друк на сумках київ

Друк зображень на сумках Київ

http://onprint.com.ua/Pechat-na-sumkakh

 

 

Друк на сумках

 

Сумка - річ практична і абсолютно необхідна в будь-який час року. До того ж, вона може бути відмінним подарунком, особливо, якщо чимось кардинально відрізняється від інших. Наприклад, надрукованим на ній логотипом компанії, в якій людина працює, або незвичайним зображенням - малюнком, написом і т. Д.

 

Навіщо потрібна друк на сумках

 

Друк на сумках в Києві успішно використовується в здійсненні акцій, коли вироби з логотипом дарують споживачам.

Сумки з логотипом підносять співробітникам і компаньйонам. Їх, нарешті, дарують коханим жінкам.

Друк на сумках торгових брендів, логотипів, інших фірмових зображень - це вдалий і дієвий рекламний хід для всякої компанії в Україні

На сумки можна наносити просто незвичайні, творчі картинки, перетворюючи тим самим вироби у вельми симпатичні сувеніри. Така продукція доречна в якості приємних презентів під час проведення бонусних акцій.

Художнє оформлення сумок проводиться за допомогою самих різних технологій. Це шовкографія, цифровий друк, термотрансфер, вишивка і навіть нанесення термострази й гравірування або тиснення.

 

Цифровий (прямий) друк на сумках Київ

 

Вона відмінно гармонує з натуральною тканиною і ідеально передає насиченість колірної гами, точність силуетів, зазначених в ескізному малюнку. Такий друк на сумках примітна як чудово виконаної картинкою, так і надзвичайною практичністю і високою якістю виконання.

 

Машинна вишивка на сумках Київ

 

Сумки з логотипом виробляються і таким способом. Для оформлення тканинних поверхонь ця технологія є традиційною. А з появою новітнього обладнання дає можливість створювати воістину неперевершені творіння сувенірної продукції.

 

Шовкографія на сумках Київ

 

Використовуючи цю технологію, можна передати мільйони відтінків кольору. Крім того, враховуючи специфіку використання вироби - погодні умови, зіткнення з поверхнями різної текстури, можна стверджувати: метод шовкографії дозволяє домогтися дуже високих показників міцності зображень. Переваги шовкографії:

 

Добротність: малюнок не стирається, не тріскається. Розрахований не на один сезон шкарпетки.

Витривалість: не реагує на вологу, сіль, ультрафіолетові промені. Не вигоряє і не роз'їдається.

Стійкий до прання.

Єдиний спосіб друку, який дає можливість вибрати з величезної кількості кольорів і відтінків.

Цей спосіб є універсальним: він поєднує в собі інші технології друку.

Термотрансфер (термоперенос) на сумках

 

Це шовкотрафаретний друк на перехідний матеріал (як правило, особливий папір) з подальшим переміщенням на виріб за допомогою термопереносу. Ця технологія особливо дієва при друку на малодоступних місцях виробів в Києві.

 

 

 

 

© 2019 Все права защищены.