СВЯЖИТЕСЬ НАПРЯМУЮ

Друк на планінгах в Києві

Компанія оперативної поліграфії OnPrint пропонує послуги з розробки, створення і друку будь-якої поліграфічної продукції, в тому числі планінгів. Дані вироби ми можемо виготовити з логотипом вашої компанії, слоганом і рекламою. Наші менеджери проконсультують щодо вибору кольору, кількості аркушів, розміру, об’єму та кількості виробів.

Як замовити друк на банері?

В OnPrint можна замовити продукцію за власним проектом, або скористатися готовим каталогом. Виготовлення щоденників з логотипом компанії дуже часто замовляють при проведенні конференцій і тренінгів в Києві.  Дарувати потрібно тільки планінги з логотипом, це дозволяє створити організації гарну репутацію і є завуальованим маркетинговим ходом.

НЕДАТОВАНІ ПЛАНІНГИ

Такий варіант планінга не містить дат. Зручний, якщо немає прив’язки до конкретних чисел або днів тижня, всю інформацію можна вписати самостійно

ПЛАНІНГ НА ТИЖДЕНЬ

Призначений для планування справ на тиждень, використовується кожна сторінка планінга. День, для зручності, розділений на часові проміжки

ПЛАНІНГ-ЩОДЕННИК

У цьому типі планінга для записів протягом дня відводиться ціла сторінка. Іноді на кожній сторінці для зручності знаходиться невеликий календарик на поточний місяць. Для зручності планування сторінка розділена на годинникові блоки

У ВАС ЗАЛИШИЛИСЯ ПИТАННЯ?

ЗАЛИШТЕ ЗАЯВКУ НА КОНСУЛЬТАЦІЮ!Вимоги до макетів

Вимоги до макетів

Tiff, Ai, Eps, Pdf, Psd, Cdr, Jpeg

Вимоги до файлів

– Колірна модель CMYK;
– Всі шари повинні бути зведені в єдиний шар Background, без додаткових альфа-каналів (Channels), шляхів (Paths);
– Растрові зображення повинні бути в натуральну величину (1:1);
– Дозвіл для широкоформатного друку (3*6м і більше) 50-72 dpi;
– Дозвіл для інтер’єрного друку (наприклад 1,6*1,2 м) 150-200 dpi.;
– Чорний колір повинен бути складеним C – 50%, M50%, Y50%, K100%

Порядок відправлення та передачі макетів:

Макети для друку приймаються по e-mail, доданими до листа, і за посиланням із загальнодоступних файлообмінного сервісу drive.google.com.

Ми не приймаємо претензії до відбитків, якщо вони виконані за вашим макетом та/або без попередньої обробки.

Якщо у вас немає готового макета або ви сумніваєтеся в його правильності, наш дизайнер допоможе Вам.

Друк на планингах в Києві

Планінг – це практично звичайний щоденник, тільки виконаний в більш розкішному стилі. Без цього аксесуара рідко коли обходяться наради, у ньому робляться різні замітки при розмовах по телефону або при діловій зустрічі. Служать планінги головним чином для відміток про майбутні зустрічі, нагальні справи на певний день або плани на місяць і навіть рік. Використовувати планінги можна повсюдно, в офісі за столом, в поїздці на машині або відрядженні. Планінги допомагають вирішувати всі питання оперативно, нічого важливого не забуваючи.

Виробництво планінгів

Виробництво планінгів в Києві досить копітка і відповідальна задача, яка в усі часи буде актуальною, адже рік минає, старий планінг списаний і на майбутній рік потрібен новий. Говорячи про новий рік, планінги завжди були ідеальним сувеніром або подарунком на новий рік керівникам, діловим чоловікам і жінкам. Розкішний планінг зайвий раз підкреслить статус його власника і серйозність його намірів, адже записати завжди краще, ніж запам’ятати. Великий вибір матеріалів для виготовлення планінгів дають можливість замовити планінги як для записів поточних справ робочого персоналу, так і для бізнесменів та чиновників високого рангу. Шкіра, пластик, шовк і кожзам – це далеко не повний список матеріалів для обкладинки планінга.

Тираж друку планінгів

У нашій компанії ви зможете замовити планінг з обкладинкою з твердого картону з друком або шкіряний з золотим тисненням будь-яким тиражем, на який розрахований ваш бюджет. Тиражі як в 50 шт, 100шт, 500шт. так і 1000шт. і 10000шт будуть зроблені з однаково якісним і творчим підходом, намагаючись задовольнити очікування замовника.

Для тих, хто цінує свій час і репутацію, друк планінга в Києві є відповідальним завданням, де потрібно врахувати всі можливі нюанси. Яким планингом буде зручно користуватися – датованим чи ні, великим або маленьким, з яким кріпленням листів – спіральний, на скріпці або клеєним, з чорно-білими або кольоровими сторінками з двох сторін? На всі ці питання доведеться відповісти перед тим, як замовити друк планінгів, а ще вибрати колір, фактуру і щільність паперу, на якій він буде надрукований.

Ваше ім'я*
Ваш телефон*

Обратный звонок