СВЯЖИТЕСЬ НАПРЯМУЮ

Друк афіш в Києві

Пропонована нами друк афіш в Києві виконується на крейдованому і повнокольоровим папері і включає в себе всі існуючі формати. За бажанням замовника, фахівці нашої компанії можуть розробити яскравий і привабливий дизайн афіші або працювати з запропонованого макету.

Тип печати

Количество

Качество

Изготовление макета

Ваше имя

Номер телефона

Предварительная сумма заказа


ДРУК АФІШ ЦІНА В КИЄВІ

Ціни на друк плакатів і постерів формату А3, А2, А1, А0 залежать від:

  • тираж;
  • терміновості виготовлення;
  • використовуваного матеріалу.

Ціна друку і виготовлення плакатів постерів і афіш А0, А1, А2 і А3 в Києві включає при узгодженні з клієнтом: вартість розробки і коригування дизайну, підрізування, висновок пробного відбитка, верстку. Оперативна перевірка макета замовника на відповідність вимогам друку, а також мінімальне коригування-безкоштовна послуга!

ОФСЕТНИЙ ДРУК

Офсетний друк відрізняється хорошою передачею кольору і точністю відтворення дрібних деталей

ЦИФРОВИЙ ДРУК

Це найвдаліший вибір, щоб надрукувати невеликі тиражі швидко і у відмінній якості

ПІСЛЯДРУКАРСЬКА ОБРОБКА

Післядрукована обробка – робить поліграфічну продукцію презентабельною, естетичною і надає їй більш привабливий зовнішній вигляд

У ВАС ЗАЛИШИЛИСЯ ПИТАННЯ?

ЗАЛИШТЕ ЗАЯВКУ ДЛЯ КОНСУЛЬТАЦІЇ!Вимоги до макетів

Вимоги до макетів

Tiff, Ai, Eps, Pdf, Psd, Cdr, Jpeg

Вимоги до файлів

– Колірна модель CMYK;
– Всі шари повинні бути зведені в єдиний шар Background, без додаткових альфа-каналів (Channels), шляхів (Paths);
– Растрові зображення повинні бути в натуральну величину (1:1);
– Дозвіл для широкоформатного друку (3*6м і більше) 50-72 dpi;
– Дозвіл для інтер’єрного друку (наприклад 1,6*1,2 м) 150-200 dpi.;
– Чорний колір повинен бути складеним C – 50%, M50%, Y50%, K100%

Порядок відправлення та передачі макетів:

Макети для друку приймаються по e-mail, доданими до листа, і за посиланням із загальнодоступних файлообмінного сервісу drive.google.com.

Ми не приймаємо претензії до відбитків, якщо вони виконані за вашим макетом та/або без попередньої обробки.

Якщо у вас немає готового макета або ви сумніваєтеся в його правильності, наш дизайнер допоможе Вам.

Друк плакатів в Києві

Друк афіш для анонсу різного роду заходів є найкращим засобом рекламної продукції. Звичайно, це не бігборд, але масове поширення в самих людних місцях дозволяє охопити величезну кількість потенційних гостей. Барвисте оформлення афіші або плаката в Києві привертає увагу людей і навіть якщо це швидкоплинний погляд людини, що поспішає, інформація надовго залишиться в його підсвідомості.

Надрукувати афішу або плакат в Києві, на перший погляд, завдання не складне. Наші дизайнери допоможуть розробити макет для афищ будь-якої складності. Друк афіш в OnPrint виконують з творчим підходом і можна розраховувати на чудовий результат.

Формати афіш для друку

Наша поліграфічна фірма в Києві здатна виконати друк афіш і плакатів в самому різному форматі: А0, А1, А2, А3, А4. При цьому може бути використана Цифрова або офсетний друк, в залежності від бюджету рекламодавця і місць розклеювання. Наприклад, при виготовленні іміджевої реклами для залучення великої кількості глядачів та гостей замовляють афіші формату А0 або А1 на глянцевому крейдованому папері високої якості. У теж час друк афіш в Києві можна замовити форматом А2, які легше розклеювати, вони мають стандартні розміри і виглядають більш звично.

Звичайно, не кожному замовнику по силам повнокольоровий широкоформатний друк Київ на дорогому папері великого формату, задоволення це не з дешевих. Вийти з даної ситуації можна, якщо замовити друк афіші або плакатів у форматі А3 і А4. На афішах так само можна розмістити анонс заходу і необхідну інформацію. Такий варіант можна використовувати, коли необхідний величезний тираж при обмеженому бюджеті або коли постає питання: надрукувати трохи, але великі, або багато, але маленькі. У будь-якому разі вихід із ситуації ви знайдете на сторінках нашого сайту, а OnPrint друк афіші виконає з необхідним творчим підходом і якістю.

Ваше ім'я*
Ваш телефон*

Обратный звонок