СВЯЖИТЕСЬ НАПРЯМУЮ

Виготовлення зовнішньої реклами в Києві

Компанія OnPrint: об’ємна, неонова зовнішня та інтер’єрна реклама, реклама на автотранспорті, виготовлення табличок, лайт-бокси, широкоформатний друк у Києві. Якщо Вам необхідно зробити рекламне оформлення фасадів, місце продажу, виготовити рекламну вивіску, плакат та іншу рекламну продукцію для Вашого підприємства, то ми допоможемо Вам вирішити ці завдання.

ВИРОБНИЦТВО ЗОВНІШНЬОЇ РЕКЛАМИ В КИЄВІ

Наше агентство по виробництву всіх видів зовнішньої реклами під ключ працює в Києві та пропонує розумну вартість і терміни від дизайну, макетів, і при необхідності дозволу до монтажу та гарантійного обслуговування. Ми займаємо одне з передових місць на ринку рекламних послуг серед рекламних агентств з власним виробництвом зовнішньої реклами.

ПРОФЕСІОНАЛІЗМ

В штаті компанії – дизайнери, інженери, монтажники, електрики. Їх злагоджена робота дозволить реалізувати будь-яку вашу ідею. Навіть в умовах надлишку реклами в столиці ми успішно справляємося з виготовленням дійсно працюють матеріалів

КЛИЄНТООРІЄНТОВАНІСТЬ

Ми уважно враховуємо побажання кожного клієнта. Для вашого проекту буде призначений персональний менеджер, у якого ви зможете в будь-який момент отримати інформацію про хід створення зовнішньої реклами в Києві

ОПЕРАТИВНІСТЬ

Ми цінуємо ваш час, тому здійснюємо виготовлення зовнішньої реклами під ключ. Менеджери контролюють всі етапи роботи. Виробництво та установка строго в обумовлені терміни. Оперативна реєстрація та узгодження зовнішньої реклами

Банери "під ключ" від 150 грн за кв. м.

Більше метрів вище знижка!Вимоги до макетів

Вимоги до макетів

Tiff, Ai, Eps, Pdf, Psd, Cdr, Jpeg

Вимоги до файлів

– Колірна модель CMYK;
– Всі шари повинні бути зведені в єдиний шар Background, без додаткових альфа-каналів (Channels), шляхів (Paths);
– Растрові зображення повинні бути в натуральну величину (1:1);
– Дозвіл для широкоформатного друку (3*6м і більше) 50-72 dpi;
– Дозвіл для інтер’єрного друку (наприклад 1,6*1,2 м) 150-200 dpi.;
– Чорний колір повинен бути складеним C – 50%, M50%, Y50%, K100%

Порядок відправлення та передачі макетів:

Макети для друку приймаються по e-mail, доданими до листа, і за посиланням із загальнодоступних файлообмінного сервісу drive.google.com.

Ми не приймаємо претензії до відбитків, якщо вони виконані за вашим макетом та/або без попередньої обробки.

Якщо у вас немає готового макета або ви сумніваєтеся в його правильності, наш дизайнер допоможе Вам.

ВИГОТОВЛЕННЯ ЗОВНІШНЬОЇ РЕКЛАМИ В КИЄВІ

Применшити значення реклами в Києві неможливо, адже недарма її нарекли «двигуном торгівлі». Ніщо так не виділить з сірості вулиці фасад будівлі, не зупинить погляд перехожого, не заінтригує, як зовнішня і внутрішня реклама. Щорічно вона стає все популярнішою. Розгляньмо найбільш популяризовані напрямки профільного київського ринку.

НАКЛЕЙКИ НА АВТО

Наклейки на авто в Києві. Яскраві, помітні, максимально інформативні наклейки на авто — це абсолютні рекордсмени серед пропонованих рекламних продуктів. Дійсно, поверхні фургонів, автомобільних дверей, в задній частині авто можливо використовувати для підвищення прибутковості власних проектів, для поліпшення дизайну, як інформаційне поле.

Така варіація дуже корисна, бо має ряд незаперечних переваг і великі перспективи. Авто, перебуваючи в русі, змушує працювати рекламу з потроєною силою. Адже число мимовільних глядачів зростає пропорційно часу руху транспортного засобу. Навіть стоячи в багатогодинних, багатокілометрових пробках перенасиченого мегаполіса, інформаційний потік від подібних наклейок не вичерпується.

Мало того, подібні рекламоносії прості у виготовленні. Це стосується тимчасових і бюджетних витрат, в Києві вони виготовляються швидко. Не можна не відзначити легкість монтажу автомобільної наклейки. Варто знати лише кілька загальних, але обов’язкових для виконання правил, і ви можете економити на послугах майстерень. Доступна дешевизна сприяє популяризації подібних виробів.

ЛАЙТБОКСИ

Лайтбокси Київ. Сфери застосування. Лайтбокси дають рівне освітлення поверхні, адже вся передня площа конструкції світлопроникний. Розташований на ній інформаційне посилання грає на магії контрастів, а це неодмінно принесе добрі позитивні моменти. Іноді нема потреби додатково витрачатися на освітлення прилеглої до лайтбоксу території.

Такі конструкції полюбили фотографи, адже добре проглядаються відзняті негативи. У медичних рентген кабінетах і кабінетах МРТ подібні екрани – це незамінна частина інтер’єру.

В основу цього рекламоносія можуть лягти всілякі матеріали. Вони малі за масою, але мають мінімальну парусність і максимальну міцність, довговічний, зносостійкий експлуатаційний період.

ВИВІСКА

Виготовлення вивісок в Києві. Вивіски супроводжували торгівлю здавна. Сьогодні їх можна замовити з підсвічуванням і без неї. Широко використовується це рекламне пристосування у внутрішній рекламі. Добре доносить інформацію в умовах побутового освітлення і в обмежених стінами будівлі інтер’єрах. Бюджетний, високоефективний, перевірений сотнями років інструмент індустрії реклами. Вивіски добре вписуються у вуличну структуру, вдало прикрашають фасадний дизайн.

Штендери

Штендери Київ в рекламі закладів. Штендери, а просто мимохідь, однаково добре «уживаються» на тротуарах найбільших сучасних вулиць, в тихих закутках провінції, в місцях масового відпочинку жителів територіальних одиниць. Займають вони мінімум корисної площі, але не залишаються не поміченими людинопотік. Вони можуть бути у вигляді двох самостійних варіацій: стаціонарні та виносні.

Барвисті мимохідь ємко відображають меню пунктів харчування, кав’ярень, ресторанів. Фірми рекламують перелік послуг, що надаються, а магазини – асортиментний ряд товарів. Потенційний клієнт, не заходячи в приміщення, отримує уявлення про сферу діяльності організації або компанії.

Ви можете зі скрупульозною точністю вибрати рекламоносій або світловий екран, який підійде максимально. Робіть правильний вибір. Удачі вам.

Обратный звонок