СВЯЖИТЕСЬ НАПРЯМУЮ

Друк на папках в Києві

Виготовлення папок в Києві — одна з послуг, яку пропонує своїм клієнтам компанія OnPrint. Тут ви зможете оформити замовлення на будь-який обсяг, як стандартної продукції, так і виконаної за індивідуальним макетом, з нанесенням фірмового логотипа. В якості матеріалу використовується картон високої якості або крейдований папір. Замовити виготовлення папок можна по телефону, за допомогою електронної пошти або особисто, відвідавши офіс OnPrint

ДРУК ПАПОК В КИЄВ

-офсетний друк оптимальна для суцільнокроєних папок, при великих тиражах дозволяє домогтися низької вартості виробу;

-цифровий друк корпоративних папок доцільна при малих тиражах і необхідності термінового виготовлення (від 1 дня);

– трафаретний друк папок дозволяє домогтися чудової якості при друку папок на темних дизайнерських паперах.

З КЛЕЙОВИМ КЛАПАНОМ

Кишеня робиться окремо і приклеюється до папки. В кишенях можуть бути вирізи під візитні картки, на клапани може бути нанесений логотип компанії

ПАПКИ ВИРУБНІ ЦІЛЬНОКРОЄНІ

Виготовляються з цілісного аркуша паперу з подальшою вирубкою та бігуванням. Маємо великий вибір готових штампів і розробляємо з нуля

ПАПКИ З ЛАЗЕРНИМ РІЗАННЯМ

Незвичайний спосіб нанесення логотипу на папки – його вирізання лазером. Результат дуже ефектний

У ВАС ЗАЛИШИЛИСЯ ПИТАННЯ?

ЗАЛИШТЕ ЗАЯВКУ НА КОНСУЛЬТАЦІЮ!Вимоги до макетів

Вимоги до макетів

Tiff, Ai, Eps, Pdf, Psd, Cdr, Jpeg

Вимоги до файлів

– Колірна модель CMYK;
– Всі шари повинні бути зведені в єдиний шар Background, без додаткових альфа-каналів (Channels), шляхів (Paths);
– Растрові зображення повинні бути в натуральну величину (1:1);
– Дозвіл для широкоформатного друку (3*6м і більше) 50-72 dpi;
– Дозвіл для інтер’єрного друку (наприклад 1,6*1,2 м) 150-200 dpi.;
– Чорний колір повинен бути складеним C – 50%, M50%, Y50%, K100%

Порядок відправлення та передачі макетів:

Макети для друку приймаються по e-mail, доданими до листа, і за посиланням із загальнодоступних файлообмінного сервісу drive.google.com.

Ми не приймаємо претензії до відбитків, якщо вони виконані за вашим макетом та/або без попередньої обробки.

Якщо у вас немає готового макета або ви сумніваєтеся в його правильності, наш дизайнер допоможе Вам.

Друк логотипів на папках Київ

Папка – обов’язковий атрибут фірмового стилю компанії. Жодний захід, пов’язаний з презентацією чого-небудь, подарунками або роздачею рекламної продукції не обходиться без використання папок. Це взагалі окремий вид поліграфічної продукції, де немає меж використання в бізнесі і варіантів зовнішнього вигляду.

Папки використовуються повсюдно і відрізняються за видом друку, формою, матеріалом та призначенням. Папка може бути виконана як з щільного паперу, так і картону або пластику (полімеру).

Замовити папку з картону або щільного паперу є найбільш частим бажанням клієнтів OnPrint. Щільність паперу становить від 200 до 350 г/м2. але бувають папки з більш твердих видів картону. При цьому папка може бути матовою, глянцевою або ламінованою. Виготовлена така папка може бути з цілого різаного листа або склеєна з різних елементів. Нерідко, крім крейдованого, використовуються дизайнерські види паперу або картону високої якості. Такі папки виглядають солідно і представницько, підвищуючи думку про компанію.

Друк фірмових папок з логотипом в Києві може проводитися з макета, наданого замовником або розробленого нашими дизайнерами. Як часто буває, клієнт не завжди може правильно сформулювати свої переваги, тому поряд з послугами друку на папках фірмових атрибутів компанії, ми можемо запропонувати розробку індивідуального макету папки, виготовимо нестандартний штамп для вирубки і забезпечимо будь-які види післядрукарської обробки.

Зовнішній вигляд папки дуже сильно залежить від способу друку. Крім загальноприйнятого офсетного, може використовуватися висічка, тиснення фольгою, ламінування або покриття різними видами лаків і багато інші методи, про можливості яких вам розкажуть менеджери нашої поліграфічної компанії.

Ваше ім'я*
Ваш телефон*

Обратный звонок