СВЯЖИТЕСЬ НАПРЯМУЮ

Друк бирок і цінників у Києві

Компанія «ОнПрінт» – друкарня, вирішальна завдання комплексно. Ми не просто виготовляємо бирки та цінники, а й пропонуємо весь спектр послуг, включаючи друк і доставку готової продукції замовникам. Широкі технологічні можливості дозволяють випускати бирки та цінники різноманітного типу і призначення: для взуття, продуктів харчування, будівельних матеріалів та ін. Саме фірмові бирки та цінники допоможуть покупцеві виділити з маси продукції саме Вашу.

Бірки та цінники з логотипом компанії

Цінники, бирки, ярлики можуть докладно розповісти про склад виробу, виробника, вартості, особливості продукту. Крім своєї основної функції даний вид поліграфічної продукції може стати хорошим рекламним інструментом для просування Вашого бренду.

БІРКИ І ЦІННИКИ З ОТВОРОМ І ВИРУБКИ

Вирубка надрукованих бирок. Компанія OnPrint.com.ua пропонує як просту, так і фігурну вирубку з готових штампів або на замовлення. Для бюджетних варіантів можемо зробити просте округлення кутів. Є три варіанти форми отвори бирок:

-круглі отвори;

          -біркі з євроотвором;

  -фігурні отвори.

БІРКИ І ЦІННИКИ З ПЕРФОРАЦІЄЮ

Ви можете замовити бірки з перфорацією – зі спеціальними лініями просічки матеріалу для швидкого і зручного відділення одного виробу від іншого або акуратного згину.

БІРКИ І ЦІННИКИ складний з ОТВОРОМ

Складені бірки та цінники мають вигляд книжки, такий формат дає більш детальну інформацію про товар. У складні бирки можливо прикріпити компактний буклет для інструкції або інформації про товар.

У ВАС ЗАЛИШИЛИСЯ ПИТАННЯ?

ЗАЛИШТЕ ЗАЯВКУ ДЛЯ КОНСУЛЬТАЦІЇ!Вимоги до макетів

Вимоги до макетів

Tiff, Ai, Eps, Pdf, Psd, Cdr, Jpeg

Вимоги до файлів

– Колірна модель CMYK;
– Всі шари повинні бути зведені в єдиний шар Background, без додаткових альфа-каналів (Channels), шляхів (Paths);
– Растрові зображення повинні бути в натуральну величину (1:1);
– Дозвіл для широкоформатного друку (3*6м і більше) 50-72 dpi;
– Дозвіл для інтер’єрного друку (наприклад 1,6*1,2 м) 150-200 dpi.;
– Чорний колір повинен бути складеним C – 50%, M50%, Y50%, K100%

Порядок відправлення та передачі макетів:

Макети для друку приймаються по e-mail, доданими до листа, і за посиланням із загальнодоступних файлообмінного сервісу drive.google.com.

Ми не приймаємо претензії до відбитків, якщо вони виконані за вашим макетом та/або без попередньої обробки.

Якщо у вас немає готового макета або ви сумніваєтеся в його правильності, наш дизайнер допоможе Вам.

Друк бирок і цінників у Києві

Давайте дивитися правді в очі! Добре продуманий і розроблений цінник виділяється на ваш товар, і його завдання не тільки підвищувати Ваш бренд, а залучати клієнтів і інформувати їх максимально про вартість продукту, а також у всіх характеристиках. Друкарня «ОнПрінт» пропонує вам розробку і друк ярликів і бирок для харчових і нехарчових товарів. Виготовляємо бирки, цінники, ярлики, лейбли і для взуття, одягу, аксесуарів, ювелірних виробів, меблів і будь-яких інших товарів. Пропонуємо недорогі бирки, що задовольняють вимогам закону, а також ярлики і лейбли преміум-класу для підвищення статусу вашої продукції.

Друк інформаційних бирок для одягу

Згідно з вимогами закону, кожен товар повинен супроводжуватися обов’язковою інформацією. Якщо немає можливості нанести інформацію на продукцію, вона повинна супроводжуватися биркою, на якій будуть міститися ці дані. У нашій друкарні ви зможете замовити обов’язкові інформаційні бирки із зазначенням назви компанії-виробника, найменування товару, його складу, вартості та штрих-коду, умов експлуатації та правил догляду. Залежно від специфіки товару карбується будь-яку додаткову інформацію.

Друк фірмових лейблів і ярликів

Кожна брендова річ супроводжується фірмовою биркою. У цьому випадку крім інформаційних функцій, лейбли відповідають за імідж. Ми пропонуємо своїм клієнтам розробку і створення статусних ярликів і бирок, які будуть відповідати цінового сегменту товару. Іміджеві бирки друкуємо на якісних дизайнерських картонах, дублюючої калькою або плівкою і преміум-обробкою: тисненням фольгою, фігурною вирубкою, ламінуванням, установкою люверсів, УФ-лакуванням.

Виготовлення бирок для ювелірних виробів

Друкуємо бирки для ювелірки відповідно до вимоги закону. Вказуємо необхідну інформацію і ставимо пробу. Є можливість пломбування бирок. Виготовляємо бюджетні і представницькі бирки, з постпечатной обробкою будь-якої складності, в тому числі покриттям плівками Touch Soft, тисненням фольгою, установкою люверсів.

Ярлики і бирки будь-якої складності

Друк лейблів і бирок виконуємо на двосторонньому крейдованому картоні або щільних дизайнерських паперах, щільністю від 300 г / м2. Є можливість виготовлення двосторонніх ярликів. Доповнення лейблів прозорими і запечатаними плівками, виготовлення ярликів-книжок і ярликів брошур. Є можливість виготовлення фігурних бирок, з контурної вирубкою.

 

 

 

Обратный звонок