СВЯЖИТЕСЬ НАПРЯМУЮ

Друк на кепках в Києві

Кепки з логотипом в Києві-це відмінне рішення для тих людей, які прагнуть до індивідуальності. Набридли магазинні бейсболки, хочеться щось цікаве і унікальне? Ми готові запропонувати вам безліч сучасних, яскравих і сміливих ідей друк на кепках корпоративних логотипів, написів, тематичних принтів високої якості.

Термінове виготовлення кепок в Києві

Нанесення принтів на кепки від 1 штуки. В наявності кепки на липучці і бейсболки на металевій застібці. Друкуємо логотипи і будь-які зображення. Термін друку від 1 дня, за умови наявності потрібних кепок на нашому складі

МАТЕРІАЛ

Поліестер. Більш жорсткий матеріал, кепка відмінно тримає форму. Міцний, довговічний.
Велюр. Шовковистий на дотик, м’який матеріал. Повністю натуральний.

МІСЦЕ НАНЕСЕННЯ

Лицьовий
Бічний
Задній
На козирку

ТИП НАНЕСЕННЯ

3D вишивка
Плоска вишивка
Термодрук
Шовкографія

Будь-яка складність

Тираж від 1 штВимоги до макетів

Вимоги до макетів

Tiff, Ai, Eps, Pdf, Psd, Cdr, Jpeg

Вимоги до файлів

– Колірна модель CMYK;
– Всі шари повинні бути зведені в єдиний шар Background, без додаткових альфа-каналів (Channels), шляхів (Paths);
– Растрові зображення повинні бути в натуральну величину (1:1);
– Дозвіл для широкоформатного друку (3*6м і більше) 50-72 dpi;
– Дозвіл для інтер’єрного друку (наприклад 1,6*1,2 м) 150-200 dpi.;
– Чорний колір повинен бути складеним C – 50%, M50%, Y50%, K100%

Порядок відправлення та передачі макетів:

Макети для друку приймаються по e-mail, доданими до листа, і за посиланням із загальнодоступних файлообмінного сервісу drive.google.com.

Ми не приймаємо претензії до відбитків, якщо вони виконані за вашим макетом та/або без попередньої обробки.

Якщо у вас немає готового макета або ви сумніваєтеся в його правильності, наш дизайнер допоможе Вам.

Друк зображень на кепках в Києві

Кепка з нанесеним на неї фірмовим знаком? Ну і що? Нічого особливого. Ні, звичайно, корисна річ – захистить від сонячних променів. Але тільки на перший погляд ця річ здається абсолютно пересічною. Насправді, кепка з логотипом грає роль ідеологічну, виступає, так би мовити, своєрідним рупором, який несе в навколишній світ інформацію про фірму: крім логотипу, слогану або адресу сайту. І ось вам рекламний ефект.

Що потрібно врахувати при друку на кепці в Києві?

Замовляючи в Києві друк на кепці картинки, фото, товарного знака фірми, можна досягти приголомшливого ефекту. Найчастіше увагу звертають на зображення, нанесені на передню частку кепки, козирок і ззаду. Рідше на ті, які розміщуються з боків, на хлястику і маківці.

Друк будь-якої картинки можливо нанести на будь-яку кепку. Єдине, що її не можна нанести якісно поверх шва – це треба враховувати.

Найчастіше друк на кепках і бейсболках проводиться за допомогою шовкографії. Після процесу відбувається термічне перенесення на виріб. В результаті малюнок виходить якісним і зносостійким. Таким же чином можна переносити відмінні картинки на білі і кольорові кепки.

Обмеження при друку на кепці

Однак є й обмеження. Головне – при розробці зразка потрібно не застосовувати або звести до мінімуму вживання растра (точкової структури графічного зображення). Бажано обмежитися одним-двома кольорами при друку кепки з логотипом. Розмір зображення на ній повинен складати ні більше, ні менше, ніж 50 на 100 мм. повнокольорове фотографічне зображення в Києві та Україні не переноситься.

Будь-яка картинка на кепці наноситься згідно технології, найбільш прийнятною для того чи іншого малюнка. Зокрема, це може бути або сублімація, або термотрансфер (термоперенос).

Термотрансферна методика друку на кепках в Києві

При цій методиці картинку друкують на тканину кепки або безпосередньо на готовий виріб. Перед цим модель наносять у відбиваючій картині на вінілову плівку. Потім відбувається зіткнення тканини і грані матеріалу за допомогою преса і високої температури. Вінілова плівка має більше двадцяти п’яти різнокольорових тонів і кілька видів підробки текстури. Найпоширеніші – це дзеркальні, голографічні, металізовані або так звані ” оксамитові – PoliFlex.

Друк такою плівкою утворює на картині оксамитовий наліт, не схильний до стирання та інших пошкоджень.

Картинка, що вийшла при термопереносі, довго не тьмяніє, незважаючи на негоду, температурні перепади, хімічне чищення і прання.

Ваше ім'я*
Ваш телефон*

Обратный звонок