СВЯЖИТЕСЬ НАПРЯМУЮ

Друк на пазлах в Києві

Вас цікавлять барвисті фотопазли на замовлення в Києві? Тоді звертайтеся до нас! Наша друкарня «ОнПрінт» здійснює високоякісний друк на пазлах на сучасному поліграфічному обладнанні. Ви можете замовити фотопазли самих різних розмірів з будь-якими важливими вас зображеннями. Дітям, наприклад, подобаються пазли із зображеннями казкових героїв, персонажів популярних мультфільмів. У дорослих користуються попитом особисті фотографії, репродукції відомих картин, красиві пейзажі і фотографії визначних пам’яток. Пазли на замовлення можуть зробити багато підприємств, але саме у нас вас чекає висока якість роботи, мінімально можливі ціни і відмінний рівень сервісу!

ВИГОТОВЛЕННЯ І ДРУК ПАЗЛІВ В КИЄВІ

-прямий ультрафіолетовий друк на пазлах;

-цифровий друк на пазлах;

-сублімаційний друк на пазлах.

ХРОМ-ЕРЗАЦ

Картон хром-ерзац – це коробковий картон з біленої і сукна целюлози, деревної маси і макулатури, з крейдованим покриттям.

МАГНІТНИЙ ВІНІЛ

Магнітний вініл – це зручний і простий у використанні матеріал. Фактично він є гнучким магнітом в рулоні, який просто обробляється і легко наноситься.

ПАЛІТУРНИЙ КАРТОН

Палітурний картон – це міцний матеріал товщиною 0,5-3 мм, Який активно використовується для оформлення друкованої продукції.

У ВАС ЗАЛИШИЛИСЯ ПИТАННЯ?

ЗАЛИШТЕ ЗАЯВКУ НА КОНСУЛЬТАЦІЮ!Вимоги до макетів

Вимоги до макетів

Tiff, Ai, Eps, Pdf, Psd, Cdr, Jpeg

Вимоги до файлів

– Колірна модель CMYK;
– Всі шари повинні бути зведені в єдиний шар Background, без додаткових альфа-каналів (Channels), шляхів (Paths);
– Растрові зображення повинні бути в натуральну величину (1:1);
– Дозвіл для широкоформатного друку (3*6м і більше) 50-72 dpi;
– Дозвіл для інтер’єрного друку (наприклад 1,6*1,2 м) 150-200 dpi.;
– Чорний колір повинен бути складеним C – 50%, M50%, Y50%, K100%

Порядок відправлення та передачі макетів:

Макети для друку приймаються по e-mail, доданими до листа, і за посиланням із загальнодоступних файлообмінного сервісу drive.google.com.

Ми не приймаємо претензії до відбитків, якщо вони виконані за вашим макетом та/або без попередньої обробки.

Якщо у вас немає готового макета або ви сумніваєтеся в його правильності, наш дизайнер допоможе Вам.

Друк та виготовлення пазлів в Києві

Нам часто задають питання, скільки елементів має бути в пазлі з фотографією. Це залежить від обраного для друку зображення. Наприклад, якщо на фото мало деталей, багато однотонних областей, то краще вибрати варіант з невеликою кількістю елементів, інакше зібрати його буде проблематично. Також враховуйте вік, характер і інтереси одержувача подарунка:

24 елемента – для дітей;
204-408 елементів – для дорослих або посидючих дітей;
1000 елементів – для посидючих дорослих, а також любителів головоломок.

Для друку пазлів на замовлення ми використовуємо сучасне обладнання, яке регулярно проходить обслуговування. Це дозволяє виконувати штампування навіть найдрібніших деталей з високою точністю. Ми стежимо за тим, щоб краї елементів були рівними, без застрягання. Фотодрук на пазлах виконується із застосуванням якісних і сертифікованих чорнила, які не виділяють токсичних речовин і не шкодять здоров’ю людини. Саме тому виготовлені нами вироби після завершення збирання нерідко переносять на картонні підкладки та вішають в кімнатах замість класичних портретів і картин. Якщо у вас виникнуть будь-які питання, ви завжди можете звернутися за допомогою до наших менеджерів. Для цього замовте зворотний дзвінок або зв’яжіться з нами будь-яким зручним способом.

Ваше ім'я*
Ваш телефон*

Обратный звонок