СВЯЖИТЕСЬ НАПРЯМУЮ

Друк візиток в Києві

При виготовленні візитки вирішальне значення мають верстка і якість паперу. На ній розміщується необхідна і найбільш цінна інформація про працівника. Це дійсно найпростіший, звичний і зручний спосіб швидко поділитися контактними даними, плюс характерний елемент іміджу працівника і компанії. Сучасне обладнання гарантує багатотисячні тиражі бездоганних візиток в короткі терміни.

Тип печати

Количество

Качество

Изготовление макета

Ваше имя

Номер телефона

Предварительная сумма заказа


Термінове виготовлення візиток

Сучасне обладнання дозволяє оперативно готувати тиражі від 50 штук до десятків тисяч примірників. Доставка по Києву займає 1-3 робочих днів.

За запитом передбачений індивідуальний підбір:

  • кольорова гама.
  • фактури паперу: матова або глянцева.
  • щільності паперу.

ОПЕРАТИВНА ПОЛІГРАФІЯ

Цифрова поліграфія – ідеальне рішення для невеликих тиражів, коли потрібно недорого і максимально швидко отримати поліграфічну продукцію. У нас ви можете надрукувати будь-яку продукцію тиражем від одного екземпляра. Готовий тираж ви отримаєте в рекордні терміни, практично відразу після звернення. Також виграшною перевагою нашого цифрового друку є персоналізація, тобто індивідуалізація кожного друкованого виробу.

ДОДРУКАРСЬКА ОБРОБКА

Вам не доведеться самостійно шукати дизайнера або відвозити ваше замовлення на після друкарську обробку, – все це, разом з багаторічним досвідом, є у нас в поліграфії. Звертаючись до нас, ви отримуєте повний спектр послуг з друку, друку і післядрукарської підготовки. Від того, наскільки грамотно виконаний дизайн і верстка, залежить якість друкованої продукції та її ефективність. Дизайнери нашої поліграфії знають всі нюанси виробничого процесу, технології та можливості нашого обладнання. Вони допоможуть вам розробити оригінал-макет і впораються з версткою будь-якої складності.

ПІСЛЯДРУКАРСЬКА ОБРОБКА

Завершений вид поліграфічної продукції надає додаткова післядрукована обробка. Вона підкреслить дизайн і індивідуальність вашої поліграфії. Різка, біговка, фальцювання, добірка, брошурування, ламінація, тиснення або конгрев, вирубка – ми здійснюємо повний спектр постпресу.
Наші менеджери, дизайнери, друкарі та майстри постдрукарської обробки допоможуть у вирішенні будь-яких поставлених завдань.

Візитки для бізнесу

Від 200 грн за 1000 шт!Вимоги до макетів

Вимоги до макетів

Tiff, Ai, Eps, Pdf, Psd, Cdr, Jpeg

Вимоги до файлів

– Колірна модель CMYK;
– Всі шари повинні бути зведені в єдиний шар Background, без додаткових альфа-каналів (Channels), шляхів (Paths);
– Растрові зображення повинні бути в натуральну величину (1:1);
– Дозвіл для широкоформатного друку (3*6м і більше) 50-72 dpi;
– Дозвіл для інтер’єрного друку (наприклад 1,6*1,2 м) 150-200 dpi.;
– Чорний колір повинен бути складеним C – 50%, M50%, Y50%, K100%

Порядок відправлення та передачі макетів:

Макети для друку приймаються по e-mail, доданими до листа, і за посиланням із загальнодоступних файлообмінного сервісу drive.google.com.

Ми не приймаємо претензії до відбитків, якщо вони виконані за вашим макетом та/або без попередньої обробки.

Якщо у вас немає готового макета або ви сумніваєтеся в його правильності, наш дизайнер допоможе Вам.

Виготовлення візиток в Києві

Друк візиток Київ. Якісно і доступно

Візитка – це не просто іміджевий аксесуар. Вона є “одягом”, по якій зустрічають і створює перше враження про людину або фірму. Якість і дизайн говорить про фінансове становище фірми, про її перспективи.

Види візиток

Існують чотири види візиток за її призначенням:

Представницькі візитки часто використовують для реєстрації на симпозіумах, конференціях. Такі візитні картки замовляють представники шоу-бізнесу, політики, у яких багато особистих зустрічей, але вони не бажають залишати свої контактні дані.

Особисті візитки можуть істотно відрізнятися вільним дизайном і стилем. Їх мета – представити особистість власника.

Ділові візитки є обличчям компанії. На них представлена інформація про компанію, логотип, контактні дані, а також ПІБ власника візитної картки, його посада і контакти. Стиль і елементи дизайну затверджуються в компанії і друкують всі однакові, змінюючи тільки ПІБ, посада співробітника.

Корпоративні візитки носять рекламний характер. Вони можуть бути нестандартних форматів, але обов’язково застосовується фірмовий стиль компанії. Найчастіше залишається поле, де можна вписати конкретного співробітника.

Види друку візиток

Наша компанія надає поліграфічні послуги в Києві, в тому числі ми займаємося виготовленням візиток, пропонуємо різні види друку візиток: шовкографія, тиснення, офсетний та цифровий друк.

Найшвидший і найпоширеніший вид друку візиток-цифровий. Дизайн візитки готується на комп’ютері і друкується за допомогою принтера. Лазерний Друк вологостійкий і не зітреться при намоканні. За ціною вона істотно дорожче, ніж струменевий друк візиток.

Тиснення проводиться за допомогою кліше і букви на візитці вдавлюються, надаючи рельєфності.

Офсетний друк візиток проводиться за допомогою спеціальної друкарської машинки. Такий вид друку візиток в основному замовляють компанії у великих обсягах. Маленькі тиражі друкувати не рентабельно. Чим більше тираж, тим менше вартість виготовлення візитки.

Візитки, виконані за допомогою шовкографії, виглядають респектабельно. Трафаретний друк оригінальна і витончена. Мають досить високу собівартість і друкуються в невеликих обсягах.

Наскільки багатий вибір методів виробництва, настільки ж великий вибір матеріалу, з якого сама візитка і буде зроблена. Це може бути звичайний картон економ класу, крейдований папір, а так само варіанти дизайнерського картону, пластику і навіть металу.

Терміни виготовлення візиток

Терміни виготовлення візиток Київ, знижки і бонуси залежать від обсягу – чим більше тираж, тим нижче вартість візитки. Розробка унікального дизайн-макета зажадає певного часу, сил і засобів. Якщо у вас відсутня макет вашої візитки, ми можемо Вам допомогти створити стильний і неповторний дизайн візитки, виконати макет і підібрати матеріали для виготовлення візиток.

Ваше ім'я*
Ваш телефон*

Обратный звонок