СВЯЖИТЕСЬ НАПРЯМУЮ

Друк на паперових та поліетиленових пакетах в Києві

Виготовлення пакетів в Києві – одна з послуг, яку пропонує своїм клієнтам компанія OnPrint. Тут ви зможете оформити замовлення на будь-який обсяг, як стандартної продукції, так і виконаної за індивідуальним макету, з нанесенням фірмового логотипу. Замовити виготовлення пакетів можна по телефону, за допомогою електронної пошти або особисто, завітавши до офісу OnPrint

ДРУК ВИКОНУЄТЬСЯ НА ПОЛІЕТИЛЕНОВІ І ПАПЕРОВІ ПАКЕТИ НАСТУПНИХ ТИПІВ:

  1. Пакет “майка”;
  2. Пакет с вырубной ручкой укрепленной рейтером и донной складкой;
  3. Пакет из полипропилена с клеевой лентой;
  4. Бумажные пакеты;
  5. Крафт пакеты с ручками, полиэтиленовым окошком.

ЦИФРОВИЙ ДРУК

Цей спосіб підходить для пакетів невеликих розмірів, наприклад 25х35х9, так як формат цифрової друкарської машини не перевищує 660×360 мм. Ці пакети, як правило, склеюються з двох половинок. Собівартість виробництва таких пакетів досить висока через високу вартість відбитка на цифровій друкарській машині, проте цей спосіб більш рентабельний при виробництві паперових пакетів малими тиражами або зі змінними даними.

ФЛЕКСОДРУК

Флексографія – це спосіб нанесення барвника на поверхню пакету безпосередньо з фарбувальної форми. При цьому використовуються фарби для флексографічного друку на водній або спиртовій основі, а також спеціальна фарба для поліетилену, що закріплюється на пакеті з допомогою ультрафіолетового випромінювання.

ШОВКОГРАФІЯ

Найбільш поширений спосіб нанесення зображення на пакети. Цей метод однаково добре підходить і для паперових, і для ПВД-виробів. Його переваги – це довговічність, можливість не тільки кольорового друку, але і нанесення білого малюнка на темний фон, а також низька вартість виготовлення навіть малих тиражів. З цих причин даний метод є найбільш популярним у клієнтів нашої компанії.

У ВАС ЗАЛИШИЛИСЯ ПИТАННЯ?

ЗАЛИШТЕ ЗАЯВКУ НА КОНСУЛЬТАЦІЮ!Вимоги до макетів

Вимоги до макетів

Tiff, Ai, Eps, Pdf, Psd, Cdr, Jpeg

Вимоги до файлів

– Колірна модель CMYK;
– Всі шари повинні бути зведені в єдиний шар Background, без додаткових альфа-каналів (Channels), шляхів (Paths);
– Растрові зображення повинні бути в натуральну величину (1:1);
– Дозвіл для широкоформатного друку (3*6м і більше) 50-72 dpi;
– Дозвіл для інтер’єрного друку (наприклад 1,6*1,2 м) 150-200 dpi.;
– Чорний колір повинен бути складеним C – 50%, M50%, Y50%, K100%

Порядок відправлення та передачі макетів:

Макети для друку приймаються по e-mail, доданими до листа, і за посиланням із загальнодоступних файлообмінного сервісу drive.google.com.

Ми не приймаємо претензії до відбитків, якщо вони виконані за вашим макетом та/або без попередньої обробки.

Якщо у вас немає готового макета або ви сумніваєтеся в його правильності, наш дизайнер допоможе Вам.

Друк на поліетиленових і паперових паперах в Києві

Ви дійсно хочете, щоб імідж вашої компанії відповідав належному рівню, а конкуренти брали з вас приклад, намагаючись розгадати секрет вашого успіху? Тоді вам необхідні грамотна побудова корпоративної культури і розробка фірмового знака, а також маркетинговий бюджет, який дозволить організувати все процеси якісної презентації вашої продукції.

Без реклами на пакетах зараз важко собі уявити продукт, який виводиться на ринок. Потенційний покупець повинен щодня бачити товар і звикати до нього, а що ще простіше, ніж друк на пакетах? Ваш продукт завжди під рукою, адже якісним пакетом покупець може довго користуватися. Що це означає для вашої компанії? Безперечні переваги. І в чому ж, ви запитаєте, вони полягають? Щодня ви отримуєте можливість безкоштовно презентувати свій товар або послугу в найрізноманітніших місцях. Пакет може почати свою подорож в одному місті і закінчити зовсім в іншому, наприклад якщо володар такого рекламного пакету відправився в подорож або відрядження.

Такий рекламний інструмент – досить ефективний спосіб презентувати свою продукцію. Навіщо ховати свій товар, якщо є можливість розповісти потенційному покупцеві про унікальність вашої компанії і її продукції, надрукувавши його на пакеті?

Дивуємо ділових партнерів. Даруємо подарунки в гідній упаковці

Замовивши пакети з логотипом, ви можете не турбуватися про те, що ваш діловий партнер буде засмучений недбалим ставленням вашої компанії до упаковки презенту. Репутація компанії формується за рахунок різних компонентів, які збирає підприємство в єдине ціле протягом довгих років плідної роботи. Якщо ви ще не розробили фірмовий знак, значить, вам необхідно про це задуматися, адже презентація вашої продукції повинна відповідати її якості і вашим зусиллям, вкладеним в розвиток власного бізнесу. А пакети з логотипом компанії якнайкраще підійдуть і при різних маркетингових акціях, як презент при переговорах. Та й виглядати продукція в красивому пакеті буде значно презентабільніше.

Розробка паперових пакетів. Як вибрати відповідний варіант?

Зараз пакети представлені в широкому асортименті. Ви можете вибрати колір, форму, розмір і, звичайно ж, матеріал, з якого вони будуть виготовлені. Не дивуйтеся різноманітності пропозицій. Ви зможете легко зупинитися на найбільш підходящому для вас рішення. Пропоновані вам пакети можуть мати саму різноманітну форму, будь-яке колірне рішення, оформлення.

Однак для початку слід точно визначитися, як буде виглядати ваш логотип. Дуже важливо підібрати щось запам’ятовується і ефектне, щоб про зображення не забули через пару хвилин, а згадували в колі друзів і в домашній обстановці. Якщо ви точно знаєте, який фірмовий знак обраний для вашої компанії, можна продумати і зображення на пакеті. Ви можете розмістити не тільки логотип, але і яскравий слоган, який також приверне увагу потенційного покупця. Зображення вашого підприємства або незвичайне фото, пов’язане з діяльністю вашої фірми, можуть залучити ще більше уваги цільової аудиторії.

Колір пакета може відповідати колірній палітрі, яка присутня у вашій компанії. Багато хто забуває і про ручки на пакеті, але ж тут теж вибір за вами. Звичайно, кваліфікований консультант підкаже вам вдалий варіант саме для вашої фірми. Однак набагато швидше можна прийти до спільного рішення, якщо спільно узгодити всі нюанси.

Ваше ім'я*
Ваш телефон*

Обратный звонок