СВЯЖИТЕСЬ НАПРЯМУЮ

Друк на магнітах в Києві

Виготовлення та друк на магнітах в Києві – одна з послуг, яку пропонує своїм клієнтам компанія OnPrint. Тут ви зможете оформити замовлення на будь-який обсяг, як стандартної продукції, так і виконаної за індивідуальним макету, з нанесенням фірмового логотипу. В якості вихідного матеріалу використовується вініловий магніт. Замовити виготовлення і друк на магнітах можна по телефону, за допомогою електронної пошти або особисто, завітавши до офісу OnPrint

ДРУК МАГНІТІВ В КИЄВІ

-прямий ультрафіолетовий друк на магнітах;

-цифровий друк на магнітах;

-виготовлення акрилових магнітів.

МАГНІТНІ ВИЗИТКИ І КАЛЕНДАРІ

Великими темпами в Києві зростає потреба у пресі магнітних календарів і візиток, які з радістю виготовить наша друкарня «ОнПрінт» для вас. Виготовлення магнітних рекламних календарів в Києві дозволить вручати чудові подарунки вашим партнерам по бізнесу, потенційним клієнтам або просто близьким людям.

РЕКЛАМНІ МАГНІТИ НА АВТОМОБІЛІ

Магніти для автомобіля можуть носити інформаційний, рекламний або розважальний характер. Важливим плюсом переваги магнітів полягає в акуратному користуванні і відсутності пошкоджень при зміні положення або кріпленні. Ви зможете змінювати магніти на інші, чергувати місця та виконувати інші маніпуляції.

МАГНІТНІ ЗНАЧКИ, ПАЗЛИ І РАМКИ ДЛЯ ФОТОГРАФІЙ

Магнітний пазл – відмінний подарунок і сувенір. Головна відмінність магнітного пазла від звичайного в магнітної підкладкою. Такий пазл можна примагнітити на холодильник або збирати прямо на холодильнику.

У ВАС ЗАЛИШИЛИСЯ ПИТАННЯ?

ЗАЛИШТЕ ЗАЯВКУ НА КОНСУЛЬТАЦІЮ!Вимоги до макетів

Вимоги до макетів

Tiff, Ai, Eps, Pdf, Psd, Cdr, Jpeg

Вимоги до файлів

– Колірна модель CMYK;
– Всі шари повинні бути зведені в єдиний шар Background, без додаткових альфа-каналів (Channels), шляхів (Paths);
– Растрові зображення повинні бути в натуральну величину (1:1);
– Дозвіл для широкоформатного друку (3*6м і більше) 50-72 dpi;
– Дозвіл для інтер’єрного друку (наприклад 1,6*1,2 м) 150-200 dpi.;
– Чорний колір повинен бути складеним C – 50%, M50%, Y50%, K100%

Порядок відправлення та передачі макетів:

Макети для друку приймаються по e-mail, доданими до листа, і за посиланням із загальнодоступних файлообмінного сервісу drive.google.com.

Ми не приймаємо претензії до відбитків, якщо вони виконані за вашим макетом та/або без попередньої обробки.

Якщо у вас немає готового макета або ви сумніваєтеся в його правильності, наш дизайнер допоможе Вам.

Друк магнітів в Києві

Друк на магнітах – одна з популярних послуг брендування, що надаються друкарнею OnPrint.com.ua. Магніти з логотипом або рекламним слоганом – ефективний рекламний носій для залучення нових і підвищення лояльності існуючих клієнтів вашої компанії.

Можливості нашої друкарні, підкріплені професіоналізмом команди і новітнім обладнанням, дозволяють розширити межі стандартного застосування магнітів, перетворивши їх в дійсно ефективний інструмент просування продукції, інформування про заходи та акції. При цьому ми розуміємо, що магніт – це перш за все сувенір, що нагадує про подорож або приємною зустрічі. Наші дизайнери разом з вами створять унікальний дизайн, використовуючи всі функціональні можливості сучасної поліграфії.

Скориставшись послугами друкарні «ОнПрінт», ви зможете замовити послугу друку на магнітах в Києві, отримавши в підсумку унікальний виріб з індивідуальним стилем, яке стане якісною альтернативою рекламним листівкам і кишеньковим календарів. Зі свого боку, ми можемо гарантувати високу якість друку, насичену і яскраву колірну гамму, а також повну відповідність вироби з вашими побажаннями.

Ваше ім'я*
Ваш телефон*

Обратный звонок