СВЯЖИТЕСЬ НАПРЯМУЮ

Друк на футболках в Києві

Ми пропонуємо найсучаснішу і високоякісну технологію друку на тканині в Києві-це прямий цифровий друк. Завдяки перевагам прямого цифрового друку Ви можете створювати справжні шедеври на Вашому одязі! Замовте друк на футболці в OnPrint і особисто переконайтеся в незмінно високій якості нашої продукції. Оригінальна і неповторна футболка з нанесеним на поверхню тканини малюнком буде довгий час радувати Вас!

Нанесення логотипів

Для друку логотипу у замовників футболок з принтом є можливість вибрати:

  • Колір написи;
  • Розмір логотипу;
  • Тип шрифту напису (в наявності великий вибір шрифтів, з можливістю вибору відповідних за формою і змістом);
  • Можливість вставити або завантажити своє зображення або фотографію в якості картинки або логотипу футболки.

ВИГОТОВЛЕННЯ МАКЕТІВ

– Доопрацюємо ваш макет відповідно до вимог до друку
– Розробимо індивідуальний дизайн
– Підберемо колірну гамму або виконаємо кольорокорекцію

ШИТТЯ НА ЗАМОВЛЕННЯ

– Якщо вам не підходять наші готові футболки або ви не змогли придбати одяг для нанесення в іншому місці – скористайтеся послугою індивідуальне пошиття на замовлення

ТИРАЖ ВІД 1 ШТУКИ

Друкуємо футболки від 1-ої штуки до великих оптових тиражів

Прямий цифровий друк та 3D-футболки

Замовлення від 1 штуки!Вимоги до макетів

Вимоги до макетів

Tiff, Ai, Eps, Pdf, Psd, Cdr, Jpeg

Вимоги до файлів

– Цветовая модель CMYK;

– Все слои должны быть сведены в единственный слой – Background, без дополнительных альфа-каналов (Channels), путей (Paths);

– Растровые изображения должны быть в натуральную величину (1:1);

– Разрешение для широкоформатной печати (3*6м и более) 50-72 dpi;

– Разрешение для интерьерной печати (например 1,6*1,2м) 150-200 dpi.

– Черный цвет должен быть составным C – 50%, M – 50%, Y – 50%, K – 100%

Порядок відправлення та передачі макетів:

Макети для друку приймаються по e-mail, доданими до листа, і за посиланням із загальнодоступних файлообмінного сервісу drive.google.com.

Ми не приймаємо претензії до відбитків, якщо вони виконані за вашим макетом та/або без попередньої обробки.

Якщо у вас немає готового макета або ви сумніваєтеся в його правильності, наш дизайнер допоможе Вам.

Друк на футболках

Друк на футболках в Києві-це унікальний і безпомилковий крок у бік створення індивідуального іміджу. Бурхливий прогрес вільно дозволяє сьогодні швидко створювати унікальні комбінації на модному вигляді одягу. Молоді дівчата-підлітки, які шукають своє місце в прогресивному і мінливому суспільстві, давно оцінили незаперечні переваги подібної послуги. Вона сприяє висловити індивідуальність, голосно заявити про становлення особистості, допоможе набути впевненості, переможе природну сором’язливість.

Мудрі батьки роблять замовлення для своїх чад, якщо немає відповідних варіантів в торгових мережах. Легко можна переводити і полюбилися фото. Багато хто не хоче розлучатися з кумирами, коханими людьми, знайомими пейзажами надовго.

Але друк футболок в Києві перетворилося на створення затребуваної продукції для масового продажу. Можна замовляти величезні тиражі, якість товару тільки зросте. Подібний нестандартний підхід урізноманітнює пропонований покупцеві асортиментний ряд, вигідно виділить серед конкурентних фірм, дозволить уникнути монотонності і одноликості бізнеспропозицій.

Найчастіше багато великі підприємства в Києві не скидають з рахунків вигідний маркетинговий хід: вони переодягають свій робочий персонал у футболки з фірмовим логотипом, контактною інформацією, адресою закладу. Така реклама має вигідну позицію і відрізняється дешевизною.

Маленькі написи, або величезні принти не зіпсують запечатуване поле. Точно підібраний спосіб перенесення макета, дозволить багаторазово прати виріб, без істотної зміни зображення. Не бояться подібні картинки і високотермічної прасування. Не варто турбуватися і за підошву праски, вона залишиться чистою. Який саме вам підійде спосіб друку підкаже знаючий менеджер нашої фірми. Він вдумливо поставиться до ваших побажань, максимально адаптує поліграфічні можливості обладнання до індивідуальних запитів потенційних замовників.

Міцне з’єднання з тканинною структурою продовжить період жорсткої експлуатації принта. Мало того, стійкість до стирання додатково додасть міцності запечатанному полю. Пішли в історію швидко приходять в нереспектабельний зовнішній вигляд екземпляри.

Обладнання для друку на футболках

Нове обладнання при друку на футболках (Київ) гарантує замовлення з повною відсутністю вибракування. Ви будете насолоджуватися і радіти отриманим результатом. У гардеробі може з’явитися унікально Стилізована річ, яка полюбиться вам, припаде до вподоби знайомим і навколишньому суспільству.

Вмійте правильно подати себе, вибирайте дієві рекламні продукти і користуйтеся можливостями поліграфії в повній мірі.

Обратный звонок