СВЯЖИТЕСЬ НАПРЯМУЮ

Друк на білизні в Києві

Ми пропонуємо найсучаснішу і високоякісну технологію друку на тканині в Києві-це прямий цифровий друк. Завдяки перевагам прямого цифрового друку Ви можете створювати справжні шедеври на Вашому одязі! Замовте друк на футболці в OnPrint і особисто переконайтеся в незмінно високій якості нашої продукції. Оригінальна і неповторна білизна з нанесеним на поверхню тканини малюнком буде довгий час радувати вас!

Як замовити друк на банері?

Для друку зображення на білизні з принтом є можливість вибрати:

  • Колір написи;
  • Розмір зображення;
  • Тип шрифту напису (в наявності великий вибір шрифтів, з можливістю вибору відповідних за формою і змістом);
    Можливість вставити або завантажити своє зображення або фотографію в якості картинки або логотипу білизни.

ВИГОТОВЛЕННЯ МАКЕТІВ

– Доопрацюємо ваш макет відповідно до вимог до друку
– Розробимо індивідуальний дизайн
– Підберемо колірну гамму або виконаємо кольорокорекцію

ПОШИТТЯ НА ЗАМОВЛЕННЯ

– Якщо вам не підходять наша готова білизна або ви не змогли придбати одяг для нанесення в іншому місці – скористайтеся послугою індивідуальне пошиття на замовлення

ТИРАЖ ВІД 1 ШТУКИ

Друкуємо білизну від 1-ої штуки до великих оптових тиражів

У ВАС ЗАЛИШИЛИСЯ ПИТАННЯ?

ЗАЛИШТЕ ЗАЯВКУ НА КОНСУЛЬТАЦІЮ!Вимоги до макетів

Вимоги до макетів

Tiff, Ai, Eps, Pdf, Psd, Cdr, Jpeg

Вимоги до файлів

– Колірна модель CMYK;
– Всі шари повинні бути зведені в єдиний шар Background, без додаткових альфа-каналів (Channels), шляхів (Paths);
– Растрові зображення повинні бути в натуральну величину (1:1);
– Дозвіл для широкоформатного друку (3*6м і більше) 50-72 dpi;
– Дозвіл для інтер’єрного друку (наприклад 1,6*1,2 м) 150-200 dpi.;
– Чорний колір повинен бути складеним C – 50%, M50%, Y50%, K100%

Порядок відправлення та передачі макетів:

Макети для друку приймаються по e-mail, доданими до листа, і за посиланням із загальнодоступних файлообмінного сервісу drive.google.com.

Ми не приймаємо претензії до відбитків, якщо вони виконані за вашим макетом та/або без попередньої обробки.

Якщо у вас немає готового макета або ви сумніваєтеся в його правильності, наш дизайнер допоможе Вам.

Друк на нижній білизні

Хочете вибрати незвичайний презент собі або своїй половинці? Тоді вам потрібно замовити друк на нижній білизні. Такий оригінальний подарунок буде до речі до Дня Святого Валентина, на річницю знайомства або просто без приводу.

Для початку варто визначитися які ж деталі гардероба відносять до нижньої білизни. Існує 3 види натільної білизни: чоловіче, жіноче та дитяче. До чоловічого зараховують труси, майки, футболки, трико, плавки. Жіноча білизна має більш широкий асортимент. До них відносяться – бюстгальтери, труси, майки, футболки, корсети, колготи, панчохи, сорочки, халати та інше.

Ми застосовуємо білизну замовника або вибрану з нашого каталогу. Здійснюємо друк фото і малюнків на чорній, білій і кольоровій тканині, а також на чоловічій, жіночій або дитячій натільній білизні. Для друку на нижній білизні можна вибрати всілякі картинки, написи, логотипи. Ефектно виглядають фотоколажі та фото в рамках і принт з цікавим малюнком: грайливими слониками, романтичними квітами або наївними жирафами. Загальний дизайн зображення можна розробляти самостійно або за допомогою дизайнерів в Києві та Україні

Подарунки для вагітних жінок

Ексклюзивний подарунок-натільна білизна з друком для вагітних. Цей період особливий для будь-якої жінки. У цей час з особливою ретельністю варто вибирати нижню білизну. Підходять трусики, бандажі і бюстгальтери з бавовни, віскози. Особливий писк – натільна білизна з бамбукового волокна або евкаліптової целюлози. Щоб якось його урізноманітнити і зробити індивідуальним можна використовувати ідею з друком на нижній білизні. Такі вироби не призводять до алергії, пропускають повітря. А як цікаво і незвично виглядає друк на нижній білизні на фотографіях, присвячених очікування малюка. Цікаво виглядають однакові принти на майках або футболках у майбутніх мами і тата.

Також можна підготувати різноманітні наряди з друкованими малюнками для дитини. Хоч зараз і існує немислимий вибір натільного одягу для немовлят, все ж варто звернутися до нас за проявом своєї індивідуальності. Безсумнівно, наряди з малюнками гідно оцінять всі бабусі і дідусі, найближчі родичі, та й самі батьки.

Технології та спецефекти

Ми використовуємо обладнання, яке дозволяє здійснювати багатотиражний друк на нижній білизні в Києві. Наші фахівці застосовують традиційні технології: термодрук, сублімацію або шовкографію. Завдяки їм виходить насичене, барвисте, яскраве зображення з хорошою зносостійкістю. Є можливість створювати оригінальні спецефекти при друку на нижній білизні: фосфорні, флекс, флок або металік. Технологія нанесення і спецефекти вибираються індивідуально, враховуючи тканину білизни, кількість і терміни поставлених завдань.

Ваше ім'я*
Ваш телефон*

Обратный звонок