СВЯЖИТЕСЬ НАПРЯМУЮ

Друк на годинниках в Києві

Настінний годинник з логотипом залишаються незамінним аксесуаром офісів компаній навіть не дивлячись на те, що з кожним роком збільшується кількість «розумних» гаджетів. Згадайте відчуття, коли поспішайте і необхідно з точністю дізнатися час. Інстинктивно подивишся на домашній годинник. Можна зробити цей звичайний аксесуар приємним подарунком і навіть ексклюзивним товаром. Не знаєте, як? Ми вам допоможемо! Замовивши настінні годинники з логотипом компанії «ОнПрінт» в Києві, ви отримаєте оригінальний і яскравий елемент інтер’єру.

ПЕРЕВАГИ ГОДИННИКІВ З ЛОГОТИПОМ

Люди сприймають інформацію декількома способами. Візуалізація – кращий метод пізнати світ і засвоїти нову інформацію. Тому годинник з логотипом компанії – це шикарний маркетинговий хід, а не просто дрібна деталь інтер’єру.

ЕФЕКТИВНА РЕКЛАМА

Необов’язково, щоб годинники прикрашали інтер’єр вашого офісу. Це може бути будь-яке суспільний заклад. В результаті збільшиться число потенційних і реальних клієнтів.

НЕДОРОГИЙ ПОДАРУНОК

Настінний годинник з логотипом на замовлення можуть стати відповідний подарунок для колеги, директора компанії. Подібний сувенір можна замовити в честь дня народження організації.

ФУНКЦІОНАЛЬНИЙ АКСЕСУАР

Годинник можна принести в офіс, щоб контролювати робочий процес по хвилинах. Настінний годинник не буде зайвими в інтер’єрі будинку або комерційного приміщення.

У ВАС ЗАЛИШИЛИСЯ ПИТАННЯ?

ЗАЛИШТЕ ЗАЯВКУ НА КОНСУЛЬТАЦІЮ!Вимоги до макетів

Вимоги до макетів

Tiff, Ai, Eps, Pdf, Psd, Cdr, Jpeg

Вимоги до файлів

– Колірна модель CMYK;
– Всі шари повинні бути зведені в єдиний шар Background, без додаткових альфа-каналів (Channels), шляхів (Paths);
– Растрові зображення повинні бути в натуральну величину (1:1);
– Дозвіл для широкоформатного друку (3*6м і більше) 50-72 dpi;
– Дозвіл для інтер’єрного друку (наприклад 1,6*1,2 м) 150-200 dpi.;
– Чорний колір повинен бути складеним C – 50%, M50%, Y50%, K100%

Порядок відправлення та передачі макетів:

Макети для друку приймаються по e-mail, доданими до листа, і за посиланням із загальнодоступних файлообмінного сервісу drive.google.com.

Ми не приймаємо претензії до відбитків, якщо вони виконані за вашим макетом та/або без попередньої обробки.

Якщо у вас немає готового макета або ви сумніваєтеся в його правильності, наш дизайнер допоможе Вам.

Друк і виготовлення годинників в Києві

Годинники із зображенням – це ефектний і оригінальний варіант сувенірної продукції. Такий виріб здатне стати відмінним презентом практично на будь-яке торжество. При цьому подарувати таку річ можна як чоловікові, так і жінці.

Наша компанія завдає всілякі картинки на годинник, ми вставляємо зображення в вироби будь-яких розмірів і форм.

Варто зазначити, що ми наносимо на розглянуті сувеніри найрізноманітніші зображення. Таким чином, Ви можете замовити оригінальний годинник з логотипом вашої компанії. Такий продукт є ефективним носієм рекламної інформації для розміщення в офісах, виставкових та презентаційних залах, кабінетах керівництва та інших подібних приміщеннях.

Настінний варіант такого годинника вигідно доповнить корпоративний стиль компанії, при цьому вони також відмінно впишуться в інтер’єр робочого простору. Виріб можна використовувати в якості реклами таких структурах як салони краси, банки, медичні та торгові центри, спортивні комплекси та інші установи.

Також є можливість нанести на циферблат годинника як чорно-біле, так і кольорове зображення. Подібна сувенірна продукція часто використовується в якості подарунка для потенційних або реальних партнерів. Це відмінний спосіб презентувати свою компанію і підкреслити її корпоративний стиль.

Крім цього, ми реалізуємо якісні та привабливі годинник з фотографіями. Ці вироби застосовуються в якості подарунків на дні народження, ювілеї, а також інші урочистості.

Разом з тим, на подібній сувенірної продукції можна зробити гравіювання у вигляді пам’ятного напису.

Ваше ім'я*
Ваш телефон*

Обратный звонок