СВЯЖИТЕСЬ НАПРЯМУЮ

Друк на спецодязі в Києві

анесення логотипу на спецодяг в Києві-це відмінний спосіб надати співробітникам “фірмовий” вид, щоб клієнти могли безпомилково визначити їх приналежність саме до вашого бренду. Крім відомих корпоративних кольорів, логотипи (а також, девіз компанії, слоган тощо) є обов’язковим атрибутом фірмового одягу. Саме тому технологія нанесення логотипів добре відпрацьована і є дуже затребуваною послугою – як при пошитті спецодягу за індивідуальними замовленнями, так і при доопрацюванні наявний у заказника стандартної одягу. Існують кілька способів нанесення логотипів, серед яких вигідно виділяється технологія «термопереноса».

Друк символіки на спецодязі

Ми можемо виконати друк як в крої тканини. Це оптимально за швидкістю робіт і безпечно в разі можливого шлюбу.

Так і на готових виробах, при цьому робота виходить трохи дорожче і злегка довше у виробництві.

БАВОВНЯНІ ТКАНИНИ

Для таких тканин при друку середніх і великих логотипів рекомендується використовувати прямий друк. У разі якщо тканина має явно виражену текстуру або рубчик, ми радимо трансфер, він згладить текстуру, трансфер також краще використовувати при друку дрібних ліній в логотипі

ЗМІШАНІ ТКАНИНИ

Найчастіші тканини для спецодягу, універсальним є термотрансфер (термонаклейка)

СИНТЕТИЧНА ТКАНИНА

Для синтетики можливо застосувати сублімаційний друк, а також трансфер або прямий друк. Вибір способу друку і барвника для цих тканин допоможе вибрати наш технолог

У ВАС З'ЯВИЛИСЯ ПИТАННЯ?

ЗАЛИШТЕ ЗАЯВКУ!Вимоги до макетів

Вимоги до макетів

Tiff, Ai, Eps, Pdf, Psd, Cdr, Jpeg

Вимоги до файлів

– Колірна модель CMYK;
– Всі шари повинні бути зведені в єдиний шар Background, без додаткових альфа-каналів (Channels), шляхів (Paths);
– Растрові зображення повинні бути в натуральну величину (1:1);
– Дозвіл для широкоформатного друку (3*6м і більше) 50-72 dpi;
– Дозвіл для інтер’єрного друку (наприклад 1,6*1,2 м) 150-200 dpi.;
– Чорний колір повинен бути складеним C – 50%, M50%, Y50%, K100%

Порядок відправлення та передачі макетів:

Макети для друку приймаються по e-mail, доданими до листа, і за посиланням із загальнодоступних файлообмінного сервісу drive.google.com.

Ми не приймаємо претензії до відбитків, якщо вони виконані за вашим макетом та/або без попередньої обробки.

Якщо у вас немає готового макета або ви сумніваєтеся в його правильності, наш дизайнер допоможе Вам.

Друк зображень на спецодязі в Києві

Спочатку спецодяг не був рекламним носієм. Вона служила вірним і безвідмовним захистом від непотрібних забруднень речей, додатково гріла робітника, вкривала від дощу. Без неї і понині не обходяться професіонали абсолютно різних професій. І в даний час лікаря дізнаються по білому халату, продавця по фартух, різноробочих по комбінезону.

Але тканина подібної уніформи – це чисте полотно для нанесення рекламної інформації. Це зрозуміли багато заповзятливі фірми і стали його активно застосовувати подібну поверхню для швидкого просування власного бренду.

Наносити друк на спецодяг, а потім одягати свій персонал в настільки корисний “рекламний продукт”, стало модним прийомом вдумливих керівників. А варто дивуватися? Сотні співробітників найбільших корпорацій, магазинних мереж, охоронних бюро щодня на собі несуть потрібну інформацію. А це означає, що вона зустрічається в громадському транспорті, вільно пересувається на вулиці, відвідує будинки клієнтів.

З спецодягу стали дізнаватися компанії Києва та України. До її фасоном, кольором, нанесення логотипу вже відрізняють працівників навіть міжнародних фірм. Куртки, Фартухи, пілотки, халати, сорочки, комбінезони-це незначна малість формених речей, які несуть запечатаний рекламне поле. Контактні телефони, назви компаній, місце розташування повністю доречно виглядають на подібних предметах одягу.

Друк на спецодязі-це ідеальне поєднання низької собівартості і хорошої рекламної віддачі. Досконале і точне обладнання ліквідувало прояв браку. Воно дозволяє обслуговувати різні за чисельністю тиражі. Замовлення на мільйони примірників будуть обслужені швидко. І основа, на яку буде переноситися макет, не настільки важлива. Тканинна основа різної щільності, клейончастий матеріал, пластикові вставки стануть місцем нанесення інформації. Мало того, прибрані всі раніше існуючі перепони, які заважали швидкому замовленням.

Гнучкі умови роботи нашої поліграфічної компанії, постійно оновлюється обладнання, уважний і навчений персонал служать просуванню подібної послуги. Терплячі менеджери OnPrint в Києві допоможуть створити макет. Грамотний підхід дизайнера зможе отримати максимальну користь з настільки незамінного рекламного об’єкта. Лаконічність і читабельність написів, підбір бездоганного колірного оформлення, додаткові елементи – це той інструментальний набір, який здатний забезпечити приголомшливий кінцевий результат. Не втрачайте можливість дати рекламі безперешкодно працювати. А вона обов’язково виявиться корисною. Вибирайте краще! Просувайте бренд ефективно!

Обратный звонок