СВЯЖИТЕСЬ НАПРЯМУЮ

Друк на ручках в Києві

Компанія «OnPrint» надає послуги друку та гравіювання на ручках в Києві. Виготовлення промоційної продукції складно уявити без друку на ручках. Такий сувенір популярний і має практичну цінність. Це гарантує, що власник буде використовувати його в своїх цілях. Відповідно, друк на ручках постійно виконує своє пряме призначення – рекламування торгової марки. Графічний символ Вашої компанії буде постійно нагадувати власнику про увагу, проявлену до нього під час відвідування виставки або презентації.

Друк логотипу на ручках дозволяє бачити зображення і стороннім людям. Таким чином, число споживачів реклами зростає в рази. Великі компанії в цілях корпоративної реклами використовують друк на ручках. Київ налічує величезну кількість офісів солідних фірм, де співробітники використовують тільки корпоративні ручки. Саме у нас Вас чекає висока якість роботи, мінімально можливі ціни і відмінний рівень сервісу!

ВИДИ РУЧЕК

ПЛАСТИКОВІ

МЕТАЛЕВІ

ЕКО РУЧКИ З КРАФТУ

ТАМПОДРУК НА РУЧКАХ

Плюси

 • Найнижча ціна при тиражі від 500 шт., Особливо вигідно при великих тиражах від 1000 шт. і більше;
 • Друкують навіть тонкі лінії 0,2 мл .;
 • Більш точна передача кольору фірмового кольору по Pantone, ніж в УФ друку;
 • Добре тримається на пластиці.

Мінуси

 • Рівні кольору без градієнтів;
 • Максимум 4 кольори;
 • Поле друку максимум 0,5-0,6 * 10 см .;
 • Терміни більше, ніж у УФ друку і гравіювання.

УФЛЬТРАФІОЛЕТОВИЙ ДРУК НА РУЧКАХ

Плюси

 • Можна друкувати градієнти, найскладніші зображення і навіть фотографії;
 • Немає обмеження за кількістю кольорів;
 • Поле друку трохи більше, ніж в тамподруку максимум 0,6-0,7 * 10 см .;
 • Терміни менше, ніж у тамподруку.

Мінуси

 • Висока ціна;
 • Істотне розходження від фірмових кольорів Pantone. Якщо колір по бренд-буку має велике значення, рекомендується робити сигнальний зразок або замовляти тамподрук.

ГРАВІРУВАННЯ НА МЕТАЛЕВИХ РУЧКАХ

Плюси

 • Не стирається з металу, на відміну від інших видів друку (найоптимальніший спосіб нанесення на металеві ручки);
 • Стислі терміни.

Мінуси

 • Досить висока ціна;
 • Чи не кольорова (має колір металу, який слід під фарбою ручки);
 • На різних ручках колір гравіювання може бути різний, для визначення точного кольору необхідно робити сигнальний зразок.

У ВАС ЗАЛИШИЛИСЯ ПИТАННЯ?

ЗАЛИШТЕ ЗАЯВКУ НА КОНСУЛЬТАЦІЮ!Вимоги до макетів

Вимоги до макетів

Tiff, Ai, Eps, Pdf, Psd, Cdr, Jpeg

Вимоги до файлів

– Колірна модель CMYK;
– Всі шари повинні бути зведені в єдиний шар Background, без додаткових альфа-каналів (Channels), шляхів (Paths);
– Растрові зображення повинні бути в натуральну величину (1:1);
– Дозвіл для широкоформатного друку (3*6м і більше) 50-72 dpi;
– Дозвіл для інтер’єрного друку (наприклад 1,6*1,2 м) 150-200 dpi.;
– Чорний колір повинен бути складеним C – 50%, M50%, Y50%, K100%

Порядок відправлення та передачі макетів:

Макети для друку приймаються по e-mail, доданими до листа, і за посиланням із загальнодоступних файлообмінного сервісу drive.google.com.

Ми не приймаємо претензії до відбитків, якщо вони виконані за вашим макетом та/або без попередньої обробки.

Якщо у вас немає готового макета або ви сумніваєтеся в його правильності, наш дизайнер допоможе Вам.

Друк і гравіювання на ручках в Києві

Чи можна зробити зі звичайного атрибута канцелярського світу дієвий рекламний носій? Підвищити корпоративний імідж будь-якої фірми пропонує компанія «ОнПрінт», яка оперативно виконує друк на ручках будь-якого тиражу. З нашою допомогою буде виконана основна мета вашого маркетингового плану – постійне нагадування новому власнику рекламного аксесуара про те, хто його подарував.

Ручка з написом на замовлення – це функціональний і недорогий знак уваги. Якщо замовити ручки з логотипом компанії, то можна отримати відмінний промо-сувенір. Виготовлення ручок з логотипом ідеально підходить для розповсюдження під час виставок, конференцій, різних акцій. Адже завжди приємно отримувати подарунки, а нанесення логотипу на ручки зробить канцтовари ще й ефективним методом реклами. Перш ніж зробити напис на ручці, слід визначитися з вибором категорії такої продукції:

Промо ручки під замовлення: вироби в пластиковому корпусі, призначені для виготовлення бюджетного варіанту презентації бренду та ін .;
Ручки на замовлення з серії «Престиж»: металеві вироби в футлярі, що підкреслюють статусність клієнта;
Іменні ручки: ексклюзивна сувенірна продукція. Іменні ручки на замовлення найчастіше виробляються методом гравіювання.

Вже давно ручки з логотипом на замовлення зарекомендували себе як прекрасний брендовий продукт, ціна якого знаходиться в ідеальній пропорції з якістю і корисністю. Замовити ручки з логотипом компанії можна для ненав’язливою, але результативною реклами. Виготовлення сувенірних ручок найчастіше виробляють для обміну з партнерами по бізнесу – це форма довіри, зацікавленості у співпраці.

Професійні послуги з нанесення зображення на ручки

Друк логотипу на ручках зазвичай здійснюється способом тамподруку. В основу такої печатки на ручках покладено перенесення зображення на поверхню авторучки за допомогою силіконового тампона. Ручки на замовлення, виготовлені за принципом тампоном друку, відрізняються високою якістю, яскравістю, стійкістю зображення. Така друк логотипу на ручках за деякими показниками перевершує навіть шовкографію, гравіювання. Для нас не проблема зробити тонкі лінії або зробити суміщення декількох квітів. Кваліфіковані фахівці компанії «ОнПрінт» мають можливість виконати будь-який каприз замовника, пропонуючи високотехнологічну друк на ручках в Києві. Ми забезпечуємо повний цикл виробництва: від створення макету до упаковки в чохол. Ваша реклама буде дієва!

Ваше ім'я*
Ваш телефон*

Обратный звонок