OnPrint.com.ua - Сервис выбора типографий
Мій регіон: Україна


Сервіс OnPrint - це перший в світі унікальний агрегатор поліграфічних послуг, який об'єднує друкарні з людьми потребуючими якісного друку як рекламних матеріалів, так і будь іншої друкованої продукції.

   Сервіс OnPrint надає цінові пропозиції тільки від кращих друкарень з максимально точним описом всіх особливостей друкарського виробництва. У нас Ви не зіткнетеся з великою базою друкарень і не зав'язнете у величезній кількості інформації про всі наданих ними послуг і вивченню їх прайсів. Тепер не потрібно знаходити серед безлічі каталогів ті друкарні, які тільки приблизно підходять саме Вам. Немає потреби робити безліч дзвінків для уточнення необхідної послуги. Зараз, зайшовши на наш сайт, ви з легкістю можете вибрати друкарню саме ту, яка максимально точно задовольнить вашу потребу в ціні, параметрах послуги, рейтингу друкарні, її місцерозташування, додрукарської та післядрукарської підготовки.

    Наш сервіс допомагає вирішити дуже важливу проблему - зменшує витрати часу на пошук якісної друкарні, віднімаючи всього дві хвилини часу. Адже раніше на це витрачалося не менше години, та ще й з негарантованих результатом. Наявність актуальних цін і зручний пошук необхідної послуги на нашому сервісі робить вибір друкарні швидким і надійним.

    Тепер у вас є можливість самостійно оцінити роботу друкарні і вплинути на її рейтинг, залишаючи свій відгук після роботи з компанією. Це стане надійною опорою в ухваленні рішення про співпрацю для наступних користувачів.

Наша місія максимально структурувати величезний потік інформації, пов'язаний з підбором кращого підрядника у сфері поліграфії та рекламних послуг. Наша мета максимально точно і зручно надати замовнику необхідну йому послугу.

Все це переважно виділяє наш сервіс серед безлічі поліграфічних порталів.

   Також, будь-який користувач, не важливо, чи фізична особа, або особа, що представляє компанію, може безкоштовно організувати тендер по поліграфії на спеціальний запит, в якому будуть зацікавлені взяти участь сотні зареєстрованих друкарень. А найголовніше, ви завжди зможете отримати кращі пропозиції і в зазначений ними термін.

Сервіс OnPrint - це надійний партнер, якому вже довіряють тисячі друкарень і десятки тисяч користувачів. Він є саме тим козирем рекламника, який вміє швидко надавати правильну інформацію, збільшуючи вільний час для вирішення особистих питань.