СВЯЖИТЕСЬ НАПРЯМУЮ

Друк на фартухах в Києві

Ми виконуємо пошиття фартухів з логотипом в Києві, застосовуючи в якості брендування вишивку і друк. Одяг призначений для кухарів, кулінарів, офіціантів, барменів, флористів, грумерів, перукарів, промоутерів, продавців і співробітників клінінгових компаній.

Фартухи з логотипом на замовлення!

Ми пропонуємо фартухи з логотипом в трьох цінових категоріях. Для розрахунку вартості замовлення, вам необхідно надіслати нам заявку із зазначенням кількості фартухів і сам логотип. Наші менеджери розглянуть вашу заявку і запропонують варіант фартуха з логотипом, який буде відповідати всім вашим вимогам.

ФАРТУХИ ЕКОНОМ

Вироби мають низьку вартість за рахунок того, що при пошитті використовується менш щільна тканина, відсутня фурнітура та кишені.
Як правило, такі вироби використовуються для проведення промо акцій, де не потрібна тривала експлуатація.

ФАРТУХИ СТАНДАРТНІ

Одні з найбільш затребуваних і популярних по співвідношенню ціна-якість.
При пошитті використовується високоякісний сумішевий матеріал з водовідштовхувальним просоченням, який забезпечує користувачеві надійний захист від забруднень.

ФАРТУХИ ПРЕМІУМ

Це топові вироби. Наявність дорогої фурнітури і елементів шкіряного оздоблення надають фартуху не тільки вишуканий вигляд, але і практичність в усіх відношеннях. Термін служби такої уніформи дуже великий. Виріб не боїться багаторазового прання.

У нас можливий повний цикл виробництва:

від шиття-до друку і вишивки!Вимоги до макетів

Вимоги до макетів

Tiff, Ai, Eps, Pdf, Psd, Cdr, Jpeg

Вимоги до файлів

– Колірна модель CMYK;
– Всі шари повинні бути зведені в єдиний шар Background, без додаткових альфа-каналів (Channels), шляхів (Paths);
– Растрові зображення повинні бути в натуральну величину (1:1);
– Дозвіл для широкоформатного друку (3*6м і більше) 50-72 dpi;
– Дозвіл для інтер’єрного друку (наприклад 1,6*1,2 м) 150-200 dpi.;
– Чорний колір повинен бути складеним C – 50%, M50%, Y50%, K100%

Порядок відправлення та передачі макетів:

Макети для друку приймаються по e-mail, доданими до листа, і за посиланням із загальнодоступних файлообмінного сервісу drive.google.com.

Ми не приймаємо претензії до відбитків, якщо вони виконані за вашим макетом та/або без попередньої обробки.

Якщо у вас немає готового макета або ви сумніваєтеся в його правильності, наш дизайнер допоможе Вам.

Друк зображень на фартухах в Києві

Відомий фартух з часів предків. Численні старі фрески, народні оповіді, картинні репродукції, малюнки підтверджують його широке використання. Вже достеменно не дізнатися, що спонукало винайти настільки корисну деталь одягу. Та й не впізнати тепер, спочатку вона передбачалася як прикраса, або для чорнових робіт.

У наш динамічний вік фартух не розгубив своєї актуальності. Перекочував він в затребуваний розряд робочого одягу, де продовжує служити багатьом професіям. Імениті дизайнерські майстерні зуміли клапоть матерії перетворити на витвір мистецтва. В дрес-коді офіціанта, стюардеси, ресторанного шеф-кухаря неодмінно присутні ажурні, акуратні варіанти цієї деталі робочого одягу. Їх прикрашають найтоншим мереживом, довго розробляють дизайн, ретельно вибирають тканину. Мало того, все частіше можна зустріти друк на фартусі в Києві та Україні

Обладнання для друку фартухів

За допомогою новітнього обладнання в Києві логотип компанії, різноманітні текстові написи, контактна інформація фірми, переноситься на тканинну основу виробу. Картинка виходить повнокольоровою, а її складність обмежується побажанням Замовника. Комп’ютерні технології створюють небачені колажі, геометричні фігури, мінливу колірну палітру.

Без спотворень і змін у відтінках, макет переноситься на спецодяг. Ось так заповзятливі виробники реклами перетворюють армію продавців, пекарів, кухонних працівників в цінних розповсюджувачів рекламної інформації. Фартухи мають значний експлуатаційний період, адже він відрізняється значними параметрами зносостійкими, постійно використовується у професійній діяльності, є частиною іміджу.

Сьогодні, навіть легко отримати фартух з фото. Це абсолютно унікальний винахід, який не має аналогів. Широкоформатний друк дозволяє якісно запечатувати поле великого розміру. Коштує послуга дешево, та й активно присутні актуальні системи зниження споживчої вартості. Маркетингова політика друкарських компаній відрізняється гнучкими ціновими категоріями, максимально зручним сервісом, індивідуальною роботою з потенційними і постійними замовниками.

Тираж друку фартухів

Можна замовити одиничний нечисленний тираж фартуха з фото, тоді ви отримаєте унікальну продукцію. Вона може і не нести корисної рекламної інформації, але стане незабутнім подарунком, доречним дружнім шаржем, вдалим компліментом. Гарні такі вироби і в продажу. Новизна і свіжість в пересиченому достатком профільному ринку, позитивно відбивається на зростанні обсягів продажів.

Ваше ім'я*
Ваш телефон*

Обратный звонок