для друку грамот, сертифікатів і дипломів може використовуватися малювання щільністю від 200 г / м2 до 300 г / м2, яка може бути глянсовою або матовою, а також дизайнерські папери – металік, “шкіра”, “іній”, “льон”.

ЦІНА ВИГОТОВЛЕННЯ ГРАМОТ, ДИПЛОМІВ ТА СЕРТИФІКАТІВ

Ціни на друк грамот, дипломів та сертифікатів залежать від:

  • тиражу;
  • терміновості виготовлення;
  • використовуваного матеріалу.

Ціна друку і виготовлення грамот, дипломів та сертифікатів в Києві включає при узгодженні з клієнтом: вартість розробки й коригування дизайну, підрізування, висновок пробного відбитка, верстку. Оперативна перевірка макета замовника на відповідність вимогам друку, а також мінімальна коригування – безкоштовна послуга!

ОФСЕТНИЙ ДРУК

Офсетний друк відрізняється хорошою передачею кольору і точністю відтворення дрібних деталей

ЦИФРОВИЙ ДРУК

Це найвдаліший вибір, щоб надрукувати невеликі тиражі швидко і у відмінній якості

ПІСЛЯДРУКАРСЬКА ОБРОБКА

Післядрукована обробка – робить поліграфічну продукцію презентабельною, естетичною і надає їй більш привабливий зовнішній вигляд

У ВАС ЗАЛИШИЛИСЯ ПИТАННЯ?

ЗАЛИШТЕ ЗАЯВКУ НА КОНСУЛЬТАЦІЮ!Вимоги до макетів

Вимоги до макетів

Tiff, Ai, Eps, Pdf, Psd, Cdr, Jpeg

Вимоги до файлів

– Колірна модель CMYK;
– Всі шари повинні бути зведені в єдиний шар Background, без додаткових альфа-каналів (Channels), шляхів (Paths);
– Растрові зображення повинні бути в натуральну величину (1:1);
– Дозвіл для широкоформатного друку (3*6м і більше) 50-72 dpi;
– Дозвіл для інтер’єрного друку (наприклад 1,6*1,2 м) 150-200 dpi.;
– Чорний колір повинен бути складеним C – 50%, M50%, Y50%, K100%

Порядок відправлення та передачі макетів:

Макети для друку приймаються по e-mail, доданими до листа, і за посиланням із загальнодоступних файлообмінного сервісу drive.google.com.

Ми не приймаємо претензії до відбитків, якщо вони виконані за вашим макетом та/або без попередньої обробки.

Якщо у вас немає готового макета або ви сумніваєтеся в його правильності, наш дизайнер допоможе Вам.

Друк грамот, дипломів та сертифікатів в Києві

Дипломи, грамоти, сертифікати давно стали неодмінною складовою корпоративного життя. Тепер без печатки дипломів, почесних грамот не обходиться практично жодна церемонія, корпоративна подія, заходи. Дипломи, грамоти – відзначають переможців змагань і конкурсів, успішних колег і партнерів, учасників виставок і семінарів.

Грамоти, дипломи, подяки – це офіційний документ, але виконаний він може бути в будь-який, навіть жартівливій формі. Адже, якщо ви вирішили влаштувати змагання серед друзів, бланки дипломів, грамот краще виконати яскравими і веселими, в той час як дипломи, грамоти створені для вручення на корпоративному подію, краще витримати в офіційному тоні.

Друк дипломів, почесних грамот – це відповідальний процес, що вимагає особливої ​​майстерності від поліграфіста. По-перше, необхідно вирішити, на якому папері буде здійснено виготовлення дипломів, грамот. Традиційно – це малювання або дизайнерський папір формату А4, досить щільна, щоб почесна грамота, диплом довгі роки нагадувала про минулий подію.

Виготовлення грамот, так само як і виготовлення дипломів починається з вибору дизайну. Залежно від типу заходу він може варіюватися від дитячі-безпосереднього до підкреслено серйозного і навіть суворого. Для того, щоб створені дипломи, грамоти в точності відповідали поданому шаблоном, необхідно провести кольоропробу – вона дозволить визначити необхідні параметри кольору, для того щоб друк грамот була здійснена успішно. А після цього – справа за малим: висновок на друк грамот і надання клієнту або замовнику готового тиражу. Виготовлення дипломів, грамот – це по-справжньому творчий процес. Професіонали-дизайнери здатні створити абсолютно оригінальне творче рішення, перетворивши, наприклад, спортивні грамоти, дипломи на витвір мистецтва. Шкода, що часто у керівників компаній немає на це часу. Тому друкарні пропонують безліч готових макетів, серед яких кожен може вибрати вподобане стильове рішення і замовити друк дипломів або, наприклад, друк грамот.

Важливо пам’ятати, що виготовлення дипломів, так само як і виготовлення грамот, вимагає дотримання певних стандартів. Якщо почесна грамота створюється для вручення на корпоративному заході, неодмінною складовою її оформлення повинен стати логотип компанії. Необхідно поле для заповнення ПІБ нагороджуваного – інакше втрачає сенс сама друк дипломів або замовлена ​​друк грамот. І, звичайно, грамоти, дипломи повинні мати якийсь «вага», для чого друкарня, що здійснює виготовлення грамот, залишає поле для офіційній пресі.

Виготовлення почесних грамот, так само, як і виготовлення нагородних дипломів – одна з найголовніших спеціалізацій друкарні «ОнПрінт». Ми здійснюємо виготовлення грамот, дипломів згідно з провідними світовим стандартам. Друк грамот і, відповідно, друк дипломів здійснюється на високопрофесійному європейському обладнанні, що повністю відповідає вимогам сучасності. Дипломи, грамоти, створювані нашими майстрами дизайну – це чудові взірці поліграфічного мистецтва, що вражають своїм стилем і елегантністю. Нагородний диплом, почесна грамота – купити зразки нашої творчості – значить вручити по-справжньому неповторні, оригінальні, стильні дипломи, грамоти. «ОнПрінт» здійснить для вас виготовлення дипломів, так само як і друк грамот, з бездоганною якістю, давно став нашою візитною карткою. Класичні, сучасні, незвичайні, оригінальні стильні дипломи, грамоти – для Вас ми створимо справжній шедевр поліграфічного мистецтва. Достатньо лише зателефонувати в «ОнПрінт» – зателефонувати майстрам створення урочистої поліграфії.

Ваше ім'я*
Ваш телефон*

Обратный звонок