Друк на спецодязі київ

Друк зображень на спецодязі в Києві

http://onprint.com.ua/Pechat-na-spetsodezhde

 

 

Друк на спецодязі

 

Спочатку спецодяг не був рекламним носієм. Вона служила вірною і безвідмовної захистом від непотрібних забруднень речей, додатково гріла робітника, вкривала від дощу. Без неї і понині не обходяться професіонали абсолютно різних професій. І нині лікаря дізнаються по білому халату, продавця по фартух, різноробочих по комбінезону.

 

Але тканину подібної уніформи - це чисте полотно для нанесення рекламної інформації. Це зрозуміли багато заповзятливі фірми і стали його активно застосовувати подібну поверхню для швидкого просування власного бренду.

 

Наносити друк на спецодяг, а потім одягати свій персонал в настільки корисний «рекламний продукт», стало модним прийомом вдумливих керівників. А варто дивуватися? Сотні співробітників найбільших корпорацій, магазинних мереж, охоронних бюро щодня на собі несуть потрібну інформацію. А це означає, що вона зустрічається в громадському транспорті, вільно пересувається в людинопотік вулиці, відвідує вдома клієнтів.

 

За спецодязі стали впізнавати компанії Києва та України. До її фасоном, кольором, нанесення логотипу вже відрізняють працівників навіть міжнародних фірм. Куртки, фартухи, пілотки, халати, сорочки, комбінезони - це нікчемна дещиця формених речей, які несуть запечатаний рекламне поле. Контактні телефони, назви компаній, місце розташування цілком доречно виглядають на подібних предметах одягу.

 

Друк на спецодязі - це ідеальне поєднання низької собівартості і хорошою рекламної віддачі. Досконале і точне обладнання ліквідувало прояв браку. Воно дозволяє обслуговувати різні за чисельністю тиражі. Замовлення на мільйони примірників будуть обслужені швидко. І основа, на яку буде переноситися макет, не настільки важлива. Тканинна основа різної щільності, клейончатий матеріал, пластикові вставки стануть місцем нанесення інформації.

 

Мало того, прибрані всі раніше існуючі перепони, які заважали швидкому замовленням. Гнучкі графіки роботи поліграфічних компаній, що постійно оновлюється обладнання, уважний і навчений персонал служать просуванню подібної послуги.

 

Терплячі менеджери в Києві допоможуть створити макет. Грамотний підхід дизайнера зможе отримати максимальну користь з настільки незамінного рекламного об'єкта. Лаконічність і читабельність написів, підбір бездоганного колірного оформлення, додаткові елементи - це той інструментальний набір, який здатний забезпечити приголомшливий кінцевий результат. Не упускайте можливість дати рекламі безперешкодно працювати. А вона обов'язково виявиться корисною. Вибирайте краще, просувайте бренд ефективно.

 

© 2019 Все права защищены.