СВЯЖИТЕСЬ НАПРЯМУЮ

Друк та виготовлення брошур і каталогів в Києві

Наша друкарня onprint.com.ua пропонує послуги офсетного і цифрового друку. Ми здійснюємо для Вас друк брошур, каталогів, журналів та іншої поліграфічної продукції. Сучасні друкарські машини дозволяють швидко і з максимальною якістю віддрукувати тираж будь-якої складності. Ми впевнені, що співпраця з нашою друкарнею принесе Вам користь і задоволення від плідної і успішної роботи. Ви залишитеся задоволені результатом!

ВИДИ ДРУКУ БРОШУР І КАТАЛОГІВ

Друк брошур і каталогів здійснюється на цифровому, або офсетному, в залежності від ваших вимог і термінів. Брошура в поліграфії, вважається неперіодичним текстовим виданням (орієнтовно від 4 до 48 смуг) з ілюстраціями або без. Друк брошур і каталогів призначена для інформування клієнтів про товари і послуги компанії.

БРОШУРИ НА ПРУЖИНІ

Одной из самых распространенных рекламных материалов является брошюра с креплением на пружине. Она представлена отдельными листами, закрепленных при помощи спиралевидной пружинки. С помощью такой конструкции удобно создавать большие тиражи. Также в готовые изделия можно вкладывать дополнительные страницы, что является невыполнимой задачей при других способах креплений.

БРОШУРИ НА СКОБАХ

Однією з найпоширеніших рекламних матеріалів є брошура з кріпленням на пружині. Вона представлена ​​окремими листами, закріплених за допомогою спиралевидной пружинки. За допомогою такої конструкції зручно створювати великі тиражі. Також в готові вироби можна вкладати додаткові сторінки, що є нездійсненним завданням при інших способах кріплень.

БРОШУРИ НА КЛЕЇ

Під брошурами розуміють видання на безшовному клейовому скріпленні. Зазвичай цей спосіб застосовується для великої кількості сторінок або при використанні щільного паперу. Вони мають презентабельний вигляд, а термін служби складає кілька років. КБС є продуктивним і елегантним способом виготовлення брошур в м’якій палітурці.

У ВАС ЗАЛИШИЛИСЯ ПИТАННЯ?

ЗАЛИШТЕ ЗАЯВКУ ДЛЯ КОНСУЛЬТАЦІЇ!Вимоги до макетів

Вимоги до макетів

Tiff, Ai, Eps, Pdf, Psd, Cdr, Jpeg

Вимоги до файлів

– Колірна модель CMYK;
– Всі шари повинні бути зведені в єдиний шар Background, без додаткових альфа-каналів (Channels), шляхів (Paths);
– Растрові зображення повинні бути в натуральну величину (1:1);
– Дозвіл для широкоформатного друку (3*6м і більше) 50-72 dpi;
– Дозвіл для інтер’єрного друку (наприклад 1,6*1,2 м) 150-200 dpi.;
– Чорний колір повинен бути складеним C – 50%, M50%, Y50%, K100%

Порядок відправлення та передачі макетів:

Макети для друку приймаються по e-mail, доданими до листа, і за посиланням із загальнодоступних файлообмінного сервісу drive.google.com.

Ми не приймаємо претензії до відбитків, якщо вони виконані за вашим макетом та/або без попередньої обробки.

Якщо у вас немає готового макета або ви сумніваєтеся в його правильності, наш дизайнер допоможе Вам.

Друк брошур і каталогів в Києві

Друкарня onprint.com.ua пропонує одні з найбільш затребуваних поліграфічних послуг: друк брошур і каталогів в Києві. Досить часто замовники плутають один з одним брошури і каталоги. Спільним між даними виробами поліграфії є ​​наявність досить великого числа сторінок, здатність вмістити досить великий обсяг графічної і текстової інформації. Однак кожне з цих виробів має свою певну мету, способи оформлення і друку, періодичність видання. Брошури або каталоги – одні з основних носіїв рекламної поліграфії. Дані вироби поліграфії носять рекламно-довідковий характер, мають обсяг від 8-ми сторінок і більше. Брошура в комплекті з каталогом здатні дати цілковиту характеристику Вашої компанії, її товарів і послуг, і не тільки успішно працювати на імідж Вашої компанії, але і ефективно продавати товар. Адже повна, розгорнута інформація про пропозицію дуже часто дає покупцеві імпульс до покупки, переконує в перевагах і переваги саме Вашої пропозиції. Каталог і брошура є важливими способами завоювання клієнта, його довіри і прихильності до Вам і Вашій компанії. Барвистою рекламній брошурі цілком під силу зацікавити клієнта, давши йому повну, доступну та переконливу інформацію про Вашу пропозицію. За допомогою друку брошур, можна переконати клієнта, надаючи йому конкретний матеріал про товар або послугу, розповідаючи навіщо даний товар потрібен і чим він краще аналогічних пропозицій конкуруючих компаній.

Брошури та каталоги, в залежності від призначення, випускаються в різному колірному виконанні: як в кольоровому, так і в чорно-білому. Повнокольоровий друк брошур здійснюється за допомогою технології цифрової або офсетного друку. Виготовлення брошур невеликим тиражем ми здійснюємо за допомогою цифрової поліграфії, достоїнством якої є недороге виконання невеликих тиражів, можливість термінової друку, персоналізації. Для друку великих тиражів більш економічно використовувати офсетний технологію. Інформаційні брошури, на відміну від рекламних, досить часто друкуються в чорно-білому виконанні. До числа таких виробів відносять різні інформаційні матеріали: інструкції, прайс-листи, креслення, навчальна література, роздаткові матеріали для презентацій і семінарів і т.д. Для виготовлення чорно-білих виробів важливо грамотно вибрати друкарню, так як друкувати двобарвне брошуру на обладнанні для багатобарвного друку не має сенсу. Іноді для видання чорно-білих брошур використовують різограф.

Виготовлення брошур і каталогів.

Першим етапом виготовлення будь-яких багатосторінкових виробів, будь то каталог, брошура або журнал, є підготовка текстового та графічного матеріалу. Далі необхідно розробити дизайн і виконати повний комплекс додрукарських робіт. І тільки після цього слід друк схваленого макету виробу. Надруковані багатосторінкові вироби, на відміну від листівок і буклетів, потребують листопідбір і скріпленні аркушів в готовий виріб. Вибір правильного варіанту скріплення зовсім не простий, і залежить від багатьох факторів: призначення виробу, його статусу, цільової аудиторії, передбачуваного терміну служби і т.д. При виготовленні каталогів і брошур ми використовуємо різні варіанти скріплення: КБС, на скріпку, плетіння пластиковою або металевою пружиною і т.д. Крім того, не можна забути і про обробку: адже виріб бути не тільки інформативним, але і привабливим. В цьому Вам допоможуть такі операції як ламінація і лакування, тиснення, конгрев і т.д.

Ваше ім'я*
Ваш телефон*

Обратный звонок