СВЯЖИТЕСЬ НАПРЯМУЮ

Друк на сумках в Києві

Пропонуємо нанесення логотипу на промо сумки для ваших рекламних акцій і виготовлення промо сумок на замовлення в Києві. Друк логотипу можлива в кілька кольорів. Звернувшись до нас ви отримаєте повну консультацію і допомогу з підготовки макета до друку.

Переваги зображень на сумках

Друк на сумках-одне з найбільш відомих і популярних напрямків в негайній рекламі. Саме з її допомогою можна багаторазово підвищити охоплення цільової аудиторії, за рахунок широкого поширення і постійного використання. Такий метод часто використовується організаціями:

  • на виставках;
  • у проведенні промо-акцій;
  • як подарункова продукція для співробітників і партнерів.

ШИТТЯ СУМОК

Компанія Uniprint пропонує широкий асортимент готових виробів під друк на складі в Києві або пошиття сумок на замовлення з бязі, льону, спанбонду за індивідуальним ескізом замовника. Наші замовники можуть створити унікальні сумки з логотипом, що задовольняють всім вимогам конкретного заходу

ДРУК НА ДЕТАЛЯХ КРОЮ

Друк на деталях крою використовується, якщо необхідно нанести принт повністю на весь виріб або на будь-яку деталь сумки

ШОВКОГРАФІЯ НА СУМКАХ

Наше сучасне обладнання дозволяє виконувати надійну шовкографію на сумках — логотипи, фірмовий дизайн, зображення товарів або продукції, стаючи ефективним засобом додаткової реклами

У нас можливий повний цикл виробництва:

від шиття-до друку і вишивки!Вимоги до макетів

Вимоги до макетів

Tiff, Ai, Eps, Pdf, Psd, Cdr, Jpeg

Вимоги до файлів

– Колірна модель CMYK;
– Всі шари повинні бути зведені в єдиний шар Background, без додаткових альфа-каналів (Channels), шляхів (Paths);
– Растрові зображення повинні бути в натуральну величину (1:1);
– Дозвіл для широкоформатного друку (3*6м і більше) 50-72 dpi;
– Дозвіл для інтер’єрного друку (наприклад 1,6*1,2 м) 150-200 dpi.;
– Чорний колір повинен бути складеним C – 50%, M50%, Y50%, K100%

Порядок відправлення та передачі макетів:

Макети для друку приймаються по e-mail, доданими до листа, і за посиланням із загальнодоступних файлообмінного сервісу drive.google.com.

Ми не приймаємо претензії до відбитків, якщо вони виконані за вашим макетом та/або без попередньої обробки.

Якщо у вас немає готового макета або ви сумніваєтеся в його правильності, наш дизайнер допоможе Вам.

Друк зображення на сумках Київ

Сумка є відмінним рекламним носієм і хорошим способом просування бренду. Брендована сумка рекламує вашу компанію не тільки людині, якій була подарована сумка, але і всім оточуючим, які можуть побачити вашу сумку, на роботі, у транспорті, на вулиці і т. д. Сумки для проведення промо акцій, часто роблять в єдиному стилі з костюмами промоутерів, сумка дуже зручно для таких заходів, так як дає можливість промоутера скласти всі необхідні речі – листівки і т. д.

В залежності від ваших цілей ми можемо запропонувати різні варіанти промо сумок, з різних тканин, з безліччю квітів. Всі сумки підходять для нанесення на них логотипів.

Сумки для покупок, конференц-сумки, рюкзаки, сумки-холодильники, чохли для ноутбуків, сумки для занять спортом, хлощевые сумки, сумки з мішковини, гаманці. Варіанти нанесення на сумку: Термотрансферне нанесення плівкою. Плюсом цієї технології є можливість мінімального тиражу від однієї штуки і нанесення на вже готове виріб.

Прямий друк на сумках: Шовкографія виготовляється тиражами від 50 штук, дозволяє нанести зображення в кілька кольорів. Нанесення здійснюється на розкрій сумки. Основним плюсом є довговічність нанесення і величезний вибір кольорової палітри. Також можливі варіанти вишивки і шеврона
Uk
Мобільна версіяРозробникамУгода користувачаДопомога

.

Обратный звонок