СВЯЖИТЕСЬ НАПРЯМУЮ

Друк і гравірування на запальничках в Києві

Гравіювання та друк на запальничках в Києві – одна з послуг, яку пропонує своїм клієнтам компанія OnPrint. Запальнички з логотипом це зручний і компактний рекламний сувенір. Подарункові запальнички з печаткою логотипу відмінно підійдуть до якості рекламного носія для проведення рекламних кампаній. Запальнички з фірмовим логотипом це функціональний сувенір, який сприяє пізнанню вашого товару і поширенню інформації про нього. Запальнички є ефективним спосіб реклами, а в деяких випадках і самовираження. Запальничка з нанесенням – недорогий сувенір, але компактний і практичний елемент реклами. Рекламні та сувенірні промо запальнички поширюються на промо-акціях, виставках, конференціях, а так само в барах і ресторанах. Наша компанія не тільки продає гуртом рекламні запальнички, але і здійснює друк на запальничках. Представлений великий вибір промо запальничок під нанесення логотипу. Кремнієві та п’єзо запальнички з нанесенням дешеві вироби і тому можуть стати відмінним недорогим корпоративним подарунком для ваших клієнтів.

ПЕРСОНАЛИЗАЦІЯ ЗАПАЛЬНИЧКИ МАЮТЬ ШИРОКУ СФЕРУ ЗАСТОСУВАННЯ:

 • Стають презентом для партнерів;
 • Є рекламним продуктом фірми;
 • Являють собою предмет корпоративного стилю.

ТАМПОДРУК НА ЗАПАЛЬНИЧКИ

Плюси

 • Найнижча ціна при тиражі від 100 шт., Особливо вигідно при великих тиражах від 500 шт. і більше;
 • Друкують навіть тонкі лінії 0,2 мл .;
  Більш точна передача кольору фірмового кольору по Pantone, ніж в УФ друку;
 • Добре тримається на пластиці.

Мінуси

 • Рівні кольору без градієнтів;
 • Максимум 4 кольори;
 • Поле задруківки максимум 0,5-0,6 * 10 см .;
 • Терміни більше, ніж в УФ друку і гравіювання.

УЛЬТРАФІОЛЕТОВИЙ ДРУК НА ЗАПАЛЬНИЧКАХ

Плюси

 • Можна друкувати градієнти, найскладніші зображення і навіть фотографії;
 • Немає обмеження за кількістю кольорів;
 • Поле друку трохи більше, ніж в тамподруку максимум 0,6-0,7 * 10 см .;
 • Терміни менше, ніж у тамподруку.

Мінуси

 • Висока ціна;
 • Істотне розходження від фірмових кольорів Pantone. Якщо колір по бренд-буку має велике значення, рекомендується робити сигнальний зразок або замовляти тамподрук.

ГРАВІРУВАННЯ НА МЕТАЛЕВІЙ ЗАПАЛЬНИЧЦІ

Плюси

 • Не стирається з металу, на відміну від інших видів друку (найоптимальніший спосіб нанесення на металеві запальнички);
 • Стислі терміни.

Мінуси

 • Досить висока ціна;
 • Чи не кольорова (має колір металу, який слід під фарбою запальнички);
 • На різних запальничках колір гравіювання може бути різний, для визначення точного кольору необхідно робити сигнальний зразок.

У ВАС ЗАЛИШИЛИСЯ ПИТАННЯ?

ЗАЛИШТЕ ЗАЯВКУ НА КОНСУЛЬТАЦІЮ!Вимоги до макетів

Вимоги до макетів

Tiff, Ai, Eps, Pdf, Psd, Cdr, Jpeg

Вимоги до файлів

– Колірна модель CMYK;
– Всі шари повинні бути зведені в єдиний шар Background, без додаткових альфа-каналів (Channels), шляхів (Paths);
– Растрові зображення повинні бути в натуральну величину (1:1);
– Дозвіл для широкоформатного друку (3*6м і більше) 50-72 dpi;
– Дозвіл для інтер’єрного друку (наприклад 1,6*1,2 м) 150-200 dpi.;
– Чорний колір повинен бути складеним C – 50%, M50%, Y50%, K100%

Порядок відправлення та передачі макетів:

Макети для друку приймаються по e-mail, доданими до листа, і за посиланням із загальнодоступних файлообмінного сервісу drive.google.com.

Ми не приймаємо претензії до відбитків, якщо вони виконані за вашим макетом та/або без попередньої обробки.

Якщо у вас немає готового макета або ви сумніваєтеся в його правильності, наш дизайнер допоможе Вам.

Гравіювання та друку на запальничках в Києві.

Кожна компанія має свій неповторний образ, який намагається підкреслити у всіх проявах своєї діяльності. Для того, щоб корпоративний стиль став пізнаваний за межами підприємства, існує маса можливостей, і в першу чергу, це реклама у всіх її проявах. За оцінками експертів, найефективнішою вважається реклама на сувенірах. Універсальним способом передачі інформації є тамподрук, яка легко наноситься на будь-який матеріал – пластик, скло, гуму або метал. Яскравим прикладом цього є нанесення на запальнички, флешки, гуртки або ручки інформаційних даних. Тамподрук є високопродуктивною технологією, яка дозволяє в короткі терміни виготовити значні партії рекламних носіїв. Друк на запальничках виконується нами до декількох тисяч екземплярів в день, тому ми завжди раді невеликим компаніям, великим підприємствам і їх оптовим замовленням.

Друк на запальничках – економічна і швидка реклама.

Для багатьох сьогодні запальничка є неодмінним атрибутом їх повсякденному житті, тому рекламні агентства дуже широко використовують друк на запальничках для промоакцій, виставок та інших агітаційних заходів, щоб представити компанію, підтримати імідж і змусити споживача дізнаватися її по фірмовому знаку. Тому нанесення на запальнички інформаційних даних є прекрасним способом для фірми виділити себе серед конкурентів. А вашому теперішнього або майбутнього споживача буде приємно отримати такий подарунок – незвичайний і запам’ятовується.

Запальнички з нанесенням логотипу – красиво і функціонально.

Основна мета будь-якої рекламної компанії підвищити результати діяльності організації, тому кожен хід повинен бути продуманий до дрібниць. А що може бути краще, ніж сувенір, який є одночасно корисною річчю? Краса і функціональність – це запальнички з логотипом, виконання яких швидко і якісно в різній колірній гаммі гарантує тамподрук, що є провідним напрямком діяльності нашої компанії. Такі маленькі, але яскраві й помітні сувеніри гідно представлять вас в будь-яких рекламних кампаніях, стануть своєрідною візитною карткою вашої фірми для ділових партнерів і клієнтів. Запальнички з логотипом є дуже потрібний інформаційним носієм, тому що вже неодноразово довели свою ефективність. Ми впевнені, що друк на запальничках як один з видів нанесення логотипів – це відмінний маркетинговий хід, який дозволяє швидко і легко знайти свого споживача!

Ваше ім'я*
Ваш телефон*

Обратный звонок